Pielęgnacja inspirowana Kleopatrą – krem PRRETI z proteinami mleka

kosmetyki Prreti

fot. mat. prasowe

O dobroczynnych właściwościach mleka wiedziała już słynąca z urody Kleopatra, która regularnie zażywała w nim kąpieli. Również cesarzowa Sisi, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet swoich czasów, korzystała z dobrodziejstw jakie mleko oferuje skórze.

O wyjątkowych właściwościach mleka decyduje jego sposób działania na skórę. Z jednej strony pomaga usunąć martwy naskórek, z drugiej dzięki zawartym w nim kwasom tłuszczowym odżywia skórę czyniąc ją bardziej elastyczną i odpowiednio nawilżoną. 

Krem marki PRRETI łączy w sobie działanie mleka, wyciągu z białych kwiatów oraz ekstraktu z brzoskwini, dzięki czemu odżywia cerę i przywraca jej naturalny blask. Krem PRRETI przeznaczono do codziennej pielęgnacji cery rano i wieczorem. Dzięki formule proteinami mleka i wyciągami z białych kwiatów kosmetyk skutecznie rozjaśnia skórę, intensywnie ją odżywia, a także regeneruje i wygładza naskórek. Krem błyskawicznie rozświetla skórę, jednocześnie pomagając przywrócić jej naturalny blask i zdrowy wygląd. Ekstrakt z brzoskwini  dogłębnie nawilża cerę, czyniąc ją jedwabiście gładką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.