Konkurs z marką Dove – zakończony

Konkurs z marką Dove

Konkurs z marką Dove

Zapraszamy was do kolejnego konkursu, tym razem z marką Dove. Aby wziąć w nim udział wystarczy polubić nasz profil na Facebooku, a potem odpowiedzieć na konkursowe pytanie:

Co znaczy dla Ciebie naturalne piękno?

Wasze odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Autorzy najciekawszych 3 odpowiedzi dostaną zestaw kosmetyków Dove. W skład jednego zestawu wchodzą: szampon, odżywka, olejek, 2 kosmetyki antystarzeniowe

Regulaminy:

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-wakacyjnego-z-marka-dove/

Konkurs trwa do godz. 20.00, 25.07.2016.

Nagrody otrzymują następujące osoby:
1. Basia Strach
2. Monisia Jęziorska
3.Krzysztof Kostkiewicz

 

GRATULUJEMY! Swoje adresy i numery telefonów podajcie przez zakładkę wiadomości na stronie fb ONLY

Wśród odpowiedzi znaleźliśmy:

Paulina Łojszczyk Naturalne piękno kojarzy mi się z akceptacją własnej osoby i życiem w zgodzie z własnymi zasadami, ponieważ tylko będąc szczęśliwi w środku możemy być piękni na zewnątrz

Irena Klimaszewska Naturalne piękno to dla mnie harmonijny związek ciała i duszy, z którego rodzi się świadome i pozytywne postrzeganie własnej osoby. Każda z nas ma w sobie zalążek naturalnego piękna, który pielęgnowany rozkwita wspaniałym kwiatem.

Monika Wypiorczyk Kiedy byłam młodsza patrząc na swoje odbicie w lustrze nie widziałam niczego atrakcyjnego i przykrywałam się kilogramami kosmetyków, by wymalować sobie urodę.Na szczęście, każdy z nas dojrzewa (a przynajmniej większość) i zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że to co w człowieku najpiękniejsze jest niewidzialne dla oczu. Czyjeś dobre serce, piękny umysł, poczucie humoru, opiekuńczość, życiowa energia – to są cechy, które budują naturalne piękno człowieka. Jasne! Można prezentować się atrakcyjnie na zewnątrz, bo w dbaniu o siebie nie ma niczego złego, ale prawdziwa uroda nie wymaga wielu zabiegów. Ona po prostu jest w środku każdego z nas.

Sylwia Mich Naturalne piękno to umiejętne wyeksponowanie natury, które nawet z pewnych jej niedostatków i niedociągnięć transponowane jest na przedmiot pożądania i podziwu dla innych osób. Dlatego też jeśli podziwiamy u innych rewelacyjną fryzurę z siwymi włosami, zachwycamy nogami, którym daleko do doskonałości czy też pociąga nas pieprzyk, który zamiast szpecić dodaje uroku, możemy być pewni, że naturalne piękno jest we wszechświecie i działa

Maja Anna Naturalne piękno to to, co mają w sobie całe rodziny… Ten błysk w oczu, genetyczna niebanalna chęć do ukazywania swojego czaru, a przede wszystkim… uśmiech!

N – Nieposkromiona radość

A – Atrakcyjny uśmieszek

T – Trochę zadziorności

U – Urok osobisty

R – Rozkosz z przebywania z ukochanymi ludźmi

A – Apetyt na życie!

L – Lekkość ducha

N – Niebanalne połączenia

E – Energia życiowa!!

 

P – Prawdziwa rodzina!

I – Intrygujący błysk w oku

Ę – “ę ą” paniusie to nie dla nas 🙂

K – Kochanie siebie nawzajem!

N – Nieprzerwane wsparcie

O – Ogrom piękna przedstawię na zdjęciu mnie, mamy i siostry…

Bartosz Maślak Naturalne piękno to coś, co każdy w sobie ma, ale niekoniecznie chce pokazywać.

Z tym naturalnym pięknem to jest trochę jak w dialogu o miłości w “Misiu”:

 

– Co to w ogóle jest miłość? Czy to jest coś takiego?

 

– Miłość?

 

– No. Czy to w ogóle jest coś takiego?

 

– W telewizji czasem pokazują, jak jacyś tam się kochają albo mówią…

 

– No. Ale w życiu to chyba niemożliwe…

Naturalne piękno owszem istnieje.  BPokazują to w telewizji, a w prawdziwym świecie posiadają to coś dzieci, psy, koty i Wielki Kanion. Normalny człowiek naturalnym pięknem zazwyczaj poraża w sposób niekoniecznie taki, jakiego by sobie życzył. Szczególnie wyraźnie widać to na zdjęciach typu “gwiazdy bez makijażu” albo fotografiach, jakie każdy z nas ma lub miał, bo dawno je spalił. Zrobionych z zaskoczenia na przykład podczas męczącej wyprawy w góry, albo gdy zalewa człowieka fala morska.

Naturalne piękno odnosi się też często do opisów “makijażu bez makijażu”. Wiecie, takiego który trzeba nakładać sześcioma pędzlami przez pół godziny, żeby wyglądać jak piękna rusałka i udawać że tak właśnie wyglądam jak wstaję. Nie wiem jak wy, ale ja jak wstaję zazwyczaj wyglądam jakbym wypełzła właśnie z meliny po kilku dniach lepszej imprezy. Dopiero zimna woda i wypicie kawy przywracają mi ludzkie oblicze.Co nie zmienia faktu, że im jestem starsza, tym mniej makijażu stosuję. Chciałabym napisać, że to dlatego, że jestem coraz piękniejsza, niestety, prawda jest taka, że z wiekiem w tej kwestii staję się coraz bardziej leniwa.(Piszę w imieniu mojej mamy…. )

Małgorzata Chwiła Naturalne piękno , to piękna “dusza” , bo uroda, moim zdaniem to… natury dar,

lecz nie każdy,kto ma urodę roztacza czar.

Dopiero urok wewnętrzny czyni nas pięknymi,

to on sprawia,że ludźmi stajemy się spełnionymi.

Swoje piękno pielęgnować każdy powinien,

bo kiedy uroda nasza przemijaniem zgaśnie –

wtedy piękno duszy zostanie właśnie.

A jeśli chcemy i urodę na długo zachować,

trzeba życiu w zgodzie z naturą wierności dochować.

Kasia Gazdowa Naturalne piękno to dla mnie moja ukochana babcia! Kwintesencja kobiecości, mimo podeszłego wieku zawsze zadbana, w pięknej kolorowej garsonce, koralami, czółenkami z małym obcasem i uroczą małą torebką w której zawsze trzyma malutkie lusterko. Włosy perfekcyjnie związane w kok, na twarzy żadnego makijażu, a mimo to jest dla mnie najpiękniejszą babcią na świecie! Ma jeszcze ten błysk w oku, pogodę ducha i wiecznie się uśmiecha! Jest naturalnie piękna, nawet ze swoimi zmarszczkami na twarzy i spracowanymi rękami.To piękno ciała ale i duszy, taki wrodzony optymizm i trudna do opisania słowami taka niewymuszona, dziecinna radość z nawet najmniejszych rzeczy, w dzisiejszych czasach rzecz ciężko spotykana.

Ewa Woś Naturalne piękno jest wtedy gdy budzimy się obok naszej drugiej połówki bez makijażu, z jeszcze zaspanymi oczami i rozczochranymi włosami i słyszymy “Jesteś piękna, wiesz? ”

Beata Korpecka Gardoń Dla mnie naturalne piękno to piękna,zadbana,pełna blasku skóra bez makijażu,czy ingerencji chirurgicznej.To coś co każdy ma w sobie,ale czasami brak odwagi,by pokazać to całemu światu.Naturalnie piękno jest także wokół nas,tylko nie każdy potrafi je dostrzec.Gdy się rozejrzę naturalne piękno widzę w drzewach za oknem,w moim psiaku,w koszyczku malin zebranych wczoraj na dzikim krzaczku.Naturalne piękno to nasze prawdziwe oblicze,nie kamuflowane za makijażem,nie poprawiane,takie,które otrzymaliśmy w dniu narodzin! Mój nos choć lekko zakrzywiony to jest naturalnie piękny i jestem dumna,że akceptuję i kocham go takim jest! Naturalne piękno kojarzy mi się z akceptacją i szacunkiem! a także z czymś zachwycającym za każdym razem ! Kojarzy mi się również z bogatym wnętrzem,które jest pełne dobroci i miłości! i takie wnętrze jeszcze bardziej czyni nas piękniejszymi

 

Marta Lipińska Naturalne piękno to dla mnie ciała i ducha zgranie, o siebie kompleksowe zadbanie.

Kilku zasad przestrzeganie, pozwalających na własnego piękna codzienne wydobywanie:

– poranna gimnastyka i już w stawach nic nie strzyka!

– uśmiech na twarzy przez cały dzień, by smutne myśli odeszły w cień

– ruch, gdy ku temu okazja, windą jeździ burżuazja!

– ekonomiczne planowanie, oszczędza czasu na zamartwianie

– codzienne uzupełnianie składników odżywczych, by cera odżyła, a oczy rozbłysły!

– odrobina ekologicznego kremu do twarzy, bo o tym ma cera wieczorem marzy

– leśne wędrowanie, przynajmniej raz w tygodniu świeżego powietrza wdychanie

– lampka winka od czasu do czasu, bo nie ma o co robić hałasu! Emotikon wink;)

– ambitne rozwijanie, bo zawsze jest pora na dokształcanie

– głęboki spokój ducha, wtedy mi nie straszna życiowa zawierucha!

