Konkurs z marką Aquaphor – zakończony

Konkurs z marką Aquaphor

Konkurs z marką Aquaphor

Dziś zapraszamy do kolejnego konkursu, tym razem z marką Aquaphor. Nagrody to 10 wyjątkowych dzbanków filtrujących z motywem Epoki Lodowcowej. Wystarczy, że polubisz Aquaphor i ONLY YOU na Facebooku a potem odpowiesz na konkursowe pytanie.

Dlaczego Twoim zdaniem warto filtrować wodę?

Odpowiedzi w postaci komentarzy umieszczajcie pod postem konkursowym lub na stronie fb ONLY YOU.

Konkurs trwa do godz. 20.00, 16.08.2016.

Regulaminy konkursu

https://o-you.pl/regulamin-szczegolowy-konkursu-wakacyjnego-z-marka-aquaphor/

https://o-you.pl/regulamin-ogolny-konkursow-organizowanych-na-serwisie-only-you-magazine-2/

 

ZASADY KONKURSU:
§1. OGÓLNE
1.Nazwa konkursu: Konkurs z marką Aquaphor
2.Organizatorem konkursu/zabawy pod nazwą „Konkurs z marką Aquaphor” jest firma KiS Production Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rosoła 40 m.5, 02-786 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000380501 r., zwana dalej „Organizatorem”,

3.Fundatorem nagrody jest Aquaphor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod po 00-5L7, ul. Marszałkowska 80, NIP: 70 10165528, R EGON : 141708818 zwana dalej “Fundatorem”.

4.Przystąpienie do konkursu/zabawy jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

§2. NAGRODY Nagrodami w Konkursie jest 10 dzbanków Aquaphor Time Epoka Lodowcowa.

1.Czas trwania Konkursu. Konkurs trwa od dnia 10.08.2016 do dnia 16.08.2016 do godz.20.00

2. Jeden uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zgłoszenie zawierające jedną wypowiedź, na temat: „ Dlaczego Twoim zdaniem warto filtrować wodę?” do godziny 20:00 dnia 16.08.2016 r., bez względu na liczbę posiadanych kont. Jeżeli ten sam uczestnik nadeśle więcej niż jedno zgłoszenie, za zgłoszenie do konkursu uważana będzie jedynie pierwsze zarejestrowane przez Organizatora zgłoszenie. Akceptowane będą wyłącznie wypowiedzi autorskie. Odpowiedzi skopiowane w jakiejkolwiek formie będą odrzucane a ich autorzy dyskwalifikowani.
3. Po przesłaniu zgłoszenia zawierającego wypowiedź Uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.
4.Uczestnik dodaje zgłoszenie poprzez umieszczenie go w komentarzu pod opublikowanym postem konkursowym no o-you.pl lub na portalu społecznościom https://www.facebook.com/magazineONLYyou/ Dodatkowym warunkiem konkursu jest polubienie fan page’u ONLY YOU i Aquaphor.
5. Spośród wypowiedzi zgłoszonych przez Uczestników spełniających warunki określone w Regulaminie Komisja Konkursowa wskaże 10 najciekawszych, a Uczestnikom, którzy je nadesłali, zostaną przyznane nagrody określone w § 2. Łącznie wybranych i nagrodzonych zostanie 10 osób.

6.Każdy Uczestnik może otrzymać jedną nagrodę wskazaną w § 2.

7.Ogłoszenie wyników konkursu z marką Aquaphor odbędzie się na stronie https://o-you.pl/

8. Od ogłoszenia wyników czekamy 7 dni na podanie przez zwycięzców ich danych kontaktowych. Po tym terminie nagroda przepada.

9. Osoba biorąca udział w konkursie automatycznie wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na Facebooku i na portalu ONLY YOU.

10. Kwestie nie objęte w regulaminie reguluje ogólny regulamin konkursów.

Nagrody otrzymują następujące osoby:

1. Justyna Mordon
2. Ewa Lesniewska
3. Danuta Sobota
4. Norbert Piotr Niemczyk
5. Lena Jabłońska
6. Kinga Czerwińska
7. Joanna Paszkowska
8. Marysia Wójcik
9. Ewa Kilop
10. Sajjida Uarda

GRATULUJEMY! Swoje adresy i numery telefonów podajcie przez zakładkę wiadomości na stronie fb ONLY

Wśród odpowiedzi znaleźliśmy:

