Kosmetyki od Caitlyn Jenner?

Kosmetyki od Caitlyn Jenner

Fot: Caitlyn Jenner/Instagram

W ostatnim roku nie było chyba dnia, kiedy ktoś gdzieś nie pisał o Caitlyn Jenner. Zmiana płci, początki Jenner jako pełnoprawnej kobiety, jej sesje – wszystko to relacjonowały największe gazety i portale na całym świecie. Teraz Jenner chce zacząć odcinać kupony. Wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady swoich córek i zaangażuje się w branżę kosmetyczną. Kupilibyście kosmetyki od Caitlyn Jenner?

Jeśli wierzyć plotkom i spekulacjom, wkrótce zobaczymy dużą kolekcję kosmetyków sygnowaną właśnie imieniem i nazwiskiem słynnej celebrytki. Jenner podobno złożyła już odpowiednie dokumenty z prośbą o zabezpieczenie znaku towarowego, który będzie prawnie sygnował jej produkty. Znak ma obejmować perfumy, lakier do paznokci i produkty to pielęgnacji skóry.

Zaangażowanie Jenner w branżę kosmetyczną nie jest zaskoczeniem. Od czasu zmiany płci, Jenner wielokrotnie wypowiadała się na temat pielęgnacji skóry. Jeszcze niedawno mówiło się, że Caitlyn ma zostać twarzą nowej linii kosmetyków MAC. Najwyraźniej celebrytka postanowiła jednak samodzielnie wkroczyć na rynek kosmetyków, podążając za swoimi córkami, które aktywnie działają w tej branży i przez wielu nazywane są trendsetterkami. Kylie Jenner jest w trakcie wypuszczania na rynek kolejnej kolekcji szminek i błyszczyków, wkrótce zobaczymy też zestaw 20 produktów do malowania paznokci. Jej siostra Kendall jest obecnie twarzą Estee Lauder. Przyrodnie siostry kobiet, Kim, Khloe i Kourtney prowadzą świetnie prosperującą firmę kosmetyczną Kardashian Beauty Company. Niedawno poszerzyły swoją ofertę o produkty do stylizacji włosów. W końcu wszyscy chcą być jak Kardashianki. I Jennerki. Podobno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.