– energetyczny koktajl owocowy, da lepsze efekty niż studio bioodnowy

– niezamartwianie się upływem lat, bo na tym polega nasz piękny świat!

 

Sylwia Ciszek Naturalne piękno, to takie, w którym tętni życie,

W które się nie ingeruje, lecz dba pieczołowicie.

To urok prosty, czysty, niczym nie skalany,

Od Matki Natury na tacy wprost podawany…

 

Naturalne piękno to tudzież łany zbóż,

Dorodne, soczyste owoce i rabaty róż.

Świerszcz, konik polny i koniczyna,

Maciejka co wieczorem pachnieć zaczyna…

 

Naturalne piękno to uśmiech dziecka mego,

Rumieniec kiedy słyszę komplement od kochanego

Kosmetyk naturalny co piękno me wydobywa,

Bez ingerencji skalpela z nim kilku lat ubywa…

 

To serce gorące z zapasem wielkiej miłości,

Gotowe by obdarzać bez złości i zazdrości…

Aż w końcu to słowo „nie” dla „photoshopu”

To prawda bijąca z twarzy pełna natury uroku.

 

I choć trudne do opisania, pozornie niezauważalne,

Naturalne piękno jest wręcz niepowtarzalne…

Nie szuka poklasku, blaskiem swym zachwyca

Rozświetlając na co dzień wielu ludziom lica….

 

Grażyna Walnik Naturalne piekno to widok mojego męża z rana…zanim sie umyje, ułoży fryzure…zanim sie poperfumuje. To moja kochana tesciowa, ktora zajmując sie moimi dziecmi przez caly dzien nie miała czasu dla siebie…i w tym calym nieidealnym by sie zdawalo wizerunku, jest idealne naturalne piękno.

 

Halina Rykowska Dla mnie naturalne piękno w ogóle nie wiąże się z urodą zewnętrzną. Jestem kobietą, lubię o siebie dbać i lubię makijaż. Nie stosuję go w jakiejś wielkiej ilości, ale lubię mieć na sobie odrobinę podkładu, nieco tuszu do rzęs i usta muśnięte szminką. Nie widzę w tym nic złego i absolutnie nie uważam kobiety stosują make up za nienaturalne. Bo naturalne piękno, to przede wszystkim piękno duszy – akceptacja siebie, kochanie swoich niedoskonałości, pogodzenie się z brakiem perfekcji. Naturalnie piękna jest kobieta, która niczego nie udaje, nie kształtuje siebie na obraz innych kobiet, nie naśladuje, nie kopiuje. Jest po prostu sobą – może nie doskonałą, ale pełnowartościową i ciekawą. Naturalna, czyli taka, jaka się urodziła – z wyjątkowym koktajlem wad i zalet.

 

Iwona Grajkowska Powinnam napisać, że naturalne piękno to piękno duszy, błysk szczęścia w oczach i takie tam…….ale nie – napiszę przekaz do wielu młodych dziewczyn, które kilogramami przysłowiowej tapety maskują to, co mają najpiękniejszego…..właśnie NATURALNE PIĘKNO. Bo nieważne czy jesteśmy klasyczną pięknością czy urody raczej pospolitej, nieważne czy mamy talię osy czy tzw nawis inflacyjny…..pamiętajmy, ze tony kosmetyków, że sztuczna maska na twarzy to wcale nie piękno…….bo piękno to natura, jedynie nieznacznie i umiejętnie podkreślona delikatnym muśnięciem makijażowego pędzelka. Natomiast…..żeby się przekonać, że każda z nas ma w sobie to naturalne piękno, że nie potrzebujemy się kryć za sztuczną maską to….to trzeba się pokochać szczególnie rano, patrząc w lustro – jesteśmy wtedy naturalne, nie sztucznie upiększone…. – więc popatrz wtedy w lustro i powiedz sobie – jestem piękna. Naturalnie piękna. I życie stanie się szczęśliwsze…..bo nic tak nie uszczęśliwia kobiety jak samoakceptacja Emotikon wink;) Emotikon heart<3 A wszystko to pisze tytularna Babcia, kobieta dojrzała, której kupę życia zajęło dojście do tej oczywistej prawdy Emotikon heart

 

Woźna Natalia Naturalne piękno kryje się w uśmiechu, ten codzienny blask to jedyne co może kryć się za słowami “natura” i “piękno”, bo każda inna ingerencja w piękno nie będzie już naturalna. Piękno to nie tylko gładka cera, puszyste lśniące włosy czy zadbane paznokcie. To przede wszystkim wola i radość życia i chęć czerpania z niego jak najwięcej. To błysk w oku, pozytywne nastawienie, świadomość własnej wartości ale jednocześnie skupianie się nie tylko na sobie ale otwarcie się na innych ludzi.Naturalne piękno to też dobre serce, piękny umysł, poczucie humoru, opiekuńczość, życiowa energia – to są cechy, które budują naturalne piękno człowieka. Jasne! Można prezentować się atrakcyjnie na zewnątrz, bo w dbaniu o siebie nie ma niczego złego, ale naturalne piękno nie wymaga wielu zabiegów. Ono po prostu jest w środku każdego z nas.

 

Kinga Czerwińska Naturalne piękno to zdrowa skóra,

co aksamitna jest niczym chmura

i codziennie o każdej porze,

nawilżona jest niczym morze!

Nie wie wcale co to wypryski,

użytkownik jej – ma z niej zyski,

kiedy skórę swą fotografuje,

która zdrowiem wprost emanuje!

Zdrowa skóra, czy lato czy zima,

piękna jest jak kieliszek wina

i uśmiecha się do życia wiecznie

i wygląda tak bardzo serdecznie.

 

Anna Banach Naturalne piękno to zdrowa, zadbana skóra. Odżywiona zarówno dzięki odpowiednim kosmetykom, jak i zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną. Jeśli do tego dołożymy piękny uśmiech na twarzy, nie będą nam już potrzebne żadne kolorowe kosmetyki, za którymi się codziennie chowamy.

 

Karolina Woźniak Każdy człowiek ma w sobie naturalne piękno, dla jednych to będzie ładna uroda dla innych to co człowiek ma w środku czyli jakieś dobre cechy. Jeśli chodzi o kobiety to tak na prawdę każda z nas jest piękna na swój sposób i każda ma jakiś atut. Dla mnie naturalnym pięknem jest to kiedy kobieta, nie malując się wygląda i czuje się piękna Emotikon smile:)

 

Justyna Rzeźnicka Naturalne piękno jest wszystkim tym w co wyposażyła nas matka natura w chwili przyjścia na świat, a także w procesie dorastania i dojrzewania. Naturalne piękno to pierwotna siła, odwaga oraz dumne prezentowanie wszelkich cech swojej urody, zarówno ogromnych, szmaragdowych oczu mieniących się blaskiem słońca niczym oceaniczna głębia, gładkimi i lśniącymi włosami, długimi, zgrabnymi nogami, ale także szeregiem cynamonowych piegów, siateczką zmarszczek okalającą oczy niczym pajęcza sieć czy tymi kilkoma dodatkowymi kilogramami, które sprawiają, że jest nas po prostu więcej do kochania. Emotikon kiki^_^ Naturalne piękno to świadomość swoich cech, tych lepszych i tych trochę mniej pożądanych, to samoakceptacja w każdej postaci, to również i przede wszystkim komfort bycia w swoim własnym ciele i bycie w harmonii z tym, co podpowiada nasze serce.

 

Sonia Angelika Pietrucha Naturalne piękno-fajna sprawa Emotikon smile:) nie każdemu dana przez los. Każdy radzi sobie jak może, upiększa lub nie, wg uznania. Warto jednak caly czas dbac o siebie uzywajac kosmetykow. Ja używam akurat kosmetykow firmy Dave : zele pod prysznic, kremy nawilzajace do ciala i twarzy i jestem zadowolona. Skora caly czas gladka i nawilzona Emotikon kiss:* i oby na długo.

 

Beata Maćkowiak Piękno to wielkie Coś co sprawia, że przystajemy na chwilę w tym rozpędzonym świecie i po prostu podziwiamy i napawamy się tym widokiem. Nie analizujemy, po prostu staramy się jak najwięcej z tego obrazu zapamiętać. Naturalne bo nic nas nie dziwi, nie zastanawia, sztuczność przywodzi myśli jak to mogło być zrobione, a naturalnym pięknem po prostu się zachwycamy. Tak to właśnie się dzieję gdy widzimy nie naruszoną naturę, albo po prostu kogoś nadzwyczaj urokliwego. Tacy ludzie czaruja i emanują swoja skromnością i życzliwością. Tak, to zdecydowanie jest to.

 

Krzysiek Bielszczanin Naturalne piękno jest enigmatyczne. Co naturalne piękno naprawdę oznacza? Co to znaczy mieć naturalną urodę? Jednej osobie termin ten może oznaczać coś zupełnie innego w porównaniu do drugiej. Czy naturalnie piękna kobieta to ktoś, kto jest “powalająco” przepiękny? Na te pytania istnieje milion odpowiedzi. Każdy ma inne zdanie na ten temat. Szybkie wyszukiwanie grafiki Google “naturalnego piękna” spowoduje, że zostaniemy zasypani zdjęciami kobiet, na któych wyglądają one wręcz oszałamiająco. Niektóre bardziej niż inne, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę – “naturalny” wygląd. Każdy obraz przedstawia kobietę ze świeżą twarzą, która lśni i wygląda po prostu jakby wyłoniła się z naturalnej wody źródlanej.

