Kosmetyki 3LAB dostępne w Polsce


Od początku istnienia marka 3LAB stawia na wyjście poza normy branży kosmetycznej. Stosując innowacyjne rozwiązania, stawia na najwyższą jakość i wyjątkową skuteczność swoich produktów.

Marka 3LAB dużą wagę przywiązuje do innowacyjnych składników pochodzenia roślinnego. Jednym z takich składników jest Apple Stem Cell Technology. Jest to surowiec pozyskiwany ze szwajcarskiej odmiany jabłoni Uttwiler Spaetlauber – jedynej, której owoce bardzo długo zachowują miąższ w idealnym stanie. Nawet po przekrojeniu jabłko nie ciemnieje i nie wysusza się. Kompleks z tej niezwykłej odmiany pozyskuje się poprzez zranienie rośliny, która w następstwie tego wytwarza tkankę kalusa zawierającą roślinne komórki macierzyste. Te z kolei pozyskiwane są jako surowiec, który ma wpływ na stymulację i przedłużenie życia komórek macierzystych naskórka.

Systemem wykorzystywanym w celu transportowania substancji do wnętrza komórki jest Kompleks X-50 Intelligent Targeting Device Technology. Jest to układ przenoszenia składników biologicznie czynnych do określonego miejsca – fibroblastów. Innymi słowy system działa jak GPS. Dotychczas stosowany był w zaawansowanych lekach do terapii celowanych. Jest to droga technologia, przez co rzadko wykorzystywana w kosmetologii.

3LAB jest także znane z wielu innych przełomowych kompleksów. Jest nim m.in. Bio-Engineered Renewal Complex mający działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające skórę, poprawiające jej napięcie i elastyczność. Wspomaga też produkcję elastyny i kolagenu. Zawiera ona składnik pochodzenia białkowego, którego kompozycja naśladuje ludzki hormon wzrostu. Co ważne, jest to jedyny bezpieczny i efektywny składnik w grupie syntetycznych hormonów.

Stawiając na najwyższą jakość swoich kosmetyków, 3LAB sytuuję się w wąskim gronie marek luksusowych. Stosowane surowce, składniki i kompleksy gwarantują profesjonalną pielęgnację bez konieczności częstych wizyt w salonach urody. Może warto więc postawić na odrobinę luksusu i wybrać 3LAB?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.