Konkurs z marką Marion – zakończony

Konkurs z marką Marion

Konkurs z marką Marion

Jesień i zima to dla włosów trudny okres. W domu mają ciepło, ale sucho. Na dworze smaga je chłodny wiatr lub zmusza do posłuszeństwa czapka. Jeśli chcecie, by mimo wszystko pełniły rolę naturalnej ozdoby, musicie im pomóc odpowiednią pielęgnacją. W tej roli doskonale sprawdzi się zestaw pierwszej pomocy od Marion, który możecie wygrać w naszym konkursie.

Jak to zrobić? Wystarczy, że polubisz nasz profil oraz profil Marion na facebooku, a potem odpowiesz na konkursowe zadanie:

W wielu kulturach włosy są tym elementem kobiecej urody, który niezwykle silnie pobudza fantazję płci przeciwnej. Napisz, jaką masz receptę na to, by Twoje włosy uwodziły i przyciągały męskie spojrzenia.

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Konkurs trwa od 28.11.2016 do godz. 20.00, 04.12.2016

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-z-marka-marion/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

Autorzy najciekawszych 5 odpowiedzi dostaną zestaw kosmetyków Marion. Każdy zestaw zawiera aż 8 kosmetyków:

Konkurs z marką Marion

Konkurs z marką Marion

Olejki Orientalne Nawilżenie włosów
Kosmetyk zawiera kombinację olejków. Dzika róża zwiększa elastyczność włosów, nadając im połysk. Rozmaryn zapobiega wypadaniu włosów oraz ich przesuszaniu. Słodkie migdały nawilżają oraz chronią przed czynnikami zewnętrznymi.

Spray regenerujący włosy.
Zawiera ocet z malin, który zamyka łuski włosów i nadaje połysk. Dodatkowo wykorzystuje koktajl owocowy (ekstrakty z jabłka, brzoskwini i moreli) bogaty w kwasy owocowe, węglowodany i witaminy, normalizując naskórek i uaktywniając metabolizm białek.

Odżywka stylizująca w piance Keratin Mix
Pozwala modelować fryzurę, regeneruje włosy bez obciążania, dodaje im objętości i zapobiega ich puszeniu. Dostarcza składników budujących strukturę włosa. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Spray Ochrona włosów & zwiększona objętość.
Kosmetyk zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki.

Guma Usztywniająca Hair line
Do usztywniania i kreowania fryzur krótkich lub średniej długości. Zawarte w kosmetyku witaminy A, E, B5, P, H odżywiają i wzmacniają włosy oraz nadają im połysk.

3 Szampony koloryzujące
Bezpieczne, o składzie opartym na barwnikach bezpośrednich. Nie zawierają amoniaku i wody utlenionej. Nie uszkadzają struktury włosa. Pozwalają w prosty sposób zmienić kolor włosów bez wykonywania próby uczuleniowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.