 

Katarzyna Dobek Naturalne piękno to czas, kiedy rozczochrana wstajesz z łóżka, masz lekko zaspane oczy ale na czuja idziesz do łazienki. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś spóźniona i nie masz czasu by zrobić kreske na oku czy wytuszowac rzęsy. To czas, kiedy idziesz do pracy/szkoly/odprowadzić dziecko, a każdy widzi każdą zmarszczke, bruzde czy niedoskonałości. Naturalne piękno to piękno wewnętrzne, tak sie można się czuć bezwzględu na to co masz na sobie ani gdzie jesteś. Naturalne piękno to ty. Emotikon smile

 

Anna Zmarzły Nic bardziej nie przeszkadza w byciu naturalnie piękną, jak starać się za wszelką cenę aby za naturalnie piękną uchodzić. Naturalne piękno pozwala na bycie sobą, na indywidualizm. Pozwala nas rozpoznać w tłumie jednakowych klonów, stworzonych w pogoni za byciem glamour. Naturalne piękno nie potrzebuje narysowanych uśmiechów, wystudiowanych póz, wydętych warg i pompowanych biustów, bo to piękno jest w każdym z nas. Nie musimy dążyć do ideału. Świat nie jest idealny, a jednak taki piękny. Uśmiech jest najlepszym kosmetykiem.

 

Gosia Nowak Czym jest naturalne piękno? Piękno dla mnie to przede wszystkim pewność siebie i akceptacja siebie. To wszystko sprawia, że czujemy się piękne. Najlepszy makijaż i najdroższe ciuchy nie sprawią, że będziemy czuć się dalej dobrze w naszym ciele. Możemy wyglądać pięknie, ale nigdy czuć. Dlatego moim skromnym zdaniem to wszystko kwestia psychiki. Jeśli zaakceptujemy siebie takie jakie jesteśmy to będziemy dla wszystkich i dla siebie piękne i szczęśliwe, a także spełnione. Naturalne piękno to kwestia subiektywna, każdy z nas ma inne rozumienie piękna Emotikon smile:) Emotikon smile

 

Daniel K. Pasieczny naturalne piękno dla mnie – zapach jabłek, smak soli na ustach na brzegu Bałtyku, wygląd brudnych rąk po zbieraniu jagód w lesie, które później można umyć pachnącym mydełkiem Dove

 

Aleksandra Wo Dla mnie naturalne piękno to akceptacja samej siebie, akceptacja natury i upływającego czasu oraz pogoda ducha . Naturalne piękno tworzy się z najmniejszych szczegółów zaczynając od szczerego uśmiechu, dołeczków po błysk w oku i naszego nastawienia do otaczającego świata. Nie potrzeba kobiecie tony makijażu, konturowania, ogromnych ust i innych wymysłów dzisiejszego czasu, naturalne piękno trzeba w sobie czuć i je pielęgnować na każdy możliwy sposób zaczynając od maseczek, kremów po uprawienie sportu i dostarczanie sobie endorfin ! Emotikon smile

 

Monika Gonczar Naturalne piękno jest dla mnie czyste i nieskazitelne niczym natura. To brak sztucznej ingerencji w to, co zostało naturalnie stworzone i ma swój osobisty urok. W takim pięknie odzwierciedla się nasze oblicze, ono ukazuje nas takimi jakimi jesteśmy. Natura potrafi być zaskakująca, a jej piękno jest zawsze przepełnione łagodnością. Naturalne piękno jest niczym dar, z którym należy obchodzić się ostrożnie i dbać, aby nie zgasł.

 

Kasia Wyrzykowska Dla mnie naturalne piękno to po prostu kobieta bez grama makijażu, bez stylizacji włosów. Budzę się rano i jestem piękna, zjawiskowo piękna a nie mam na sobie żadnego kamuflażu. A jestem przede wszystkim wyspana, wypoczeta i szczęsliwa. Dla mnie piękno to nie to co na zewnątrz ale wewnątrz. Kobieta, która uśmiecha się od samego rana jest zdecydowanie piękniejsza niż kobieta z toną podkładu czy pudru…Tak naprawdę taka kobieta maskuje swoją prawdziwą twarz, swoją cudowną naturalność…chce być kimś innym, kimś lepszym ale po co to wszystko? Nie lepiej pokazać się jaką jest zjawiskową kobietą, która nie ma makijażu ale za to ma cudowny uśmiech? Dla mnie to jest właśnie naturalne piękno czyli bycie sobą i bycie spełnioną, szczęsliwą kobietą bo aż naturalność sama bije po oczach.

 

Krystyna Jeziorska Uważam, ze dla każdego z nas piękno jest czymś odmiennym. Każdy człowiek stawia sobie różne priorytety w życiu, od których je uzależnia. Dla Mnie NATURALNE PIĘKNO to szczera, wierna miłość która przyszła do Mnie pięć lat temu. Jej owocem jest najpiękniejszy Skarb na świecie. Mała półroczna Madzia. To dzięki Moim najbliższym, moje życie nabrało barw. Czuje się naturalnie pięknie w rozciągniętej piżamie z wałkami na głowie. Mój mąż traktuje Mnie jak księżniczkę. Niezależnie od okoliczności.. To właśnie on dostrzega Moje wewnętrzne piękne„Ja”. Pokochał Mój charakter i piegowaty pyszczek. Podobam mu się taka jaka jestem. Od zawsze uważałam, ze to co naturalne zasługuje na uwagę. Do dziś nie zmieniłam zdania. Cieszę się życiem. Nie gonię za pieniądzem. Nie marzę o maszerowaniu po czerwonym dywanie i zdjęcia na pierwszej stronie gazet. Roźnie się od większości ludzi, którzy zapomnieli czym są prawdziwe wartości: rodzina, miłość, uczciwość. Jestem otwarta, towarzyska i miła. Mam pozytywne podejście do życia. Każdy dzień witam uśmiechem na ustach bez błyszczyku. Często obdarowuje nim smutnych przechodniów. Chce zmienić świat na lepszy. Wywołanie jednego uśmiechu u nieznajomego jest dla Mnie sukcesem! Uważam, że naturalne piękno to emanowanie radością dokoła Siebie. Nie zależnie jaki mamy kolor włosów, metrykę i wagę. Całusy!

 

Ewa Przybyszewska Naturalne piękno jest w każdym z nas, to zaróżowione policzki, błysk w oku, uśmiech, życzliwość i miłość. To prostota, subtelność, delikatność i umiar. To Natura przez duże N.

 

Basia Strach Naturalne piękno, to:

– Kobieta bez makijażu, naturalnie piękna z rana

– Wschód słońca za oknem

– Piękne włosy i skóra, dzięki naturalnym olejkom występującym w składach kosmetyków /takie dary od natury Emotikon wink;) Emotikon heart<3

– Krystalicznie czysta, górska woda

– Kosmetyki DOVE

– Włosy, które nie są farbowane

– Naturalnie kręcące się loki na głowie

 

Anna Polska Naturalne piękno dla każdej z nas zapewne oznacza coś innego. Dla mnie to natura, swoboda, radość z bycia sobą. Nie potrzebuję do tego makijażu, wytwornej sukni i fryzury prosto z salonu. Piękno jest w każdej z nas, jedyne i niepowtarzalne bo każda z nas jest inna. Najważniejsze to czuć się doskonale we własnej skórze oraz żyć w zgodzie z naturą.

 

Magdalena Dobrzykowska Najczęściej naturalne piękno to dla nas uroda nie poprawiana makijażem czy ręką chirurga, myśląc naturalne piękno myślimy głównie o kobietach. Ja jednak uważam, że naturalne piękno to coś co ma w sobie każdy człowiek i niekoniecznie chodzi tu o urodę. To coś co emanuje z wnętrza człowieka, z jednych bardziej z innych mniej widocznie. To dobroć, spokój, harmonia ze światem, to coś co sprawia, że przy drugiej osobie czujemy się zrelaksowi i wyciszeni. To często coś, czego nie da się dostrzec gołym okiem.

 

Karolina Kot Czym jest naturalne piękno ? To coś co trudno jest opisać.. Zazwyczaj staramy się tego piękna nie pokazywać mimo , że każdy z nas takie piękno posiada , czy to mężczyzna czy kobieta , dziecko czy starsza osoba. Naturalne piekno zostało “przykryte” ideą kosmetyków. Wiele takiego piękna nie zostaje pokazane na co dzień. Ale piękno naturalne to nie tylko twarz czy włosy. Można go szukac w architekturze, czy też w naturalnych zjawiskach spowodowanych przez naturę. Rzeźby stworzone dzięki wodzie i piasku, przestarzałe budowle.. – to wszystko też mieści się w pojęciu “naturalne piękno” jezeli tylko nie ma tam ingerencjii człowieka. Tak też wiele osób powinno docenić to co daje natura, mocne kosmetyki zastąpić dobrym kremem i starać się pokazywać na co dzień siły natury. Pamiętaj jesteś Piękna ! Emotikon smile

 

Bogdan Czerwiński piekno to my nasze spoleczenstwo nosimy je w sobie to nie żadne kosmetyki to pomoc innym ludzia nasza kochajaca rodzina wnuki nie ma brzydkich kobiet tylko zaniedbane dla mnie piekna jest moja zona z ktora jestem dosc dlugo widze jak sie starzeje ze mna dla mnie jest zawsze mloda i piekna czasami trzeba pomóc tej sytuacji ale bez przesady urzywac odpowiednik kosmetykow szamponow no i ciagly usmiech na twarzy zaraz robi sie wesolo i swiat wydaje sie piekniejszy

 

Hanna Yılmaz co oznacza dla mnie naturalne piękno; to twarz rozświetlona nie rozświetlaczem do twarzy, a szczęściem i światłem pochodzącym z serca, to wschód słońca tak wczesny, że nikogo jeszcze nie widać na ulicach, to uśmiech ukochanej osoby na Twój widok.Naturalne piękno to coś, o co warto zawalczyć, nad czym warto się zastanowić i po prostu cieszyć się, że jest, i robić wszystko, by trwało jak najdłużej Emotikon smile

 

Sylwia Anna Marczak Naturalne piekno to:

Piekne lsniące wlosy , miękka nawilzona skóra i promienna cera. Dzięki Dove to możliwe:-)

 

Karina Kąkol Naturalne piękno to coś, co każdy w sobie ma, ale niekoniecznie chce pokazywać. Ja na przykład im starsza jestem, tym mniej makijażu stosuję. Chciałabym napisać, że to dlatego, że jestem coraz piękniejsza, niestety, prawda jest taka, że z wiekiem w tej kwestii staję się coraz bardziej leniwa.

