Kolekcja Timeless Riviera PARFOIS

kolekcja Timeless Riviera

fot. mat. prasowe

PARFOIS wprowadza kolekcję Timeless Riviera. Stworzoną z myślą o kobietach balansujących pomiędzy wytwornym a luźnym stylem, które w takim właśnie połączeniu odnajdują własny styl.

Timeless Riviera jest kolekcją skierowaną do tych kobiet, które pragną zostać zauważone, ale które nie chcą tracić za dużo czasu na przygotowania. Kolekcja stanowi uosobienie stylu efortless chic. Bawi się formami, kolorami oraz proporcjami. Bogaty wybór materiałów jest tu fundamentalny, ważne są detale oraz wykończenia. To właśnie dzięki połączeniu różnych tekstur akcesoria zyskują na atrakcyjności.

 

parfois kolekcja Timeless Riviera

fot. mat. prasowe

W świecie torebek możemy wybierać pomiędzy modelami mini i maxi. Paletę kolorów dominują biel oraz mocne kolory, takie jak róż i pomarańcz, zachęcające nas do odrobiny szaleństwa. Hitem jest słomkowy shopper w pomarańczowej wersji z frędzlami. Listonoszki stanowią jeden z najbardziej wyróżniających się dodatków tej kolekcji. Kształt inspirowany jest stylem vintage, ale nutę nowoczesności widać dzięki detalom – akrylom na łańcuszkach, krokodylim wzorom i pozłacanym kółeczkom. Kolekcji dopełniają ponadczasowe dodatki, które sprawią, że poczujemy się jak na Francuskiej Riwierze – kocie okulary przeciwsłoneczne dodające dramatycznego charakteru  oraz kapelusz maxi wykonany z rafii.

nowa kolekcja parfois

fot. mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.