Kremy Solvea dla suchej skóry

SOLVEA to marka koncentrująca się na jednej, ale najbardziej pożądanej funkcji – nawilżaniu. Unikalny kompleks nawilżający zapewnia zawarta w jej produktach wielomolekułowa kompozycja oparta na 4 różnych cząsteczkach hialuronowych, zapewniających zatrzymanie wody w skórze i jej naturalne autouzupełnianie się.

Takie rozwiązanie daje efekt dobrze nawodnionej, a co za tym idzie młodszej skóry. Sięgając po dwa kremy przeznaczone dla cery przesuszonej, odwodnionej oraz pozbawionej elastyczności przywrócimy naszej twarzy młodzieńczy wygląd.

Pierwszy z kluczowych składników kremów Solvea stanowi TRI-molecule HYALURON zapewniający wielocząsteczkowe działanie dla zachowania nawilżenia w najgłębszych warstwach skóry. Wszystko dzięki cząsteczkom hyaluronowym o zróżnicowanej wielkości i przenikalności, które uszczelniają naszą skórę, zabezpieczając ją przed utratą wody, stymulują jej naturalne pozyskanie z organizmu, wypełniają zmarszczki oraz napinają skórę. Drugi składnik kremów – Hydromanil – dzięki swojej innowacyjnej strukturze i technologii produkcji, jest nowoczesnym, aktywnym produktem nawilżającym, działającym jako System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. W rezultacie daje nam on uniwersalne działanie nawilżające: natychmiastowe i długotrwałe. Efektów dopełnia HA-Tetr Aqua Film 4D, który poprawia barierę lipidową skóry tworząc na niej warstwę 4D. Wzmacnia także naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza.

Solvea Silnie nawilżający krem na dzień

W tym produkcie działanie TRI – molecule HYALURON i HA-Tetr Aqua Film 4D uzupełniają m.in.: olejek awokado, olejek perilla, kwas omega plus, niacynamid oraz d-panthenol. Znajdziemy w nim także kapsułkowane filtry UVA/UVB. Po zastosowaniu kremu skóra jest przyjemnie i dogłębnie nawilżona oraz pobudzona. Wygląda na młodszą i odprężoną.

Solvea Silnie odbudowujący krem na noc

W tym wariancie działanie składników nawilżających wzmacniają m.in.: olejek jojoba, kwas omega plus, masło mango, masło shea i niacyjamid. Za wytworzenie dodatkowej bariery natłuszczającej odpowiada Sensolene care DD, a ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi zapewnia Lipex pre act. Taki skład to gwarancja nawilżenia i odbudowy skóry, która po zastosowaniu kremu wygląda na dogłębnie odżywioną i odprężoną.

Cena ok. 40 zł/50 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.