Krem natłuszczający Allerco na zimowe podrażnienia

Z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii firma Pharmena opracowała innowacyjną linię preparatów Allerco.

Cera wrażliwa jest bardzo trudna w pielęgnacji zwłaszcza w okresie zimowym. Wtedy w kontakcie z mroźnym wiatrem lub słońcem reaguje zaczerwienieniem, czemu towarzyszy uczucie napięcia, pieczenia i świądu. W takim przypadku każdy kolejny kontakt z niewłaściwym kosmetykiem zamiast ukojenia przyczynia się do nasilenia negatywnych reakcji. Jest to sposób, w jaki skóra sygnalizuje, że potrzebuje czegoś szczególnie delikatnego do swojej pielęgnacji. Wskazane jest, aby kosmetyki pielęgnacyjne należały do jednej linii kosmetycznej, by na skórze nie dochodziło do różnego rodzaju reakcji chemicznych.

Allerco to kompletna gama preparatów: krem emolientowy nawilżający, żel myjący, emulsja do kąpieli, balsam oraz krem emolientowy natłuszczający Allerco Dermokosmetyki firmy Pharmena posiadają innowacyjne, opatentowane formuły o skuteczności potwierdzonej w dermatologicznych badaniach klinicznych.

Krem emolientowy natłuszczający Allerco to uzupełnienie kompleksowej kuracji, Allerco, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Krem o lekkiej, przyjemnej w stosowaniu konsystencji, który nawilża i odżywia skórę, przywracając jej utracony blask. Preparat stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 i najwyższej jakości składników. Specjalnie wyselekcjonowane emolienty oraz molekuła Regen7 łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Zastosowane emolienty, olej canola i olej jojoba działają ochronnie czyniąc skórę odporniejszą na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych.

Krem emolientowy natłuszczający Allerco wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza jej szorstkość i suchość, łagodzi podrażnienia, przywracając skórze utracony komfort.

Działanie: głęboko nawilża skórę, chroni przed powstawaniem zmian zapalnych, nie zawiera substancji zapachowych i barwników, długotrwale nawilża i natłuszcza, przeciwdziała wysuszeniu skóry, chroni przed mrozem, wiatrem i słońcem.

Cena ok. 24 zł/75 ml


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.