Kolekcja plus size od Nike

Nowa kolekcja Nike to ubrania zaprojektowane specjalnie dla kobiet o bujniejszych kształtach.

Od kilku lat świat mody konsekwentnie poszerza swoją ofertę, uwzględniając kobiety, których sylwetki niczym nie przypominają tych z wybiegów mody. To w dużej mierze zasługa modelki Ashley Graham, która od wielu lat udowadnia, że w świecie mody jest miejsce na każdy rozmiar. W świecie mody nazywana jest piękną rewolucjonistką.

Do listy marek, których kolekcje obejmują też wersje plus size, dołączyło właśnie Nike. Sportowa kolekcja plus size sieci już trafiła do sprzedaży. „Nike docenia dzisiejsze kobiety – silniejsze i bardziej odważne, mające określone poglądy na świat, przekonania, o których nie boją się głośno mówić. Czasy, kiedy przed słowem „sportowiec” dodawaliśmy słowo „kobieta”, skończyły się. Dzisiaj mówimy po prostu sportowiec. A ludzie, którzy ćwiczą mają różne typy sylwetek i różne rozmiary” –  czytamy w oficjalnym oświadczeniu firmy.

Do promowania najnowszej kolekcji Nike zatrudniła blogerki/vlogerki Grace Victory i Danielle Vanier, których popularność z pewnością przełoży się na większą sprzedaż. Klientów z pewnością nie zabraknie. Ubrania Nike plus size możesz już kupić w wybranych sklepach oraz online.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.