Julka Dydak Woda to życie tak samo jak słońce. Więc w szczególności powinniśmy dbać o jej jakość. Moim zdaniem filtrowana woda kranowa lepiej pachnie i smakuje, przede wszystkim znika odór chloru. Filtry redukują z wody wybrane pestycydy oraz zanieczyszczenia organiczne, a wiec chronią nasz organizm przed zanieczyszczeniami. Filtrowana woda jest mniej twarda i zmniejsza osad z kamienia na dnie czajnika. Kawa i herbata lepiej smakuje, a potrawy są smaczniejsze. Filtr oczyszcza w dużym stopniu wodę z ołowiu. W filtrowanej wodzie nie ma bakterii. I bardzo ważna rzecz. Używając wody filtrowanej nie musimy kupować butelek, a tym samym zaśmiecać środowiska. To jest kilka podstawowych czynników , dla których powinniśmy używać filtrowanej wody. Jeżeli się zastosujemy, nasze życie będzie przyjemniejsze i zdrowsze.

Monika Kalinowska Wodę warto filtrować bo oszczyszana jest z osadu, kamienia i innych szkodliwych składników. Poza tym filtrowanie ulepsza smak wody. Taka woda idealna jest do spożywania zamiast kupowanej wody ze sklepu, ma idealny smak, jest zdrowa i nie szkodzi na żołądek, co w przypadku osób z wrażliwym układem trawiennym jest rewelacyjną ulgą. Zapomnieć można o nieprzyjemny smaku, co powoduje że nasze posiłki są smaczniejsze i sprawiają nam wiele przyjemności.

Justyna Mordon Wodę warto filtrować, żeby trochę pieniędzy zachować,
by się o masaż pleców nie prosić, bo wciąż trzeba wodę ze sklepu nosić,
by czas na zakupach spędzać z przyjemnością, zamiast wybierać plastik z wodną zawartością.
Woda filtrowana smaku nie traci. Każdy z nas na dzbanku się wzbogaci!

Krys Tynaa WODA TO SYMBOL ŻYCIA, płodności i oczyszczenia, a także jeden z czterech podstawowych żywiołów. Od czasu skończenia Technikum Technologii Żywności baczniej przyglądam się jej pochodzeniu. Cenie jej właściwości i skład. Wiem, ze oczyszcza, nawilża i regeneruje nasze ciało. Jednak jaką wodę wybrać? Emotikon gasp:O

Osobiście jestem zwolenniczką picia wody filtrowania. Mój pierwszy dzbanek otrzymałam dobre dwa lata temu od Mojej mamy. Jej smak był zupełnie inny niż ten który mam w kranie. Filtrowana woda smakuje mi znacznie bardziej. Ma przyjemny zapach. Jest pozbawiona drażniącego zapachu chloru. Dzięki działaniu filtra jest czystsza. Węgiel aktywny który wchodzi w skład dzbanka potrafi wychwycić i usunąć z wody pestycydy, metale ciężkie oraz zanieczyszczenia organiczne. Bez obaw podaje ją do picia dzieciom. Filtr oczyszczający zmniejszają jej twardość, ale nie usuwa z niej całkowicie wapnia i magnezu. Co za tym idzie kawa i herbata wykonana z niej jest lepiej zaparzona. Nie posiada korzucha i ciemnego nalotu. Dania z jej użyciem są smaczniejsze, a nasz organizm bogaty w niezbędne minerały.
Mając w domu dzbanek oszczędzam czas i pieniądze. Nie muszę biegać do sklepu i dźwigać na czwarte piętro ciężkich siatek z wodą. Filtr które zmieniam co trzy miesiące są w przeliczeniu na butelki jest kilka razy tańszy. Emotikon wink

Barbara Furtak Od czasu pierwszej ciąży zaczęłam baczniej zwracać uwagę na to co piję i w jakich ilościach. Z książek, forum internetowych i gazet dowiadywałam się jaka woda jest najlepsza do picia. Na rynku mamy ich tysiące: mineralne, źródlane, smakowe i inne. Każda z nich ma inny charakterystyczny dla Siebie smak. Będąc w odwiedzinach u przyjaciółki skosztowałam wody filtrowanej. „Zakochałam się” w jej smaku od pierwszego łyka. Była delikatna i wodna od drażniącego Mnie zapachu azotu. Jej smak bardzo Mi odpowiada. Filtr który zawiera węgiel aktywny pochłania wszelkie zanieczyszczenia organiczne i metale ciężkie które znajdują się w wodzie. Dzięki temu mam pewność, ze to co pije jest bezpieczne i zdrowe. Ponadto woda ta jest bardziej miękka. Gotowanie wody również zmniejsza jej twardość, lecz całkowicie niszczy pierwiastki wapnia i magnezu, a przecież nie o to chodzi. Są one nam bardzo potrzebne. Wzbogacają nasz organizm. Woda filtrowana nadal je zawiera. Herbata z niej wykonana jest przejrzysta. Nie pozostawia brzydkiego nalotu. Picie dużej ilości wody poprawia nasz metabolizm, przyspiesza odchudzanie i oczyszczanie naszego ciała z toksyn. Poprawia pracę układu trawiennego i serca. Dotlenia nasz organizm i nasz mózg w rezultacie pracuje lepiej. Uważam, ze każdy z nas powinien posiadać właśnie taki dzbanek z którym nasze życie będzie zdrowsze i łatwiejsze. Nie musimy już wydawać pieniędzy na zakupach ciężkich butelek z wodą. Ich transport do domu to kolejne wyzwie. Z całego serca polecam stosowanie DZBANKÓW. Naprawdę warto! Emotikon heart

