Konkurs z marką INVEO – zakończony

Konkurs z marką INVEO

Konkurs z marką INVEO

W sezonie chłodu i czapek trudno zauroczyć kogoś włosami. Ale od czego mamy rzęsy! Obawiasz się, że nie są wyjątkowe? Nie szkodzi, bo w naszym konkursie mamy do wygrania 4 wyjątkowe preparaty – INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące, pielęgnujące i stymulujące wzrost rzęs!

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście), pod względem budowy zbliżonym do prostaglandyny, oraz ekstrakcie ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis.

Bimatoprost bliski jest prostaglandynie, która występuje we wszystkich tkankach oraz płynach ustrojowych organizmu i reguluje procesy fizjologiczne. Badania potwierdziły, że bimatoprost systematycznie stosowany znacząco wpływa na wzrost rzęs oraz poprawia ich kondycję.
Ekstrakt ze świetlika działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża i zmniejsza nadwrażliwość na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje, a także wygładza naskórek.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące jest kosmetykiem, który odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniu (Skin Compatibility Test). Spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hypoalergicznych, dlatego mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i atopową. Polecane jest paniom oraz panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami. Podczas kuracji rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Pierwsze efekty pojawiają się po 6-8 tygodniach regularnego stosowania. Ważne, by kuracji nie przerywać i stosować serum każdego dnia. Nagrodą będą zdrowe, długie i piękne rzęsy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że polubisz na Facebooku nasz profil, a potem odpowiesz na konkursowe pytanie:

Jakie marzenia pomogą Ci spełnić długie i gęste rzęsy?

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Autorzy najciekawszych 4 odpowiedzi dostaną serum marki INVEO

Konkurs trwa do godz. 20.00 . 23. 10. 2016 r.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-z-marka-inveo/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/     

4 komentarze

  • Produkt jest rewelacyjny!!Z tygodnia na tydzień rzęski są zdecydowanie piękniejsze

  • barbaraa70 pisze:

    Moje marzenie jest jeszcze z dzieciństwa, kiedy babcia opowiadała mnie bajkę na dobranoc o dziewczynie , która była piękna , bo miała rzęsy tak długie i gęste,że motyl mógł usiąść na nich…. Zawsze wyobrażałam sobie to i namiętnie rysowała tę dziewczynę z motylkiem na pięknych rzęsach ,z utęsknieniem czekając na to ,że , jak wyrosnę ,będę miała takie rzęsy i motyle nie przylecą obojętnie…Dorosłam,ale wciąż czekam na ten moment….

  • Busia pisze:

    Długie i gęstę rzęsy- to moje ogromne marzenie! Dzięki Nim moje oczy staną się bardziej wyraziste, a ja przestanę przypominać wygłodniałego lemura. Dzięki Nim- niczym różdżka wróżki zamienię się z Kopciuszka w Księżniczkę. A gdy na przykład zdarzy mi się w pracy przekroczyć termin- co często mi się zdarza, a kierownik zirytuje się z tego powodu- wtedy będą pierwszą siłą rażenia, a gdy zatrzepoczę nimi wtedy wiele rzeczy ujdzie mi na sucho.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.