Konkurs z marką Bandi – zakończony

Konkurs z marką Bandi

Świeżość i delikatność to atrybuty wiosny i kobiecej urody. Byś mogła poczuć się pięknie i wiosennie, mamy dla Ciebie konkurs. Do wygrania aż 5 zestawów wyjątkowych kosmetyków Bandi z serii EcoSkin Care.

Zadanie konkursowe

1. Polub profil ONLY YOU i BANDI na Facebooku

2. Wymień wszystkie produkty linii EcoSkin Care oraz napisz, który z nich chciałabyś najbardziej wypróbować wiosną i dlaczego.
Podpowiedzi szukaj na www.bandi.pl https://www.bandi.pl

Konkurs trwa od 20.03. 2017 do 26.03. 2017 r., do godz. 20.00. 

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie poniżej pod wpisem konkursowym na o-you.pl lub pod postem informującym o konkursie na stronie fb ONLY YOU

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminów:

Regulamin szczegółowy konkursu z marką Bandi

Regulamin ogólny konkursów organizowanych na serwisie o-you.pl 

Organizatorem konkursu jest portal www.o-you.pl. Konkurs przeprowadzany jest na portalu www.o-you.pl i promowany przy pomocy strony Facebook.

Konkurs z marką Bandi

Nagrody:
5 zestawów kosmetyków Bandi z linii EcoSkin Care, w każdym z nich znajdują się:
• Kojący krem SPF 25
• Kojący żel myjący do twarzy

W linii EcoSkin Care wykorzystano dobroczynne właściwości probiotyków i prebiotyków. Kosmetyki EcoSkin łagodzą podrażnienia i reakcje alergiczne, zwiększają odporność skóry na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, aktywizują jej naturalne procesy ochronne i regenerujące.
Kojący krem SPF 25
Lekki krem o wysokim stopniu ochrony przeciwsłonecznej. Odpowiedni dla skóry delikatnej, nadwrażliwej i skłonnej do podrażnień.
Kojący żel myjący do twarzy
Delikatny żel o doskonałych właściwościach myjąco-nawilżających.


 

 

Przeczytaj także

1 Comment

  • Katarzyna Balcewicz napisał(a):

    W serii EkoSkinCare znajdziemy takie produkty jak: kojący krem SPF 25, kojące serum, kojący żel myjący, kojący balsam do ciała. Dłuższy dzień, radośniejsze poranki na skutek barwnego dźwięku ptaków dobiegającego zza okna, ciepłe promienie słoneczne muskające twarz podczas pracy na działce, zapach przebiśniegów podczas radosnego spaceru ścieżką w lesie. To wiosna i jej uroki. Czyż nie jest cudownie pozwolić jej na ingerencję w nasze życie, kiedy po zimie ospałe i bez energii wchodzimy w kolejny etap naszego życia? Radość dla mnie owszem niebywała, kiedy zmęczona jazdą na rowerze mogę wyciągnąć swoje ciało na polanie i popatrzeć bez wyrzutów w niebo. Jednak oprócz tych cudownych chwil zdarzają się i te niezbyt przyjemne. Jestem niestety tym niewielkim procentem, u których właśnie na wiosnę zaczyna nasilać się problem skórny. Swędzenie, podrażnienie na skutek zbyt dużej ilości wiszących jak kokon w powietrzu alergenów przyczynia się nie tylko do załzawionych oczów, ale do nieprzyjemnych sytuacji umiejscowionych na skórze. Co wtedy robię? ratuję się jak tylko mogę i minimalizuję przyczynę. Jako kobieta, która nie boi się nowości i usilnie łapie życie całymi garściami jestem naładowana wielkim apetytem do nowości zwłaszcza tych kosmetycznych. Dążę do ideału wymalowanego na swoje skórze, dążę do perfekcji…a wcześniej marzę. Czytając skład i zastosowanie nowej serii Bandi nabrałam wielkiego apetytu na serum kojące EcoSkinCare. Przywitać z nim wiosną bez obaw, że za chwilę moja cera będzie wysuszona, pozbawiona odpowiedniego stopnia nawilżenia, której wygląd zacznie przypominać przestarzałą pomarańcz…dla mnie?-bezcenne! Cudowni jest mieć takie serum w torebce podczas weekendowego wypadu z rodziną czy podczas wiosennego rozruchu na rowerze. Cudownie jest łapać nim promyki słońca i móc po tym cieszyć się wigorem swojej skóry i tym nawilżeniem. Cudownie jest wiedzieć, że ma się ochroniarza i to prywatnego, który czuwa nad danym wydarzeniem, a najważniejsze jego skutkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.