Ewa Lesniewska Dlaczego warto filtrować wodę?
Może dlatego, że po prostu warto ją pić. Wiem, że ja mówię z perspektywy zawodowej- uczę w szkole, więc praca ta polega głównie na mówieniu – co jak wiadomo wysusza gardło koszmarnie. Siłą rzeczy piję wodę hektolitrami, nie dlatego, żeby schudnąć (choć nie mówię, żeby się nie przydało), tylko żeby móc pracować (choroby zawodowe nauczycieli – miejsce pierwsze gardło Emotikon smile:) drugie – pewnie nerwica…).
Bo ja – w odróżnieniu od tych znerwicowanych – swoją pracę lubię.

A woda moja powinna: mieć temperaturę pokojową (Dafi ładnie wygląda i się go nie chowa do lodówki), Być niegazowana (bąbelki to zabójstwo). I powinna być smaczna.

Ja, powiem szczerze, wierzę w czystość wody z kranu. Nie mogę nie wierzyć – absztyfikant popełnił studia na kierunku “ochrona środowiska” i każe pić kranówkę. I pewnie ma rację, Francuzi piją i nie wymierają, więc coś jest na rzeczy…

Mnie chodzi tylko o posmak, którego w wodzie kranowej nie lubię, a który Dafi skutecznie anihiluje Emotikon smile:) uwielbiam to starwarsowe słowo Emotikon smile:) I wtedy mogę sobie zrobić domową wodę z cytryną, miętą i bazylią, domowy izotonik – z miodem i odrobinką soli. Czy domowe oczyszczenie – woda z miodem i ogórkiem. I wszystko bez posmaczku…

A wtedy – jak tak ładnie zacznę poranek – to o ósmej rano jestem w stanie być miła dla dzieci (licealnych). Bez tego bycie miłą włącza mi się około jedenastej Emotikon smile:)

Więc dlaczego warto filtrować? Ku chwale edukacji, czy coś… Pierwszy września nadchodzi wielkimi krokami…

Marysia Wójcik *W*odę filtrować? Zdecydowanie! Warto jest nawet już na śniadanie! To z niej składa się nasz organizm i nie da się jej zamienić za nic!
*O*na zapewni nam nawilżenie, od razu znikną spod oczu cienie! Przefiltrowana wzbogaca się w minerały, a to pożytek dla nas wspaniały!
*D*obrze filtrować, bo ciężkie metale do zdrowia nie są potrzebne wcale! Tą wodę pijąc ich unikamy i lepsze samopoczucie mamy!
*A* tak na koniec, głośno to powiem: Woda to życie! Woda to zdrowie!

Małgorzata Kuchar Wiadomo nie od dziś że środowisko jest co raz to bardziej zanieczyszczonea woda w naszych kranach pochodzi właśnie z tego środowiska…. Dlatego też warto filtrować wode dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Nie ma nic lepszego niż szklanka krystalicznie czystej wody

Karolina Laskowska Dlaczego warto filtrować wodę pytacie,
moją odpowiedź zaraz poznacie!
Po pierwsze filtrowana woda lepiej smakuje,
po niej zawsze dobrze się czuję.
Dzięki specjalnemu dzbankowi znika chlor i szkodliwe metale,
więc mogę pić wodę i nie przejmować się niczym wcale.
Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest to,
że nie wymaga ode mnie ciągłego do sklepu skakania.
Nie muszę się już nikogo prosić
ani litrów wody sama przynosić.
To extra sposób dla każdego lenia,
no i oczywiście dobry uczynek dla portfela.
Wkłady filtrujące redukują osad, poprawiają smak i przejrzystość wody,
a dzięki temu człowiek pije ją z prawdziwą przyjemnością a nie tylko dla ochłody.
Ponadto uzdatniona woda ma specjalne właściwości,
m.in. nadaje skórze gładkości.
Każdy kto spróbuje wody filtrowanej, od razu ją pokocha,
a gdy jej nie będzie, z pewnością zacznie szlochać… Emotikon smile

