Konkurs z marką Oleofarm – zakończony

Konkurs z marką Oleofarm

Konkurs z marką Oleofarm

Zimą nasza dieta często ubożeje, ograniczamy się do podstawowych produktów spożywczych, zapominając o warzywach i owocach. Tymczasem organizm wciąż potrzebuje błonnika, cynku, nienasyconych kwasów tłuszczowych i wielu innych cennych składników. Zanim na dobre zmienisz dietę, co może trochę potrwać, sięgnij po zdrowie i weź udział w konkursie!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że polubisz na Facebooku nasz profil oraz profil Pierwiastek kobiecy, a potem odpowiesz na konkursowe pytanie:

Na czym według Ciebie polega kobiecość?

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Autorzy najciekawszych 5 odpowiedzi dostaną zdrowe, kobiece zestawy – w każdym koszulka i suplementy diety: Olej z nasion wiesiołka, Skrzypolen z biotyną oraz Błonnik + żywe kultury bakterii.

Konkurs z marką Oleofarm

Konkurs z marką Oleofarm

• Suplement diety Błonnik + żywe kultury bakterii, wzbogaci twoje posiłki, możesz go wymieszać z wodą lub jogurtem i cieszyć się lekkością.
• Skrzypolen z biotyną zawiera aż 7 aktywnych składników. Oprócz skrzypu polnego i cynku są także mielone nasiona lnu, biotyna i aminokwasy siarkowe: L-cysteinę, L-metioninę i taurynę. Skrzyp polny i cynk to sprzymierzeńcy zdrowych włosów, skóry i paznokci.
• Wiesiołek OleoVitum z witaminą A. Olej wyciskany z drobnych nasion wiesiołka charakteryzuje się wysoką zawartością cennych dla organizmu tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwas linolowy (LA) i kwas gamma-linolenowy (GLA).

Ten zestaw, a także inne prozdrowotne produkty można kupić na http://oleofarm24.pl

Konkurs trwa do godz. 20.00 dn. 30.10.2016

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-z-marka-oleofarm/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

 

2 komentarze

 • Halina Górska pisze:

  Kobiecość to nie makijaż i nie obcisłe ubranie czy buty na wysokim obcasie. To sposób poruszania się, patrzenia i zachowania. To uśmiech roztapiający lodowce, zwinność kota, siła niedźwiedzia, spryt lisa, gołębie serce i magiczne spojrzenie, które potrafi onieśmielić nawet największego macho… Po prostu to coś…

 • justyna chytrowska pisze:

  Kobiecość to taka nasza broń-jesteśmy słabszą płcią i często w życiu trzeba się nią posłużyć.
  No ale to także gracja,urok,powab,czar.
  Moim zdaniem codziennie trzeba dążyć do tego aby czyste kobiece zalety nie zanikły np. poprzez niechlujny strój czy brzydką fryzurę. Musimy dbać o siebie ,pielęgnować ciało i duszę aby być atrakcyjną nie tylko dla mężczyzn ale także w oczach innych kobiet ,dla których możemy być wzorem.
  Niechaj przy codziennych zmaganiach nasz kobiecy urok przetrwa jak najdłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.