Konkurs z marką Rossmann – zakończony

Od kosmetyków nie zawsze oczekujemy wąskiej specjalizacji. Po prostu powinien być – ważne, że nawilża, poprawia kondycję skóry i można użyć go zawsze, i rano, i wieczorem. Znaleźliście taki krem? W natłoku najróżniejszych kosmetycznych specyfików w sklepach to bardzo trudne. Ale głowa do góry! Teraz w naszym konkursie możecie wygrać doskonałe kremy Janda!

JANDA krem Nr 1 na dzień dobry i na dobranoc
Idealny kosmetyk dla kobiety dojrzałej, która ceni minimalizm i doskonałość formy, bo zamiast dwóch, wybiera jeden krem, którego może użyć o każdej porze. Mimo swojej wielozadaniowości krem zapewnia luksusowe doznania, doskonale poprawia stan, jakość i kondycję skóry. Nie obiecuje ponad miarę, ale wyraźnie poprawia wygląd.

JANDA męski krem do twarzy nr 1 na każdą porę dnia i nocy
Zaprojektowana specjalnie dla męskiej skóry, tak aby w jednym czasie realizować kilka celów: rewitalizować, redukować opuchnięcia, przeciwdziałać wiotczeniu, spłycać zmarszczki, wygładzać, a przed wszystkim nawilżać i zapewniać pełen komfort.
Do rozdania mamy aż 5 zestawów kremów JANDA – w każdym krem dla niej i krem dla niego. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygranie zestawu?

Aby wziąć udział polub ONLY YOU na Facebooku a potem napisz odpowiedź na konkursowe zadanie:

Napisz, komu podarujesz drugi krem z konkursowego zestawu i dlaczego

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie poniżej pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.
Konkurs trwa od 20.12.2016 do godz. 20.00, 28.12.2016
Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/26436-2/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

Konkurs organizowany i przeprowadzany jest na portalu www.o-you.pl.

3 komentarze

  • Patryk pisze:

    Jest pewna kobieta, której ręce bardzo wiele dla mnie zrobiły. To one przytulały, gdy byłem smutny, ale też radosny. To one bawiły się ze mną w najróżniejsze zabawy. To one przygotowywały dla mnie pełne wartości odżywczych posiłki, aby mój brzuszek był zdrowy. To one prały i prasowały moje ubrania, abym zawsze był schludny i czysty. To one sprzątały, prasowały, myły, odkurzały i wiele innych czynności wykonywały, abym wychowywał się w odpowiednich warunkach. I w końcu to one otaczały mnie miłością od najmłodszych lat! Ręce tej dojrzałej kobiety wiele dla mnie zrobiły. To ręce mojej mamy, która w pełni zasługują na najlepszą pielęgnację. Niestety życie nie oszczędziło twarzy tej kochanej kobiety, atakując ją coraz większą ilością zmarszczek i podrażnień. Dlatego tym bardziej potrzebuje solidnej opieki. Myślę, że krem Janda byłby dla niej odpowiedni. Chciałbym go wygrać właśnie dla niej, a wspaniałą okazję będą nadchodzące święta. Włożyłbym go do prezentu dla niej pod choinkę. A potem już tylko idealnie nawilży jej skórę twarzy, wygładzając zmarszczki, które sam jej przysporzyłem. Będzie stanowić wspaniałą ochronę dla niej. Krem Janda byłby wspaniały dla mojej mamy – mamy która tak wiele dla mnie zrobiła. 😉

  • Irenka 56 pisze:

    Drugi krem z konkursowego zestawu JANDA chcę podarować mężowi ,żeby wyglądał rewelacyjnie na ślubie córki . Mężczyzna i kobieta w podeszłym wieku tym bardziej powinny dbać o swój wygląd wizualny , dlatego pragnę wygrać kremy z kolekcji Jandy . Pozdrawiam .

  • Biorę udział dla mojego mężczyzny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.