Danuta Sobota Warto filtrować wodę by w obecnej epoce nie żyć jak w Epoce Lodowcowej i;
1.Nie dźwigać ze sklepu ciężkich zgrzewek z wodą, jak mamut Maniek swych puszystych kształtów.
2.By dzięki wodzie filtrowanej która jest czysta ,miękka i naturalna ,mieć lśniące włosy i oczy,oraz ciało:silne i sprężyste jak ciało tygrysa szablastozębnego -Diega.
3.I po trzecie najważniejsze,by nie być naiwnym jak leniwiec Sid i nie przepłacać za wodę butelkowaną ,bo przecież przez 24h na dobę w naszych kranach płynie woda ,którą wystarczy tylko przefiltrować by była zdatna i dobra do picia.

Olga Czapla Wodę warto filtrować, moi mili !
Czas, byśmy wszyscy to robili !
Filtrujmy wodę każdego dnia…
Bo ona w sobie zarazki ma !

Filtrujmy, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia…
By pozbyć się uporczywego kamienia…
Filtrujmy, żeby woda lepiej smakowała…
I także lepszy zapach, bez chloru miała !

Dzięki filtrowaniu wodę zmiękczymy…
Jej zdrowotność i czystość polepszymy…
Każda potrawa na bazie tejże wody lepiej będzie smakować…
Każdy będzie się nią delektować !

Pyszna, czysta, zdrowa !
W smaku jakże wyborowa !
Zanieczyszczeń nie musimy się obawiać…
Gdy na filtrację będziemy stawiać !
To sposób, na nasze zdrowie…
Nawet dziecko Wam to powie ! Emotikon grin

Agnieszka Bruska Warto wodę z kranu flirtować,
by nie przepłacać i nie zbankrutować.
Bo woda butelkowa niewielkie ma zalety
(plastikami zaśmiecasz środowisko – niestety).
A tak oszczędzasz i czas i pieniądze,
a to ważne – jak osobiście sądzę.
Ponad to filtrując usuwasz chlor, który jest… nieapetyczny.
Woda to napój praktycznie dietetyczny.
I jeszcze twardość wody zmniejszasz znacznie.
Dba o zdrowie ten, kto z dzbanka Aquaphor wodę pić zacznie.

Norbert Piotr Niemczyk Tak już jest na tym świecie, że są pewne tylko 3 rzeczy: śmierć, podatki i czyhające w wodzie z kranu zarazki. O ile z pierwszymi dwoma walka nierówna, to na zanieczyszczenia w wodzie można coś zdziałać. Na przykład wybierając filtr o wody od Aquaphor. I warto go mieć, bo niesie za sobą wiele plusów. Na przykład oszczędność. Gdyby tak nie kupować wody butelkowanej ze sklepu, to można by wiele na tym zyskać. Spotkałem się nawet z opinią, że wody w sklepach niewiele różnią się od tych prosto z kranu(pod względem zawartości składników), a dodatkowo oczyszczajac ją ze zbędnych toksyn dbamy zarazem o nasze zdrowie jak i stan portfela. Ponadto sam smak takiej wody jest o wiele lepszy niż tej sklepowej. To oczywiście moja opinia, ale myślę, że wiele osób zgodzi się ze mną w tym kontekście. Można się naprawdę zdrowo uzależnić od oczyszczonej kranówki zamiast kupować drogie wody ze sklepu, albo co gorsza gazowane, farbowane napoje. Mając taki filtr do wody, nie musimy martwić się o nasze zdrowie, a tym bardziej wydawać niepotrzebnie pieniędzy na napoje ze sklepów.

Magdalena Kowalska Po co kupować wodę w plastikowych butelkach ,które tylko zanieczyszczają srodowisko.My mieszkamy na wsi mamy swoją studnie i z niej pobieramy wode dokranu żadko przełąxzamy na tą z rurociągów
Niestety i taka woda noe jest do końca czysta:( Więc raczej do kompotów domowej roboty dodajemy tą wygotowaną.Bardzo przydałby nam się taki dzbanek dzieki niemu zaoszczdze czas i pieniadze;)