 

Władysław Krugliński Dla mnie naturalne piękno to piękno jakie daje nam natura od pierwszych dni życia. Nie bez powodu mówi się, że każda kobieta jest piękna, bo tak jest w rzeczywistości, każda jest piękna na swój sposób. Nie każda natomiast potrafi to piękno prezentować, bo piękno to nie tylko wspomaganie swojej urody kosmetykami, najlepiej naturalnymi, ale piękno to przede wszystkim płynące z wnętrza, które sprawia że kobieta jest zawsze uśmiechnięta, cieszy się radością życia i jest szczęśliwa. Kobieta nie musi mieć makijażu, wystarczy, że jest zadbana, promieniuje radością, jest uśmiechnięta przejawia pozytywne myślenie i to czyni ją piękną.

 

Agnieszka Staroń Chyba na każdym etapie życia wybrałabym inaczej, teraz kiedy zarządzam spółką z ograniczoną odpowiedzialnością na łobuzowanie + 2 nieletnich beneficjentów…powiem że naturalnie piękne są chwile razem bez żadnego zbędnego dosładzania i wybielania. Chwile kiedy mamy czas na wspólne śniadanie, spacer, kiedy syn dostanie 5 w szkole. Tak cieszą mnie przyziemne sprawy, proste życie i jego nieśpieszny rytm. Piękne jest to że kiedy patrze na starszego syna widzę upartą wersję samej siebie a kiedy młodszy się przytula odkrywam wrażliwą naturę męża Piękne są chwilę kiedy łączy mnie z mężem taka nić porozumienia że jedno myśli a drugie kończy mówiąc na głos. Życie jest piękne i nie warto go szufladkować i traktować od linijki. Bardziej cieszą nas niespodziewane sukcesy i niepowtarzalne momenty niż schematy. Więc cieszę się z tego że jestem w tym miejscu mojego życia, nie myślę co by było gdyby, każdego dnia chce mi się więcej czerpać z życia. Bo naturalnie piękna jest moja rodzina i każda chwila z nimi.

 

Jadwiga Antonowicz-Osiecka Naturalne piękno to takie, które nie wymaga zbyt nachalnego wspomagania. Jeżeli żyje się z pasją, jeżeli jest się komuś potrzebnym, jeżeli potrafi się cieszyć małymi rzeczami i często się uśmiecha, to piękno przychodzi samo wraz z radością życia. Ono promieniuje od wewnątrz, wygładza twarz, rozświetla oczy i prostuje sylwetkę. To niby taki prosty sposób na naturalne piękno, ale w praktyce trzeba się trochę natrudzić, żeby potrafić osiągnąć je i zatrzymać na dłużej.

 

Kasia Stankiewicz Naturalne piękno to dla mnie harmonia duszy, która łagodzi kontury twarzy i sprawia, że promienieje szczęściem. To umiejętność wyważonego stosowania kosmetyków tak, aby zawsze wyglądać świeżo, lekko i zdrowo. To integracja z przyrodą,dzięki której rozumiemy czym jest Natura i stajemy się jej częścią. To relaksujący odpoczynek, który wygładza zmarszczki i sen, który sprawia, że skóra wypoczywa. To unikanie używek i umiar w opalaniu, bo to przyspiesza starzenie się. Jednak przede wszystkim jest to dobre serce, bo ludzie którzy je mają, zawsze, ale to zawsze są naturalnie piękni.

 

Iwona Skorek Naturalne piękno to dla mnie wnętrze człowieka i jego charakter, które objawia się poprzez dobre intencje, uczynki, pomoc dla innych i dobroć względem nich. Naturalne piękno to nie zewnętrzna uroda człowieka, która przemija, ale jego piękno wewnętrzne. Zasady, którymi człowiek się kieruje, etyka, wychowanie, kultura osobista, sposób bycia. Naturalne piękno to dla mnie także przyroda niczym niezniszczona, zielona, dla wszystkich ludzi stworzona. Śliczna, kolorowa i pachnąca, w której lubię przebywać bez końca. To zieleń, kwiaty, które rozweselają oczy i sprawiają radość, kiedy na nie patrzymy. Piękna jest odwzajemniona miłość, uśmiech na twarzy, dziecko, które sprawia, że wszystko wokół jest piękniejsze, a życie ma sens.

 

Kinga Peljak Dla mnie naturalne piękno oznacza całkowita akceptację tego jak się wygląda, bez względu na wszystko. Zdaję sobie sprawę, że niekiedy napotykamy jakieś przeszkody, jednak najważniejsze to akceptować siebie. Nie zawsze możemy zmienić swój wygląd więc po co katować się negatywnymi myślami jak możemy pomyśleć o tym jak pokazać nasze wszystkie atuty! Emotikon smile:) Naturalne piękno to nie tylko wygląd ale także samopoczucie, dlatego zacznijmy od niego a później okaże się, że jednak jesteśmy wszyscy piękni ! Emotikon smile:) Zacznijmy dbać nie tylko o nasze samopoczucie ale także całe ciało, nawilżenie, dobre odżywki, kremy balsamy. A już po kilku tygodniach poczujemy się piękni i co najważniejsze będziemy piękni naturalnie, bez żadnych masek Emotikon smile

 

Aleksandra Wąsik Naturalne piękno to piegi. pokrywające letnia porą nasze radosne twarze, to zmarszczki pojawiające się na czole po ciężkim dniu pracy, to krople potu spływające po skroni podczas pieszej wycieczki w góry, to też rumieńce na policzkach ukazujące grudniowy przymrozek. Naturalne piękno to również plama na brodzie od masła czekoladowego, którym smarowałam rano kanapki. Naturalnym pięknem jest kobieta, tak ta nieidealna, czasem zapominalska czy rozkojarzona Emotikon smile

 

Agnieszka Syc Poczucia naturalnego piękna nauczyła mnie ukochana mama. Już od dzieciństwa wpajała mi, że najważniejsze to czuć się dobrze dla siebie. Zawsze powtarzała mi również, że ważniejsze jest piękno wewnętrzne – to co mamy w sobie, niż ładna buźka i piękny makijaż. Gdy mamy piękne wnętrze bije od nas radość, która rozpromienia naszą buzię.

A dobrze dobranym do okazji i naszej urody makijażem możemy nasze piękno i urodę jeszcze bardziej podkreślić.

 

Stefania Staszewska Dla mnie naturalnym pięknem jest piękno które tkwi w każdej z nas .To piękna wewnętrzna siła ,to pasja i chęć odkrywania siebie i poznawania świata.Nasza uroda i wiara w siebie to nieprzemijające piękno które nie pyta o wiek.Dlatego uważam ,że pięknym jest się przez całe życie ,niezależnie od wieku , z mniejszym lub większym bagażem doświadczeń-trzeba tylko tego chcieć.

 

Sylwia Surowska Naturalne piekno płynie z wewnątrz nie ważne jaka mamy cerę czy włosy ważne byśmy akceptowali siebie i o siebie dbali Emotikon smile:) Niedoskonałości da się ukryc ale samopoczucia nie da się oszukać więc samoakceptacja najważniejsza

 

Barbara Ziora Bycie naturalnie piękną to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy istnieje dowolność stylizacji i niezliczona ilość produktów poprawiających urodę. Jednak najważniejszym jest, aby nie przedobrzyć i nie przesadzić z nadmiarem kosmetyków, ubrań nie pasujących do siebie. Należy znać umiar, by nie stać się karykaturą samego siebie. Dlatego dla mnie naturalne piękno oznacza subtelny makijaż, zadbane ciało, ciuchy dobrane odpowiednio do okazji, starannie ułożone włosy. Ale piękno to dla mnie nie tylko uroda, ale przede wszystkim stan ducha. Dlatego czuję się naturalnie piękna, gdy uśmiech nie znika z mojej twarzy, gdy jestem radosna i szczęśliwa.

 

Aniela Muszalska Naturalne piękno to dar, jaki otrzymałam od dwóch najważniejszych w moim życiu kobiet: mamy i babci. To one nauczyły mnie odwoływania się do siły własnej kobiecości oraz do mocy pozytywnego myślenia; to dzięki nim pielęgnuję w sobie zasiane w dzieciństwie przekonanie, że każda z nas jest wyjątkowa – trzeba tylko pamiętać, by zawsze być w zgodzie ze sobą – myśleć o sobie z czułością; działać zgodnie z własnym rytmem, temperamentem, nastrojem – czyli naturalnie, systematycznie, podążając za doświadczeniem (swoim i bliskich), wiedzą (stale weryfikowaną) i intuicją (własną oraz tą, która płynie z obserwacji mądrości własnego organizmu). Pokazały, jak cennym darem jest obecność bliskich, z którymi wymieniam ciepło, dobrą energię przytulania i dobrego słowa; tak, by czerpać z tego każdego dnia oraz obdarowywać pasją i miłością życia innych – to też sprzyja URODZIE. Naturalnie!

