Konkurs z marką Solo Soprani – zakończony

Konkurs z Solo Soprani

Przed nami wakacje, czas spełniania marzeń, bezkresnych podróży i niesamowitych przygód. By nie zabrakło Wam odwagi i zapału do sięgania do gwiazd, mamy dla Was konkurs. Do wygrania są 3 niezwykłe zestawy – w każdym zapach Solo Soprani oraz T-shirt – które pobudzą waszą wyobraźnię!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

  1. Wykonaj zadanie konkursowe – dokończ zdanie:

Moje największe marzenie to…

  1. Polub Selcos na Facebooku
  2. Polub O-You na Facebooku

Konkurs trwa od 01.06. 2017 do 11.06. 2017 r., do godz. 20.00. 

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie poniżej pod wpisem konkursowym na o-you.pl lub pod postem informującym o konkursie na stronie fb ONLY YOU.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

Regulamin szczegółowy konkursu z marką Solo Soprani

Regulamin ogólny konkursów organizowanych na serwisie o-you.pl

Organizatorem konkursu jest portal www.o-you.pl. Konkurs przeprowadzany jest na portalu www.o-you.pl i promowany przy pomocy strony Facebook.

NAGRODY:

3 zestawy Solo Soprani w każdym woda toaletowa Solo Soprani (Dream, Love lub Smile) o poj. 100 ml + T-shirt

Konkurs z Solo Soprani

Solo Soprani – Dream, Love & Smile

Kolekcja zapachów Solo Soprani jest stworzona dla osób, które wiedzą jak żyć z pasją, odwagą i kreatywnością. Dla marzycieli, którzy lubią wyobrażać sobie kolorowe horyzonty lub własne emocje. By przekaz był zrozumiały i wyrazisty, opakowania pokryto wyrazistymi symbolami i kolorami, które sięgają do języka tatuażu i emocji.

Zapach Dream

Jego symbol to lot balonem. To lot do świata marzeń, bez celu, ale z odwagą, tak jak to zapamiętaliśmy z okresu dzieciństwa. Dream to zapach kwiatowy, pikantny: Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, kwiat jabłoni, kardamon Nuty serca: biała róża, kwiaty bzu, peonia, kwiaty lnu Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe Dream jest wyrafinowany, delikatny jak marzenie i rozpala wyobraźnię. Akordy serca to delikatne połączenie kwiatowe, prowadzące ku nowym horyzontom, podobne do lekkiej bryzy. Spotkanie nut drzewnych i bursztynowych rozwija delikatną i wysublimowaną sensualność zapachu.

Konkurs z Solo Soprani

Zapach Love

Jego symbol to dwa serca zjednoczone w miłości. Miłość to sens życia, daje siłę i energię do działania, jest istotą życia. To zapach szyprowy, owocowy, gourmand: Nuty głowy: jabłko, bergamotka, mandarynka, malina Nuty serca: jaśmin, ylang ylang, frezja Nuty bazy: piżmo, bursztyn, wanilia, patchouli Love jest uwodzicielski i wyjątkowo kobiecy. Owocowe nuty są splecione z prowokującym bukietem białych kwiatów, tworząc w ten sposób urok zapachu pełnego miłości. Zniewala i odkrywa najsilniejszą broń – kobiecość.

Konkurs z Solo Soprani

Zapach Smile

Jego symbol to słońce z uśmiechem. Uśmiech rozświetla twarz, jak też rozpromienia każdy nowy dzień. Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się! Dzień bez uśmiechu jest stracony. Smile To zapach kwiatowy, owocowy, piżmowy: Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, gruszka, cassis Nuty serca: jaśmin, głóg, drzewo różane, frezja Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe Smile to świeży koktajl cytrusów i owocowe nuty, które natychmiast odsłaniają ciepłe i słoneczne aspekty zapachu. Kwiatowy bukiet, który ożywia akordy serca, jest jak uśmiech. Zapach osiąga punkt kulminacyjny, gdy rozwija się piżmo, bursztyn i drzewo cedrowe.

Konkurs z Solo Soprani

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.