Ewa Kilop Wodę warto filtrować, gdyż należy dbać o najcenniejsze źródło energii i zdrowia, jakim jest właśnie woda:) Filtracja wody oczywiście ją oczyszcza, ale chodzi przede wszystkim o to, aby zaprzestać zaśmiecania naszej planety plastikowymi butelkami i cieszyć się wodą, którą każdy ma pod ręką w kranie:) Piję bardzo dużo wody, jest ona wskazana przy aktywności fizycznej, która także mi towarzyszy w życiu, ale także każdemu człowiekowi, który chce dobrze się czuć w swoim ciele, ze swoją wagą i sylwetką. Taka filtrowana wada może nam dużo przynieść dobrego, ponieważ kupowanie wody w sklepie jest uciążliwe i jakiejkolwiek ilości bym nie kupiła, zawsze jej mało. Wodę warto filtrować, bo jest to rozwiązanie idealne dla naszego zdrowia i portfela:) W końcu zacznijmy pić tyle wody, ile potrzebujemy i na ile mamy ochotę, a nie tyle, ile mamy aktualnie w zakupionej butelce.

Ana Błekit Filtruje od niedawna wodę,ma zupełnie inny smak,wlewajac do czajnika przefiltrwana nie pozostawia po zagotowaniu kamienia który często mialam wcześniej.Woda jest zdrowsza,bez zbędnych zanieczyszczeń

Sonia Angelika Pietrucha Dzlaczego warto filtrować wode ? 1.Filtrowana woda kranowa jest czystsza Emotikon smile:) 2. Filtrowana woda kranowa lepiej pachnie i smakuje Emotikon smile:) 3.Wykorzystywany w dzbankowych filtrach do wody węgiel aktywowany redukuje z wody wybrane pestycydy oraz zanieczyszczenia organiczne Emotikon smile:) 4.Dzbankowe filtry do wody zmniejszają twardość wody Emotikon smile:) 5.Ponieważ filtrowana woda kranowa jest bardziej miękka Emotikon smile:) 6.Przygotowywane na bazie filtrowanej wody potrawy są smaczniejsze Emotikon smile:) 7.Domowy, dzbankowy filtr do wody zmniejsza o ponad 90% ilość ołowiu Emotikon smile:) 8. Filtrowana woda kranowa jest pozbawiona chloru, metali ciężkich oraz wybranych pestycydów Emotikon smile:) 9.Filtry dzbankowe, które wyposażone są dodatkowo w jony srebra, do 48 godzin chronią filtrowaną wodę przed rozwojem bakterii Emotikon smile:) 10.Taniej jest filtrować wodę kranową wykorzystywaną do przygotowania napojów i potraw niż przygotowywać je na bazie wody butelkowanej. Mniej kupionych butelek z wodą oznacza również zmniejszenie negatywnego wpływu ich utylizacji na środowisko naturalne. Emotikon smile

Joanna Asia Bednarska Jest wiele powodów dla których warto filtrować wodę .Filtr zatrzymuje drobne zanieczyszczenia które mogą dostać się do wody, redukuje nieprzyjemny zapach a nawet smak chloru, dzbanki z takim filtrem moga także zmniejszać twardość wody , filtry, które sa wyposazone w jony srebra chronią taką wodę przedrozwojem bakteri, filtrowana woda kranowa jest pozbawiona metali ciężkich oraz wybranych pestycydów i co ważne taniej jest filtrować wodę kranową ni z kupowac butelkowa , a dodatkowo można miec pozytywny wpływ na środowisko bo jak wiadomo plastikowe butelki sa zmorą.

Beata Maćkowiak Szkoda naszej Ziemi aby dalej tak bezmyślnie zaśmiecać ją plastikami- dzbanek i filtry to naprawdę oszczędność dla naszego portfela i środowiska. Dzięki temu aw domu zawsze mamy świeżą i bezpieczną wodę – kupując ą butelkową nie mamy pewności jak długo i w jakich warunkach była przetrzymywana (np. na słońcu albo na dworze podczas mrozu, przez co wiele traci).

Jolka Kołodziej Warto filtrować wodę z kilku powodów. Najważniejsze z nich to: fakt ze filtrowana woda jest czystsza a przez to smaczniejsza. Dzięki temu również i posiłki przygotowane na jej bazie smakują o wiele lepiej. Woda filtrowana jest dużo tańsza od butelkowanej. No i oczywiście filtracja zmiękcza wodę a dzięki temu nie powstaje brzydki osad np. Po zaparzeniu pysznej herbaty Emotikon smile:).

Katarzyna Garnek Warto filtrować wodę, ponieważ znajdują się w niej szkodliwe metale ciężkie oraz kamień. Planuję karmić dziecko piersią, dlatego też muszę zwrócić uwagę na to, co będę jadła i piła.