 

Maria Anna Cey Naturalne piękno to dla mnie umiar. Umiar w ingerowaniu w poprawianie swojej urody i całego ciała. Uważam, że liczy się przede wszystkim piękno wewnętrzne, ale każdy chce wyglądać pięknie także na zewnątrz i to jest przecież ok. Nie można się jednak zatracić i obsesyjnie poprawiać wszystkie niedoskonałości, tak naprawdę ukrywając samego siebie pod warstwami podkładów i botoxów. Nikt nie jest doskonały! Nietuzinkowe jest piękne!

 

Martyna Tyśka Tomczyk Naturalne piękno to dla mnie błysk w oku na widok ukochanego, rumieńce na twarzy po wysiłku, piegi na nosie od słońca, potargane wiatrem włosy i uśmiech szeroki od ucha do ucha! To jest prawdziwe piękno, które dostajemy od natury i powinnyśmy o nie dbać, by nie zatracić się w modzie na doskonałość a co za tym idzie sztuczność.

 

Magdalena Dziewiela Naturalne piękno to dla mnie akceptacja siebie czy też drugiej osoby takiej jaką jest. To radość z własnych niedoskonałości, pogodzenie się czy z nadmiarem kilogramów czy krzywym nosem a nie pogoń za modą i dążenie do doskonałej sylwetki. Naturalne piękno to szczery usmiech i optymizm.

 

Wioleta Gizicka Naturalne piękno…to coś od czego nie można oderwać oczu, to każdy uśmiech, dziecięca radość, promykczek słońca, beztroska zabawa, spontaniczność, to Matka Natura, która tak jak Kobieta stwarza naturalne piękno…

 

Monika Kalinowska Naturalne piękno to kiedy o poranku budzisz się przy ukochanej osobie, patrzysz w oczy, uśmiechasz się i czujesz się szczęśliwy, bo kochasz kogoś w każdym wydaniu i nie dostrzegasz żadnych mankamentów.

 

Syllwia Wu Naturalne piękno to według mnie pewność siebie, która dodaje nam mnóstwa atrakcyjności i uroku. Czując się dobrze we własnej skórze nie potrzebujemy dodatków pod postacią wymyślnych fryzur, makijażu i niewiadomo jakich kreacji. Nie bez powodu większa część mężczyzn uwielbia widok swoich kobiet z rana, kiedy na naszych twarzach nie ma ani grama jakiegokolwiek kosmetyku, nasze włosy są w nieładzie, a na sobie mamy wielki, luźny t-shirt 😊 Myślę, że to właśnie nasi partnerzy uświadamiają nam w pewnym momencie życia, że jesteśmy najpiękniejsze w naturalnym wydaniu, a najlepszą ozdobą kobiety jest uśmiech, dlatego też tak istotne jest, abyśmy po prostu uwierzyły im i również dostrzegły to, że jesteśmy piękne bez ukrywania się pod tymi wszystkimi ozdobnikami 😊

 

Teresa Nowak Gdy miałam 20 lat tak naprawdę nie wiedziałam czego chcę. Urodziłam dziecko ale w głębi duszy sama nim byłam. Gdy miałam 30 lat dużo pracowałam, na bycie w domu i czas dla siebie nie było czasu. Gdy miałam 40 lat za wszelką cenę chciałam zatrzymać młodość. Ubierałam i malowałam się jak nastolatka a co gorsza- tak się czułam. Dla mojej córki nie byłam matką- chciałam być jej koleżanką, przyjaciółką. Teraz wiem że nie tędy droga. Mam 52 lata i czuję że jestem sobą. Czuję że jestem piękna. Wcześniej błądziłam, szukałam swojego miejsca na ziemi, szukałam siebie, poznawałam siebie i innych. Chciałam być najlepsza, najmądrzejsza, najpiękniejsza. Brakowało mi pewności

siebie. Poprzez ubranie i kosmetyki chciałam tą pewność siebie zdobyć. To błąd. Naturalne piękno to piękna cecha ale przychodzi późno. Naturalne piękno nie ma wieku bo piękna może być kobieta mająca zmarszczki. Piękno to stan umysłu, charyzma, czar i urok a te cechy nie zależą od wieku. Piękno nie patrzy w kalendarz i daty. Nie zależy od czasu. Pięknym można być zawsze, nawet po przekroczeniu 50 roku życia. To jest dla mnie naturalne piękno..

 

Bogna PS Naturalne piękno tkwi w tym szczególnym momencie, kiedy zatrzymuję się w pędzie dnia, by dostrzec uroki moc tkwiącą w ciszy, kolorach natury, drobnym geście i dobrym słowie nieznajomego, przelotnym uśmiechu; kiedy mogę przystanąć i biorąc ożywczy oddech poczuć ten zapach: świeżo skoszonej trawy, chleba pieczonego we własnej kuchni, owoców na targu czy konwalii, którymi lubię siebie samą obdarowywać – tak bez okazji. Ta słodycz okruchów dnia idealnie harmonizuje z czystą radością, o której na co dzień się nie pamięta i zazwyczaj nie docenia.

 

Roksana Skocz Naturalne piękno dla mnie to AKCEPTACJA SWOJEGO WYGLĄDU .Jak nie lubimy swojego zewnętrznego wyglądu próbujemy ciągle go poprawiać i zmieniać i z czasem zaczynamy wyglądać wręcz śmiesznie…Więc tak naprawdę pierwsze co powinny robić kobiety po prostu polubić samych siebie, bo każda z nas jest najpiekniejsza Emotikon smile

 

Anna Chałowska Naturalne piękno to stan ducha, niektórzy znają ten stan i gości on u nich bardzo często, a niektórzy muszą nad tym faktem popracować. Naturalne piękno to świadomość własnego indywidualizmu, akceptacja siebie ale i również praca nad coraz lepszą wersją siebie. To codzienne małe kroki w stronę lepszego JA, wyrzekanie się tego co przychodzi łatwo ale nie przynosi nic dobrego i determinacja w osiąganiu cenniejszych wartości.

 

Sara Watrak Uśmiech spowodowany malinami na krzakach, błyszczące oczy wpatrzone w ukochanego, delikatne dłonie obejmujące malucha, ciepły policzek, który utuli do snu…. To naturalne piękno. To moja mama.

 

Magdalena Lotkowska Naturalne piękno to znaczy-naturalnie się zestarzeć,bez rzadnych kosmetycznych zabiegów upiększających i w tedy mamy piękne naturalne zmarszczki,które w naszym wieku nawet dodają uroku naturalnemu starzeniu się skóry Emotikon wink

 

Natalia Tasika-Lech Naturalne piękno to dla mnie przede wszystkim szczerość oraz życie w zgodzie z samą sobą. Żyjemy w czasach kiedy większość goni za pieniądzem oraz marzy o wyglądaniu jak ktoś ze świata celebrytów. Powoduje to nadmiar sztuczności przerysowania oraz wręcz karykaturalnych postaci. Czasem wydaje mi się, że ludzie zapomnieli, iż każdy z nas jest piękny właśnie w swój naturalny niewymuszony sposób. Piękno jest w nas. Co się z tym wiąże przede wszystkim w naszym sercu, czyli charakterze jaki posiadamy. Naturalność to otwartość, uśmiech, przyjazne podejście do ludzi oraz pozytywne nastawienie. Nie raz mijam na ulicy ludzi, którzy w konkursie piękności nie mieli by szans, ale idą i się uśmiechają. To sprawia, że patrząc na nich myślę: to piękne, on (ona) jest piękna! To jest właśnie dla mnie to naturalne piękno. Fakt, że człowiek emanuje od środka taką pozytywną energią, że nie ważne jest jaki ma kolor włosów, w co jest ubrany, bo i tak po kontakcie z nim zapamiętamy tylko, że był naturalny, szczery i uczynił nas dzień weselszym a może i lepszym.

 

Kamila Jędrzejczyk Naturalne piękno to dla mnie to coś co jest w nas czego nie widac na pierwszy rzut oka, to radość życia, błysk w oku i uśmiech. Czasami także to co w nas niedoskonałe np.kurze łapki które są urocze bo powstają gdy szczerze się śmiejemy. Naturalne piękno jest w KAŻDYM Z NAS!

 

Małgorzata Kowalska Naturalne piękno to dla mnie mieć przedewszystkim piękne serce Emotikon smile:-) Być pięknym naturalnie oznacza dla mnie również dbać o swoje ciało jak i umysł człowiek,który żyje sportem wygląda zdrowo,jest uśmiechnięty a piękno człowieka tkwi w jego uśmiechu jak i w oczach Emotikon smile:-) Bycie szczęsliwym wpływa na nasze piękno Emotikon smile:-) Ten błysk w oku Emotikon smile:-) promienna twarz Emotikon smile

 

Wioletta Marlicka Naturalne piękno to dla mnie to, co sprawia, że każda z nas jest wyjątkowa. Według mnie każda kobieta posiada swoje wyjątkowe, niepowtarzalne zalety, które czynią ją piękną. Jedna z nas będzie miała piękne włosy, inna zgrabną figurę a kolejna cudowne rzęsy. W każdej kobiecie można znaleźć piękno a najpiękniejsze jest to co stworzyła natura Emotikon smile

 

Dorota Skiba Z naturalnym pięknem kojarzą mi się wspaniałe krajobrazy, których wcześniej nie widziałam, a które na długo zapadają mi w pamięci. Są to miejsca niezwykłe, w których przebywanie wprowadza mnie w dobry nastrój. Są to miejsca, do których chcę za jakiś czas wrócić, a które uwielbiam fotografować, by na chwilę zatrzymać czas i móc odtworzyć piękny widok u siebie w domu. Są to miejsca magiczne, które pozwalają mi marzyć.

