Konkurs z marką L’biotica – zakończony

Konkurs z marką L'biotica

Konkurs z marką L’biotica

Dbasz o ciało – biegając, chodząc do siłowni dodajesz sobie energii. Czemu nie doładować pozytywną energią włosów? To przecież bardzo proste i wcale nie wymaga wysiłku! Wystarczy użyć preparatu L’biotica REPAIR THERAPY BOOSTER, który teraz możecie wygrać w naszym konkursie!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1.  Wykonaj zadanie konkursowe – napisz, jak dodajesz energii swoim włosom
2.  Polub O-You na Facebooku

NAGRODY:
5 kosmetyków do włosów L’biotica REPAIR THERAPY BOOSTER
Nagrody otrzymają autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi

Odpowiedzi umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU. Konkurs trwa od 20.07. 2017 do 30.07. 2017 r., do godz. 20.00. Wzięcie w nim udziału jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkurs-booster-do-wlosow-z-marka-lbiotica/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

Konkurs z marką L'biotica

L’biotica REPAIR THERAPY BOOSTER wzmacnia i chroni zewnętrzną strukturę włosa, odbudowując uszkodzenia spowodowane szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego, zabiegami fryzjerskimi, rozjaśnianiem czy koloryzacją. Stosowany z ulubionymi kosmetykami – szamponem oraz odżywką – sprawi, że Twoje włosy będą maksymalnie dopieszczone i w pełni „wykorzystają” możliwości boostera. Sięgając po BOOSTER warto wypróbować całą linię kosmetyków L’biotica PROFESSIONAL THERAPY REPAIR. Opracowana i przetestowana przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Pawła Matrackiego, zapewni Twoim włosom intensywną pielęgnację, przywróci zdrowy blask oraz gładkość. Szampon i odżywka z serii L’biotica PROFESSIONAL THERAPY REPAIR – w połączeniu z BOOSTER – gwarantuje profesjonalny efekt w codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie tych bardzo zniszczonych.
 Organizatorem konkursu jest portal www.o-you.pl. Konkurs przeprowadzany jest na portalu www.o-you.pl i promowany przy pomocy strony Facebook (uczestnicy zostawiają na stronie Facebook portalu o-you.pl odpowiedzi na zadania konkursowe).

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.