Lena Jabłońska Filtrując wodę dbam o kręgosłup! Dziwne? Wcale nie- dźwiganie kilku butelek wody w torbie bardzo obciąża mój kręgosłup. Niestety zaczęłam od pewnego czasu dość boleśnie to odczuwać. O innych walorach to już nawet nie trzeba wspominać- każdy myślący o swoim zdrowiu człowiek doskonale wie co to są jony srebra, chlor, fluor, metale ciężkie itd.

Maria Krzykowska Wodę należy filtrować, dlatego aby cieszyć się jej lepszym smakiem, bez zanieczyszczeń, chloru, wzbogaconą magnezem, poprawiając jednocześnie smak ulubionych potraw i napojów. Filtrując wodę poprawiamy sobie i rodzinie jakość życia, oszczędzamy pieniądze i dbamy o środowisko , ponieważ nie kupujemy wody butelkowanej.

Dorota Skiba Po pierwsze wodę warto filtrować dlatego
że jest czysta, bez zanieczyszczenia żadnego
po drugie lepie pachnie i smakuje
już w niej nieprzyjemnego chloru nie poczujesz
po trzecie napoje i potrawy są smaczniejsze
a to przecież jest tu najważniejsze.

Irena Matuc Warto filtrować wodę ,ponieważ filtry dzbankowe są wyposażone w jony srebra ,które chronią wodę przed rozwojem bakterii Emotikon smile:) Woda filtrowana jest pozbawiona metali ciężkich , chloru ,ołowiu Emotikon wink;) ładniej pachnie Emotikon smile:) jest czystsza Emotikon smile:) potrawy są smaczniejsze Emotikon smile:) kamień nie osadza się w czajniku i w nerkach Emotikon smile:) jest zdrowsza Emotikon smile:) warto filtrować i maluszkom dawać taką wodę .

Małgorzata Jędryka Wodę warto filtrować, chociażby po to żeby zredukować jej twardość! Filtrowanie usuwa również z wody chlor, metale ciężkie, detergenty, herbicydy i pestycydy. Woda filtrowana jest nie tylko zdrowsza ale i smaczniejsza! W moim domu nie pijemy wcale niefiltrowanej wody, nawet do gotowania używamy przefiltrowanej. Będąc matką wiem , że muszę zadbać o zdrowie swoich dzieci, muszę więc pamiętać o wszystkim. Woda to życie, więc jej jakość musi być wysoka!

Kinga Czerwińska Sądzę, że warto filtrować wodę,
bo picie wody daje urodę!
A po co płacić za wodę w sklepie,
jak można wziąć ją z kranu najlepiej!
I przefiltrować by zdrowa była
a ta co pije ją długo żyła!
Z czystą wodą dzień zaczynam,
nowe życie rozpoczynam,
Z czystą wodą spać się kładę,
bo z nią wszystko daję radę!
Czysta woda mnie wypełnia
i marzenia moje spełnia!
Choć Aquaphor filtrze wody!
Daj mi wody bez przeszkody!

Joanna Paszkowska Przefiltrowana woda nie tworzy w czajniku „kamienia”,
jej smak dzięki filtracji-diametralnie się zmienia.
Kawa czy herbata od razu lepiej smakuje,
a na brzegach szklanek-osad już się nie ulokuje!
Rośliny doniczkowe a nawet cięte kwiaty,
podlewane wodą z dzbanka o mało nie wyskoczą z rabaty!
Zaś w kuchniach,gdzie w filtrowanej wodzie gotują-
-goście prawdziwym,wydobytym z głębi potraw-smakiem się delektują.

Teresa Nowak Ja lubię pić wodę. Wiem jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu i jak istotne jest to by pić odpowiednio dużo. Warto pić wodę filtrowaną ponieważ taka woda jest zdrowa, pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała, nawilża od środka. Lubię szczególnie czystą, filtrowaną wodę. Soki i napoje gazowane nie są zbyt zdrowe poza tym zawierają dużo cukru i powodują tycie. W moim domu cała rodzina pije dużo wody. Oszczędzamy i nie kupujemy napojów gazowanych. Pijemy przefiltrowaną wodę, często z sokiem owocowym. Warto pić wodę filtrowaną ponieważ bardzo ważne jest dla mnie to, by dbać o środowisko naturalne. Podążając za marzeniem o czystej i zdrowej planecie, wiem jak ważne jest to by dbając o siebie dbać też o środowisko. Producenci napojów gazowanych wytwarzają ok. 630 miliardów butelek i puszek rocznie. Nie chcę kupować wody w butelce. Chciałabym świadomie dbać o zdrowy styl życia mojej rodziny i wybierać tylko to co najlepsze.Picie wody filtrowanej to też świetny pomysł by dbać o siebie i swoją figurę. Taka woda ułatwia też przygotowywanie posiłków, poprawia smak potraw i napojów. Same korzyści:) Jak widać warto pić filtrowaną wodę bo ma to wiele zalet.

