Stick – kosmetyk do zadań specjalnych

sztyft UV

fot. mat. prasowe

 

Masz na ciele znamię, bliznę, lub zmiany pigmentacyjne? Twoja skóra wymaga ochrony punktowej. Do tego celu idealny będzie kosmetyk w formie sticku!

Świetny patent proponuje firma Floslek. Preparat ochronny z wysokim filtrem UV w formie sztyftu. Pozwala w precyzyjny sposób chronić konkretne miejsca na skórze – znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz świeże tatuaże. Przydaje się też do ochrony miejsc szczególnie narażonych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Ten nowatorski, wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Pozwala na precyzyjną aplikację, jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe! Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się nawet w damskiej torebce. Preparat możemy więc zawsze mieć pod ręką i zastosować w razie potrzeby.

Ochronny Stick SPF 50+ z oferty Floslek Laboratorium oprócz filtrów UV zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygodny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę. Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również najmłodsi, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. Dla kilkulatków to przecież zdecydowanie łatwiejsze niż smarowanie się tradycyjnym balsamem!

2 komentarze

  • MArta napisał(a):

    Stick przydatny w każdej podróży. Nam przydał się w upalne dni nad jeziorem. Wróciłyśmy z dzieckiem niespieczone.

  • summertime napisał(a):

    faktycznie stick się świetnie sprawdza, szczególnie w podróży. testowałam przez całe wakacje, głównie wtedy, gdy nie było warunków do smarowania się kremem z filtrem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.