Kosmetyki od Lindsay Lohan

Kosmetyki od Lindsay Lohan

Fot: Photogenica

Lindsay Lohan jest raczej skończona w pierwszej lidze Hollywood. Resztę sławy chce wykorzystać do produkcji i sprzedaży kosmetyków do makijażu.

Jej znakiem rozpoznawczym są długie rude włosy i chętnie eksponowane piegi. Jako dziecko była ulubienicą Ameryki i chętnie zatrudnianą w filmach młodą aktorką. Z wiekiem coraz rzadziej pojawiała się na ekranie i z aktorki została raczej celebrytką. Media skupiły się na jej uzależnieniu od narkotyków i alkoholu, pod wpływem których spowodowała wypadek i dostała wyrok sądowy. Zagrała zaledwie kilka ról w niskobudżetowych produkcjach i chociaż zdobyła pozytywne recenzje, nie zdołała wrócić do pierwszej ligi Hollywood.

Teraz Lohan chce zagarnąć dla siebie choć część – zdominowanego przez rodzinę Kardashian/Kendall – rynku kosmetyków. Kolekcja Lohan Beauty (ang: piękno Lohan) wkrótce trafi do sklepów, na razie została zaprezentowana w mediach społecznościowych przez jej autorkę. Lindsey Lohan, która z pewnością zostanie twarzą kosmetyków, pokazała na Instagramie projekty opakowań, zaangażowała też całą rodzinę do pracy.  Przedstawiając Lohan Beauty oznaczyła też siostry Alianę i Dakotę oraz mamę Dinę.

Projekt rodziny Lohan spotkał się z mieszanymi reakcjami w mediach społecznościowych. Większość komentujących wciąż pamięta byłą już aktorkę z najgorszych czasów i wątpi czy kosmetyki sygnowane jej imieniem znajdą klientów.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.