Angelika Kasprzyk Warto filtrować wodę ponieważ tym prostym sposobem pozbywamy się niechcianego osadu a smak wody bardzo się poprawia.Dzięki filtrowaniu nie musimy kupować wody w butelkach,oszczędzamy środowisko i nasz kręgosłup nie dźwigając niepotrzebnie butelek wody.Oszczędzamy pieniądze,wydając je na filtr mamy wodę cały miesiąc bez wychodzenia z domu.Dzięki filtrowi węglowemu nasza woda pozbawiona jest zanieczyszczeń,bo ten przyciąga brudy jak magnez Emotikon wink;) Poza tym dzięki filtrowaniu wody oszczędzasz na wymianie czajników,gdyż woda ta pozbawiona jest składników powodujących w nich kamień Emotikon smile:) Do tego dzbanek,jest poręczny,prosty w użyciu i nie zużywa żadnej energii,dosłownie same plusy filtrowanej wody Emotikon wink

Justyna Solnica Mom zdaniem warto filtrować wodę z wielu względów, chciażby zdrowotnych. Filtrowana woda jest zdrowa, dostępne filtry np. z magnezem wzbogacają naszą wodę o składniki niezbędne dla naszego organizmu. Filtry uchronią nas przed bardzo szkodliwymi czynnikami jakie występują w wodzie z kranu. Woda filtrowana jest dobra dla całej rodziny a zwłaszcza dla dzieci, które nieświadomie narażone są na negatywne skutki picia wody niefiltrowanej. Oczyszczona woda wyróżnia się smakiem i zapachem, dzięki czemu nasze potrawy są o wiele smaczniejsze. Filtrowana woda to również bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiazanie. Koszty jakie ponosimy przy uzyskaniu wody z kranu są o wiele niższe niz zakup wody butelkowanej – jest ogólnodostępna. Mniej kupionych butelek z wodą to zmniejszenie złych skutków ich utylizacji na nasze środowisko. Dodatkową zaletą filtrowania wody jest fakt, iż nie musimy dźwigać ciężkich zgrzewek i mamy więcej miejsca i tak w małej kuchni Emotikon wink;-) Warto więc filtrować wodę !

Iwona Skorek Kiedy filtrowaną wodę będę pić,
Dzięki niej każdego dnia zdrowiej będę żyć.
Do ochrony środowiska przyczynię się doskonale,
Kiedy filtry do wody używać będę stale.
Filtrowana woda skutecznie zanieczyszczenia wody redukuje,
A każde danie lepszy smak i zapach zachowuje.
Jakość wody poprawi się zdecydowanie,
Przyjemnością będzie dla mnie gotowanie.
Smaczna i czysta woda filtrowana będzie,
Kamienia i osadu filtr się pozbędzie.
Lepiej będzie wtedy kawa i herbata smakowała,
Wspaniałym aromatem będę się zachwycała.
Filtr idealny jest do wszystkiego,
Ograniczy wydatki budżetu domowego.

Sylwia Porwit Dlaczego warto filtrować wodę? Patrząc przyziemnie i praktycznie, dlatego, że to wielka oszczędność. Od zawsze naszym głównym napojem jest woda. Również moja obecnie 3-letnia córeczka pije głównie wodę. Nie liczę ile butelek wody mineralnej schodzi nam w tydzień, bo jest tego naprawdę dużo Emotikon smile:) A wodę trzeba kupić i przynieść, co lekkie nie jest Emotikon wink;) Filtrując wodę w domu, oszczędzam nie tylko pieniądze, czas, ale i naturę. Mimo segregacji śmieci lepiej byłoby ich po prostu nie tworzyć. W filtrowaniu wody widzę więc same plusy Emotikon smile

Bogdan Czerwiński Woda to dar natury bez ktorej nie mozemy sie oprzec nawet dietetycy polecaja pic okolo 2 litrow plynow pozwala na prawidlowe fukcjonowanie naszego organizmu zwlaszcza latem wszysy nie wyobrazamy sobie zycia bez wody mamy rozne rodzaje wody twarda zawierajaca duzo wapnia zelaza co robi sie albo zoty osad albo kamien ktory szkodzi naszemu zdrowiu lub urzadzenia najbardziej narazone sa nasze nerki ktore to wszystko filtruja mozna kupic w butelkach ale nie kazda woda jest dostosowana dla nas zakladamy filtry na krany ale one pozbawiaja nas mikroelementow ktore powinny zostac dlatego bardzo dobre sa te dzbanki bo mozna wymienic czesciej wklady i nie pozbawiamy ich mikroelementow teraz w nie ktorych miastach polecaja prosto z kranu ale nie jestem do konca przekonany wole dzbanek i filtry

