Konkurs z marką Nife – zakończony

Konkurs z marką Nife

Konkurs z marką Nife

Okazji do tego, by wyglądać pięknie i elegancko, nigdy nie brakuje, ale przed nami wyjątkowych czas – spotkań świątecznych w pracy i w gronie rodzinnym. Modna sukienka, pięknie skrojona i wykonana z doskonałej tkaniny powinna być więc obowiązkowym elementem garderoby. A skoro tak, to warto trzymać z nami, bo mamy dla Was 2 piękne sukienki z najnowszej kolekcji marki NIFE!

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że polubisz nasz profil i profil Nife na Facebooku, a potem napiszesz, jak wyobrażasz sobie idealną sukienkę, którą można założyć zarówno do pracy, jak i na eleganckie spotkanie.

Wasze odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Autorów 2 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy sukienką z najnowszej kolekcji marki Nife. Laureaci będą mogli wybrać 1 z 3 wzorów, a także kolor i rozmiar.

Konkurs z marką Nife

Konkurs z marką Nife

Do wyboru 1 z 3 modeli: Milly, Tracy i Erin

Milly – sukienka z subtelnym pęknięciem na dekolcie. Prosta, klasyczna o ponadczasowym fasonie. Zmieniając dodatki zmieniasz całą stylizację.

Erin – zdobi ją kusząca, delikatna łezka, a prosty, klasyczny krój czyni ją odpowiednią na różne okazje, także do pracy w biurze.

Tracy – ma klasyczny krój, więc będzie zawsze na topie. Jest odcięta w talii, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do sylwetki.

Żeby obejrzeć najnowszą kolekcję sukienek oraz wybrać kolor i rozmiar, zapraszamy do sklepu Nife.

Konkurs trwa od 5.12 do 11. 12. 2016 do godz. 21.00

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-z-marka-nife/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

Konkurs organizowany i przeprowadzany jest na portalu www.o-you.pl.

 

1 Comment

  • Małgorzata Makowska pisze:

    Idealna sukienka to taka która uwydatni swoje piękno lekkość w której będę czuła się szczęśliwa .Która pomoże odciąć się od codziennych problemów w której będę czuła się atrakcyjnie to ta sukienka którą mogę wygrać pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.