 

Małgorzata Białousz Naturalne piękno to po prostu MY, jako jednostka niepowtarzalna. Mogą być to włosy rozjaśnione letnimi promieniami słońca, kilka piegów na nosie, charakterystyczna zmarszczka na czole czy też blizna na kolanie, po tym jak w dzieciństwie przewróciliśmy się bawiąc na podwórku. Naturalne piękno to coś, czym wyróżniamy się spośród innych ludzi, coś, co nas charakteryzuje i dodaje uroku, a jednocześnie powstało naturalnie, a nie zostało “namalowane” kosmetykami.

 

Wiktoria Karwacka Naturalne piekno jest dla mnie czymś co posiada kazdy z nas. Nasza uroda charakter sklada sie na to piekno. Kazdy czlowiek ma cos w sobie co czyni go wyjatkowym. Ludzie zaslaniaja sie tona makijazu badz sa kims zupelnie innym niz w rzeczywisctosci-ukrywaja wlasnie to swoje naturalne piekno. Jestesmy naturalnie piekni gdyz jestesmy wyjątkowi ponieważ nie ma drugiej takiej samej osoby jaką my prezentujemy:)

 

Urszula Jęczyk Naturalne piękno?

Coś, nie zepsute ludzką ręką.

Piękno co z przyrody wynika,

a chemia go nie dotyka.

To lekkie muśnięcie słońcem,

to wody bystro płynące,

to wiatr, co włosy rozwiewa

i ptak (nie telefon) śpiewa.

Naturalne człowieka piękno

nie z solarium i salonów SPA.

Bo najbardziej potrafi urzekać

kilka piegów, rumieniec i łza.

Bez skalpela, pilingów, botoksów

– z wodą, mydłem jest za pan brat.

Naturalnie piękni jesteśmy,

wyznacznikiem dla nas nie jest mod

 

Dominika Paśka Czym dla mnie jest naturalne piękno? Jest to moment w którym kobieta wychodząc z domu czy też nie , nie nakłada na siebie tony makijażu, ukrywając pod nim to co najpiękniejsze bez malowania się. Jest to dla mnie naturalna opalenizna a nie z solarium, po prostu jest to dla mnie nie nakładanie na siebie takich kosmetyków których nie potrzeba.kobieta myśli ze będzie dzięki nim piękniejsza, a to nie koniecznie jest prawda Emotikon smile

 

Anna Kasperek Naturalne piękno to dla mnie piękno takie jak przyroda – jak ją natura stworzyła, bez ingerencji reszty (ewentualnie lekkiej). Naturalne piękno nie jest rzadkie i to jest najpiękniejsze, gdy uświadomimy sobie, że takie piękno jest w każdej z nas. Niezależnie od wieku, płci, wykonywanej pracy – różne typy piękna są w nas. Co ważne – każda zmarszczka nawet czyni nas naturalnie pięknymi, innymi od reszty, a więc unikatowymi. Piękno to pojęcie względne, ale to naturalne jest w każdym z nas i powinnyśmy je pielęgnować i o nie dbać. Naturalne piękno wymaga niewiele, a odpłaca się stukroć. Wystarczy tylko podobać się sobie, zaakceptować ten większy pieprzyk czy zmarszczkę, by czuć się naturalnie, a zarazem pięknie!

 

Krzysztof Kostkiewicz Naturalne piękno jest tajemniczym ogrodem w którym to my jesteśmy ogrodnikiem. Od nas samych zależy czy nasz ogród rozkwitnie różnymi barwami i będzie zachwycał innych. Czy będzie pełen zasuszonych traw i jesiennych liści. Najważniejsze żeby czuć się wspaniale w swoim wewnętrznym ogrodzie Emotikon heart

 

Julka Dydak Każdy z nas jest na swój sposób piękny. Niedoskonałości którymi matka natura nas obdarzyła nie są miernikiem brzydoty. Każdy mankament naszej urody powinien być zaakceptowany, ponieważ nikt z nas nie jest doskonały. Jest coś takiego jak piękno wewnętrzne, które sprawia że wszelkie błędy natury zostają przyćmione. Szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i szczerość, to cechy piękna naszego. Niestety co raz trudniej o nie. Jeżeli je mamy … pielęgnujmy je i nie pozwólmy ich zatracić w sobie. Dla mnie naturalne piękno zewnętrzne, to rude włosy, zielone oczy, piegi na nosie i szlachetna dusza.

 

Kołakowska Karina Pamela Moim zdaniem naturalne piękno to piękno, które mamy w sobie nieskalane i nie zmieniane makijażem, farbowaniem włosów… To piękno, które nosimy w sobie – w sercu – czyli nasz charakter, wrażliwość, pogoda ducha, empatia i stosunek do innych ludzi. Jest to wewnętrzne piękno, które wypływa z ciepła serca i to właśnie o nie powinniśmy dbać najbardziej.

 

Laura Robinson Hmmm naturalne piekno…Nie bede sie bardzo rozpisywac,ale naturalne piekno to nie zawsze jest piekno,ktore widzimy w lustrze.Dla innych naturalną pięknością może być modelka a dla innych np. zwykła sprzedawczyni.Nie zawsze kilogramy kosmetyków sprawia,ze bedziemy piekni.Nie mozemy jednak zapominac o tym,że nie zawsze liczy sie wyglad a rowniez to co mamy w środku.Niektórzy nie rozumieja tego i oceniaja ludzi po tym jak wygladaja,nikt z nas nie jest idelany ale jak sie postaramy i wlozymy w to duzo wysilku to wszyscy bedziemy naturalnymi pieknosciami.

 

Patrycja Lesiak Piękno to dar od Matki Natury

A koleżanki zazdroszczą tak pięknej skóry.

Naturalne piękno to kobieca tajna broń, każdy mężczyzna chce pocałować moja dłoń.

Naturalne piękno z serca pochodzi,

i życie drugiemu potrafi osłodzić.

Naturalne piękno to nie tylko śliczna twarz czy ręce,

to także szczerość, serdeczność i otwarte serce.

 

Iga Kr Naturalne piękno czyli bycie saba kiedyś patrząc w lustro myslalam ze jestem brzydka gruba i ze wygladam jak chlopak ( bo mam krotkie wlosy ) potem zamknelam oczy i spojrzalam jeszcze raz i mysle jestem piekna chuda madra prawdziwe piekno to znaczy zaakceptowac siebie potem (dla siebie) zaczęłam cwizyc dla zdrowia i zobaczyłam że Chyżne

 

Dominika Gucwa Prawdziwe i naturalne piękno nie kryje się w perfekcyjnym wyglądzie – pięknej twarzy i wspaniałej sylwetce. Prawdziwe piękno wypływa z głębi naszej duszy. To dobre czyny, drobne gesty i nasze zachowanie czynią nas pięknymi.To dobroć od nas płynąca, która zwielokrotniona nieraz powraca właśnie wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Dla mnie prawdziwe piękno to akceptacja siebie ze wszystkimi wadami i przekształcenie ich w zalety Emotikon smile:) Mam zmarszczki – no mam bo dużo się uśmiecham i kocham swój uśmiech i dołeczki w policzkach . Mam piegi – no mam, bo kocham słońce i lubię grzać się w jego promieniach Emotikon smile:) Mam fałdki na brzuchu no mam bo lubię gotować, gotuję całkiem dobrze a później ze smakiem to zjadam Emotikon smile:) Naturalne piękno tkwi we mnie i w tym, że czuję się dobrze w swojej skórze Emotikon smile

 

Irena Jakimowicz Naturalne piękno to dla mnie piękno nasze ,słowiańskie.A szczególnie dotyczy to kobiet … W tłumie w Londynie , Atenach lub Madrycie potrafiłam bezbłędnie wskazać na dziewczynę z Polski. Jestem przekonana, że rozwój duchowy, kultura osobista , dobre wykształcenie i klasa -to jest świetny dodatek , który tak wyrożnia nas i sprawia,że nigdy nie będziemy niezauważalne w tłumie . Pozdrowienie dla Słowianek.

 

Sylwia Porwit Dla mnie naturalne piękno to piękno wynikające z nas samych, z tego jacy jesteśmy. Możemy się malować, szykownie ubierać, a i tak być ‘brzydkimi’ ludźmi. I odwrotnie. Możemy nie mieć pieniędzy na kosmetyczkę, perfumy, drogie ubrania a być piękni i to nie tylko dla siebie, takie piękno dostrzeże każdy kto nas spotka. Nie ważne czy mieliśmy operację plastyczną, nakładamy tonę makijażu czy w ogóle nie ingerujemy w to, co dała nam natura, ważne jak kierujemy naszym życiem, i co dajemy z siebie innym. Bo tylko to, czyni nas ‘pięknymi’ Emotikon smile

 

Magdalena Giniewicz DLA MNIE NATURALNE PIEKNO TO BYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ I Z INNYMI, CODZIENNA POMOC, WARTOSCI KTÓRE SĄ DLA MNIE BARDZO WAZNE, DOBRE SERCE, A PRZEDE WSZYSTKIM SZANOWANIE TEGO CO MAM.