Kamila Masny Filtrowana woda – to czysta woda a czysta woda to najlepsza rzecz do picia dla każdego Czy to duży czy też mały łyk wody przefiltrowanej jest doskonały Emotikon smile

Ania Przybyło By zaoszczędzić czas i pieniądze oraz filtracja to nałóg – bardzo pożyteczny nałóg.

Agata Monika Dlaczego warto filtrowac wode?Bo czysta woda to zdrowa woda,dobra dla naszego organizmu,zdrowe cialo a w zdrowym ciele zdrowy duch:) Filtrowana woda urody doda:)

Dominika Paśka dlaczego warto filtrować wodę ? na pewno z tego względu, że pozbywamy się kamienia i innych niepotrzebnych drobnoustrojów. przede wszystkim taka woda jest czystsza i co za tym idzie zdrowsza.na pewno na filtrowanej wodzie lepiej się przygotowuje posiłki i napoje. Emotikon smile:) po prostu samo zdrowie

Anna Tomczyk Po vo wydawać pieniądze na wodę butelka i zaśmiecać środowisko plastikowymi butelkami moim zdaniem najlepszym sposobem jest filtracja wody . Powinniśmy dbać o środowisko ale także o siebie skoro mamy taką możliwość jaka dają nam dzbanki filtrujące !

Sajjida Uarda Filtrowana woda przede wszystkim może nam w dbaniu o zdrowie. Zanieczyszczona, twarda woda nie pozostaje obojętna dla naszego organizmu. Osady i metale ciężkie mogą powodować choroby nerek. Ja filtruję wodę zawsze, bo chcę mieć pewność, że ją dostatecznie oczyszam i spożywam tylko to, co jest mi potrzebne. Chcę unikac chorób i niemiłych niespodzianek. Taka woda też jest smaczniejsza i bardziej przejrzysta. Nie wyobrażam sobie życia bez filtru. Sama świadomość, że robię coś by unikać zagrożenia poprawia mi samopoczucie. Dbajmy o siebie i o rodzinę

Kasia Ćwiek Bez sensu jest kupowanie wody w plastikowych butelkach, dźwiganie jej do domu i w dodatku zanieczyszczanie środowiska, skoro mamy wodę w kranie, którą można przefiltrować. Faktem jest, że woda kranowa jest lepszej jakości niż ta w butelkach. Warto ją filtrować, ponieważ dzięki temu dużo zyskujemy. Filtr usuwa chlor, zmniejsza twardość wody oraz poprawia jej walory smakowe. Ponadto filtrowanie wody jest tanie i mało pracochłonne. Same korzyści Emotikon smile

Katarzyna Owczarek Warto filtrowac wode poniewaz chronimy nasze nerki które nie sa w ten sposób obciazane i nie tworza sie kamienie.

Karolina Nier Dlaczego? Dlatego, że łatwo możemy zaoszczędzić pieniądze wydawane na super wody mineralne, dlatego też, że oszczedzimy na środkach odkamieniajacych do czajnika. Dzbanki filtrujące to genialny wynalazek, woda staje się czystsza i lepsza w smaku. Nie mamy już problemów z okropnym kamienieniem, a oszczędzamy pieniądze. Najlepszy produkt do użycia spożywczego na rynku, mieszkamy na wsi gdzie woda jest straszna, szklany prysznic już nie jest taki szklany, umywalki wyglądają tragicznie, czajnik trzeba ciągle odkamieniac, kupujemy pełno zgrzewek wody, są to ogromne koszta. Byłby to strzał w 10

Anna Maciejewska Mieszkam w dużym mieście, gdzie woda lecącą z kranu jest twarda i chlorowana. Nawet po przegotowaniu nie nadaje się do picia. Zupy, herbata, kawa zmieniają swój smak. Woda zawierająca szkodliwe substancje, metale ciężkie, rdzę, piasek wywiera negatywny wpływ na moje zdrowie. Kupowanie wody w butelkach, które rozkładają się tysiące lat niekorzystnie wpływa na otoczenie. Uważam więc, że warto filtrować wodę, gdyż tylko wtedy chroni się swoje zdrowie, dba o środowisko i własny portfel.

 

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz