KOLEKCJA MĘSKA: G-EAZY x H&M

G-easy x H&M

Fot: mat. pras.

H&M ogłasza kooperację z raperem G-Eazy, który dokonał selekcji ubrań do najnowszej kolekcji męskiej. Artysta i producent G-Eazy, który dziś wydaje swój nowy album The Beautiful & Damned, wspólnie z H&M pracował nad nowymi sezonowymi elementami kolekcji H&M, które definiują jego styl.

Kolekcja G-Eazy x H&M będzie dostępna 1 marca w sklepach H&M na całym świecie oraz w sklepie online. “Mój styl to mój podpis, część mojej kreatywności, mój sposób na wyrażenie siebie jako artysty. Jestem dumny z kolekcji G-Eazy x H&M oraz podekscytowany, że mogę podzielić się nią ze światem”- mówi G-eazy.

“G-Eazy jest fajnym gościem, jego styl jest odzwierciedleniem momentu, jaki nastał w modzie męskiej, praca z nim nad tą wyrazistą kolekcją była prawdziwą przyjemnością. Uwielbiamy jego wyjątkowe podejście do streetwearu i krawiectwa oraz jego zamiłowanie do kratek i żywych kolorów. Niebawem zaprezentujemy więcej informacji na temat kolekcji wszystkim fanom G-Eazy i H&M”- mówi Andreas Löwenstam, szef działu designu H&M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.