 

Manuela Gosz Naturalne piękno ma każda osoba w sobie tylko niektórzy mniej to pokazują. Myślą że jeśli nałóżą dość dużo podkładu zaczną się malować to będą ładniejsze a tak nie jest. Każda osoba jest piękna na swój sposób. Nie trzeba zakrywać twarzy kilogramami kosmetyków bo jesteśmy piękne bez tego. Nasza cera jest piękna tylko trzeba o nią dbać. Jeśli dziewczyna widzi że jest ” brzydka” to od razu kilo tapety. A to nie musi być tak! Nasze naturalne piękno jest najważniejsze nie musimy zakrywać tego, trzeba to odkryć zdać sobie sprawę ze kosmetyki nie są najważniejsze!

 

Natalia Skorska Dla mnie naturalne piękno ,to rzecz ,która nie jest i nie była nigdy przerabiana(w stylu)” za mało tego” ” więcej” ” brzydkie”.Stop! tak ? :’) ,”jesteś piękna , śliczna .Nikt nie powinien się oszpecać , każdy powinien pokazać jaki jest od urodzenia , to jest piękno! Nie rób coś dla kogoś , zrób coś dla siebie . Jesteś kimś ,czy sobą ,co? To naturalne piękno ,a biorąc pod uwagę szóste słowo,czyli (rzecz) to metafora słów( piękno , człowiek ,natura ,rodzony) Idź za swoją myślą Emotikon smile:) Pozdrawiam i żegnam.

 

Anna Gołębiewska Naturalne piękno dla mnie to dbanie o urodę naturalnymi sposobami czyli używamy robionych własnej roboty kremami ,pijemy soki własnej roboty robimy sobie maseczki z ogórka .chemia nie jest dobra dla naszego ciała ,szkodzi cerze niweluje zaskórniaki .jestem osoba która używa kremu do twarzy i olejku do opalania gdy jest lato.a gdy jest zima to smaruje się przed wyjściem kremem żeby twarz była pod ochroną .naturalność to jest to

 

Kasia Muller Naturalne piękno to magia optymizmu, ciepło wewnętrznego blasku oraz czułość z jaką traktuje się siebie, jak i dobro, jakim obdarza się najbliższe sobie osoby.

 

Karolina Kiraga Naturalne piękno widać przede wszystkim gdy jest się sobą. Nie bije wtedy od nas sztuczność ,a swoim szczerym usposobieniem przyciągamy ludzi.Naturalne piekno to przede wszystkim czysta dusza .Możemy mieć spływający wręcz make up ,ale być wiernymi swoim poglądom i upodobanią.Bo takie właśnie jesteśmy i to do nas pasuje oraz czyni nas pięknymi.

 

Monika Dziadek Naturalne piękno to świadomość własnej wartości i wyjątkowości. Każdy z Nas jest piękny i wyjątkowy na swój własny sposób i to jest piękne. Świat byłby nudny gdyby wszyscy byli do siebie podobni.

 

Paula Mariusz Góra “Naturalne piękno” moim zdaniem oznacza to, że nie powinnam wiele zmieniać w swoim wyglądzie, wystarczy odrobina pielęgnacji. Jak twierdzi mój mąż, naturalne piękno ukryte jest pod wachlarzem podkładów, szminek i tuszów do rzęs.

 

Sylwia Bombor Kobieta jest naturalnie piękna po wieczornej kąpieli lub prysznicu gdy jest czysta, pachnąca, zrelaksowana i w 100% sobą 😍

 

Katarzyna Rzeczycka Naturalne piękno to dla mnie pokochanie siebie takim jakim się jest. Nie pędzenie za trendami, które do nas nie pasują a lekkie podkreślanie naszych atutów.

 

Sebastian Krak Jarmołowicz Naturalne piękno to zachwyt, chwila w której patrzysz na drugą osobę i nie wiesz co powiedzieć. Otwierasz usta i słyszysz w głowie głośne WOW! Coś tak prostego i zwyczajnego, ale zniewalającego, że nie jesteś w stanie sklecić poprawnie zdania. Chwila gdy nie musisz uruchamiać wyobraźni, bo cała istota piękna stoi przed tobą i mruga oczami. Brzmi dość dziwnie? Tak, jeśli nie potrafisz wychwycić w tłumie naturalnie pięknych pereł. Szukaj ich, bo warto! Emotikon wink

 

Anna Powroźnik Naturalnym pięknem jest to co tkwi w nas ,w głębi naszej duszy i to co od serca potrafimy bezinteresownie dać drugiej osobie. Czasem to co wewnątrz jest piękniejsze niż to co widzimy na zewnątrz.

 

Iga Kr Chudne * i byłam szczęśliwa ale pomyślałam czy to jest ważne ? Czy tylko to ale być chuda ? Piękne jest naturalne , prawdziwe piekna nie muszę wygrać ale chciałam po prostu wziąć udział czesc

 

Ewka Zielińska Naturalne piękno to dusza zamknięta w naszym ciele, to wychowanie dane przez rodziców, to pogodne usposobienie, które towarzyszy nam od samego rana, to dobry humor, który nie powinien nas opuszczać, to pomoc jaką niesiemy innym ludziom, to czyny=, które o nas świadczą, to wspomnienia o nas, które tworzymy u ludzi, to uśmiech, którym obdarowujemy nieznajomych. Naturalne piękno jest wszystkim tym, co mamy lub co możemy mieć przy odrobienie pracy i dobrej woli Emotikon smile

 

Marcin Opas Bycie mężczyzną samo w sobie stawia mnie w opozycji do sztuczności. Skróćmy drogę i przyjmijmy, że bycie mężczyzną już deprymuje do bycia naturalnie pięknym.

 

Joanna Paszkowska naturalne piękno to szczery uśmiech na twarzy,błysk w oku na widok ukochanego,lśniące w slońcu włosy i radość w sercu.

 

Natalia Świć Naturalne piękno to dla mnie akceptacja siebie oraz wiara we własne piękno i jego ponadczasowość bez względu na wiek. Wszyscy jesteśmy piękni lecz nie wszyscy w to wierzymy Emotikon heart

 

Aleksandra Faligowska Naturalne piękno jest w każdym z nas, niestety nie każdy jest w stanie docenić siebie takim jakim go natura stworzyła. Czasami warto zrzucić maskę i pokazać sobie i światu, że akceptujesz swój wygląd bez tapety, korektorów, szcztucznych rzęs czy innych “ulepszaczy”. Jak każda kobieta, lubię podkreślać swoje atrybuty- przyciemnić brwi czy pomalować usta, jednak bez makijażu czuję się równie swobodnie i rześko. To przykre, że wiele kobiet ma masę kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Chodzą na solarium – bo ich naturalna karnacja nie odpowiada współczesnym trendom (a można chociażby zastosować naturalny sposób pijąc sok z marchewki,która nadaje skórze zdrowy, promienny blask), zakładają gorsety,aby wyszczuplić talię, nakładają tonę makijażu albo, co staje się coraz bardziej popularne, poddają się zabiegom estetycznym typu wstrzykiwanie botoksu czy innych substancji. Moim zdaniem jest to oszukiwanie samej siebie i wynika z braku akceptacji siebie, niepewności, chęci dorównania pięknym modelkom i celebrytom. To droga do nikąd. Należy pokochać siebie i swoje “mankamenty” – jeśli będziemy w stanie je zaakceptować wszystko stanie się prostsze, a nasze samopoczucie od razu się polepszy. Czy znana piosenkarka Adele płacze nad swoją figurą?Nie! Pokazała całemu światu, że jest zdolną, wartościową osobą,która nie musi wbijać się w rozmiar xs,aby ludzie ją zaakceptowali i pokochali. Problem nie jest w naszych ciałach, tylko w głowie, dlatego postarajmy się zrobić wszystko,by ten tok myślenia zmienić! Jesteśmy piękne i wartościowe – niech te słowa staną się naszą mantrą!:)

 

Monisia Jęziorska Jeszcze dwa lata temu PIĘKNO kojarzyło Mi się z perfekcyjnym makijażem: figlarnie podkręcone rzęsy, błyszczyk na ustach, podkreślająca atuty Mojego ciała mała czarna, wysokie szpilki i woń zmysłowych perfum na ciele. W połączeniu z umiejętnością flirtowania i wrodzoną inteligencją wychodził zestaw idealny. Dodający Mi 100 % pewności Siebie. Emotikon smile:)

Wszystko uległo zmianie z chwilą pojawienia się dwóch, ogromnych, czerwonych kresek na moim teście ciążowym. W Moim ciele rozwijała się mała, bezbronna istotka którą pokochałam od pierwszej chwili. Jak dziś pamiętam jej pierwsze delikatne ruchy! Emotikon kiss:*

Świadomość jej obecności dodawała barw Mojemu życiu. Moje pierwsze wtulenie się w jej malutkie, cieplutkie ciało to najpiękniejsza chwila jaką do tej pory przeżyłam. Macierzyństwo jest dla mnie wielkim wyzwaniem i ciągle trwającą przygodą, która nie ma końca. Żaden dzień nie jest podobny do poprzedniego. Moja Malutka półroczna córeczka każdego dnia swoimi wygłupami daje mi milion powodów do uśmiechu. Jest piękna. To dzięki Niej czuje się dumną z Siebie, spełnioną Piękną Kobietą. Uważam, że to właśnie NATURALNE PIĘKNO! Każdy z nas postrzega je inaczej i uzależnia od różnych etapów w swoim życiu. ! Kiedyś zadowalałam się komplementami ze strony mężczyzn. Dziś potrzebuje miłości Mojej rodziny i ciepłego, bezpiecznego domu. Zdecydowanie nie ma nic piękniejszego i naturalniejszego w życiu! Emotikon heart

 

Maciek Knaś Naturalne piękno to coś kto kazdy ma w sobie,każda kobieta jest piękna kiedy jest naturalna.Piękno tkwi w środku nas. Jak człowiek jest coraz szczęsliwszy tym coraz piękniejszy ponieważ to czuje, ludzie którzy są pozytywnie nastawienie do życia czują to bardziej, nie potrzebne im kosmetyki aby zakrywać swoje naturalne piękno poprostu pokazują jakie z natury są piękne ! Emotikon smile

 

Alicja Zych Naturalne piękno to dla mnie powiew świeżości , powiew nadmorskiej bryzy. Naturalność i prostota jest u mnie obecna w każdej sytuacji i momencie. Na zwykłe zakupy do pobliskiego sklepu nie muszę być wymalowana jak osiemnastka tylko włosy spięte , ładna sukienka i można ruszać. Szkoda uciekającego czasu na spędzanie godzin przed lustrem. A jak to mówią ? “Naturalne jest piękne”

 

Przeczytaj także

22 komentarze

 • Aniiiia napisał(a):

  Dla mnie naturalne piękno to sposób bycia. Nieważne czy taka osoba ma makijaż czy nie i czy jest ubrana w najmodniejsze ciuchy czy chodzi w starych porozciaganych ubraniach, bo to jak sie zachowuje, jak traktuje innych świadczy o naturalnym pieknie tej osoby.

 • Sylwia napisał(a):

  Naturalne piękno kryje się w kobietach, które są naturalne, nie kryją się pod nadmierną ilością makijażu, nie stosują sztucznych korekt ciała. Delikatny makijaż subtelnie podkreśla urodę i tuszuje jej niedoskonałości. Poza tym nie wygląda ciężko i jest wygodny – nie trzeba się zastanawiać, czy za chwilę się nie rozmaże. Świeża i promienna cera, delikatnie podwinięte rzęsy i lekko zaróżowione usta – to kwintesencja naturalności.

 • Justyna napisał(a):

  Naturalne piękno ? To to w czym czuję się najlepiej , twarz z delikatnymi piegami duże niebieskie oczy podkreślone delikatnie eyelinerem i rzęsy muśnięte mascarą to to co jest dla mnie naturalnym pięknem 🙂

 • ANNA napisał(a):

  Naturalne piękno to coś, co każdy w sobie ma, ale niekoniecznie chce pokazywać. A może warto? Ja na przykład im starsza jestem, tym mniej makijażu stosuję bo całe naturalne piekno tkwi w naszej duszy, które warto każdego dnia pokazywać dobrem , szacunkiem i miłością do osób nas otaczających

 • Weronika napisał(a):

  Naturalnie piękno to urok który nosi w sobie każda z nas, poprawiony jedynie przez naturalne sposoby np. chcemy poprawić swoją sylwetkę – ćwiczymy, staramy się prostować, lub bardzo subtelny makijaż, naturalnymi odżywkami do włosów, balsamami czy płynami do ciała. Naturalne piękno to charakterystyczny i niepowtarzalny sposób wyrażania emocji, który sprawia że przyciągamy uwagę ludzi.

 • Miras napisał(a):

  Naturalnym pięknem jest każdy wytwór Matki Natury który ten stworzyła i dała nam wszystkim abyśmy mogli się z niego cieszyć na co dzień. Naturalnym pięknem jest woda, są lasy, ogień czy wiatr. My możemy się jedynie wzorować na pięknie natury i sami tworzyć jej definicje piękna. Dzięki naturalnym kosmetykom powiemy , że jesteśmy naturalnie piękni?Nie! Możemy jedynie tą naturę upiększać pomimo tego ,że sama w sobie stworzyła nas pięknymi.

 • Malwina M. napisał(a):

  Naturalne piękno idealnie odzwierciedla nasza skóra o poranku. Wypoczęta, zregenerowana, czysta. Cieszę się z tego, że coraz więcej mówi się o makijażu typu “no makeup”. My, kobiety, musimy podkreślać swoje piękno i być sobą, a nie nakładać maskę i udawać kogoś innego.

 • Magda napisał(a):

  Dla mnie naturalne piękno jest rzeczą przecudowną, ponieważ pokazuje to co mam najpiękniejsze, bez przykrywania tego różnymi specyfikami do makijażu. O dbanie o naturalne piękno pomaga mi codziennie Wasza firma, gdyż naturalne składniki oraz głębokie nawilżanie, to jest wszystko co potrzebuje by wyglądać świeżo i naturalnie. Moje włosy, lśnią, a skóra jest odżywiona i zdrowa . 🙂

 • Amelia napisał(a):

  Dla mnie naturalne piękno oznacza to, że ktoś jest piękny i nie musi używać żadnych kosmetyków żeby mieć ładniejszą cerę. Nie potrzebujemy zabiegów czy kosmetyków żeby się upiększyć. Każdy jest piękny na swój sposób. Niektórzy mimo tego, że są piękni używają kosnetyków, ale sądzę że po to, aby podkreślić ich cerę oraz twarz.

 • Anna Polska napisał(a):

  Naturalne piękno dla każdej z nas zapewne oznacza coś innego. Dla mnie to natura, swoboda, radość z bycia sobą. Nie potrzebuję do tego makijażu, wytwornej sukni i fryzury prosto z salonu. Piękno jest w każdej z nas, jedyne i niepowtarzalne bo każda z nas jest inna. Najważniejsze to czuć się doskonale we własnej skórze oraz żyć w zgodzie z naturą.

 • Sofi napisał(a):

  Naturalne piękno dla mnie to szczery uśmiech opatrzony radosnymi kurzymi łapkami, to skóra naturalnie muśnięta słońcem w czasie jazdy na ukochanych rolkach, to porozrzucane kosmyki włosów na ramionach.

 • Jacek Nowak napisał(a):

  Co znaczy dla Ciebie naturalne piękno? Witam- naturalne piękno dla mnie to cudowny wygląd bez upiększania i makjiarzu a jedynie z uzyciem kremów ,serum i odrzywek

 • Agnieszka Nowak napisał(a):

  Co znaczy dla Ciebie naturalne piękno? Witam- naturalne piękno dla mnie to cudowny wygląd bez upiększania i makjiarzu a jedynie z uzyciem kremów ,serum i odrzywek

 • Justyna Mazurek napisał(a):

  Naturalne piękno to dla mnie magiczny urok, które ma swe źródło w życzliwości w stosunku do ludzi, radości z małych darów losu, oraz umiejętności wyjrzenia poza ‘czubek własnego nosa’.

 • Malwina napisał(a):

  Naturalne piękno polega na minimalistycznym makijażu , podkreślającym tylko nasze walory. Oraz na naturalnie ułożonych włosach , wspomóc nas w tym może genialny wygładzający szampon.

 • Eryka napisał(a):

  Naturalne piękno ma każdy z nas , tylko od ns zależy czy je docenimy . Najlepiej nikogo nie udawać i nie zakrywać się mocnym makijażem , bądźmy sobą .Naturalne kobiety są najpiękniejsze ! 🙂

 • Krystyna Napierała napisał(a):

  Piękna,zdrowa przede wszystkim zadbana skóra,włosy i ciało,bez zbędnych ulepszaczy i operacji.

 • Marzena napisał(a):

  Naturalne piękno… to jak kobieta jest z tyłu liceum i z przodu, bez makijażu, także liceum, a nie zamakijażowame muzeum.

 • Fru napisał(a):

  Naturalne piękno to dla mnie promienista cera, szeroki uśmiech, lśniące włosy. To taki rodzaj prawdziwego piękna, bez tapety na twarzy, bez skalpela, bez sztucznych upiększaczy. Naturalne piękno to również brak kompleksów i odwaga, by pokazać się taką, jaką się jest na prawdę.

 • Magdalena napisał(a):

  Tak naprawdę naturalnym pięknem dla mnie jest moja wspaniała mama która bez żadnych kosmetyków zawsze pięknie wygląda natomiast lubi bardzo dbać o włosy bo zadbane włosy wiele dla niej znaczą wtedy czuję się pewna siebie. Jestem pewna, że byłaby przeszczęśliwa gdyby tylko mogła wypróbować kosmetyków z Dove Pozdrawiam

 • DOROTA napisał(a):

  NATURALNE PIĘKNO OKREŚLA TO Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA POCZĄWSZY OD NASZEGO WYGLĄDU ESTETYKA UMIAR SUBSTELNOŚĆ .DZIĘKI STOSOWANIU KOSMETYKÓW DAVE MOŻEMY OSIĄGNĄĆ NATURALNE PIĘKNO IDEALNE

 • Ania B. napisał(a):

  Naturalne piękno to pokochanie samego siebie, łącznie z odbiciem w lustrze. Zamiast karcić się i krytykować samych siebie oraz non-stop wynajdywać nowe niedoskonałości do poprawienia i zakrycia, powinniśmy znaleźć swoje mocne strony, coś co na znaczenie, jest wartościowe i skupić się na tym. Wtedy pojawi się nasze naturalne piękno, błysk w oku i szeroki uśmiech.

Dodaj komentarz