#TOGETHERFORNATURE. Jesień i zima w Medicine

kolekcja medicine

fot. mat. prasowe

 

Kampania Jesień-Zima 2019 w Medicine nawiązuje do kolorów ziemi i jej zróżnicowanych faktur – to historia oparta na szacunku do natury oraz do tego, co pierwotne i dziewicze.

Zarówno po stronie damskiej, jak i męskiej, dominują beże, rudości, khaki i szarości, przenikające się w kraciastych deseniach i nadrukach. Całości dopełniają otulające, wełniane materiały, delikatnie kontrastujące z jeansem i bawełną.

Jesień bezpardonowo rozpycha się obecnym na wybiegach sztruksem i długościami midi. Wyblakłe, przybrudzone pastele, splatają się z wibrującym turkusem i tworzą energetyczną i hipnotyzującą mieszankę. Pojawia się ona nie tylko w stylizacjach, ale też w misternych nadrukach, pokrywających całe ubrania. W odsłonie męskiej wcale nie jest spokojniej – tu proste formy ozdabiają krzykliwe, streetartowe motywy.

nowa kolekcja mody Medicine

fot. mat. prasowe

Klasyczny, wełniany płaszcz, pojawia się obok przeskalowanych, damskich ubrań o męskim kroju. Jesienne evergreeny mają retro nutę. Butelkowa zieleń, burgund, klasyczna czerwień, karmel, bursztyn i złocista musztarda – zwyczajowo kojarzone z jesienią – tym razem nie występują grzecznie w szeregu. Towarzyszy im nasycony niebieski, zielonkawy turkus, jadowity neon, a całość rozjaśnia błękit i kolor kości słoniowej.

kolekcja na jesień medicine

fot. mat. prasowe

Mężczyzna Medicine tej zimy będzie elegancki i powściągliwy. Zarówno kolekcja przedświąteczna, jak i sylwestrowa, utrzymane są w monochromatycznych barwach, klasycznych, garniturowych krojach, z koszulą zapiętą na ostatni guzik. Muszka lub krawat zobowiązują. Jedyne szaleństwo, na jakie pozwoli sobie Pan, to odrobina błysku i tajemniczy, morski kolor. Jak zniesie zatem swoją żeńską połówkę, która ani myśli być równie spokojna? Rozgorączkowana niczym sobotnia noc, garściami czerpiąca z lat ‘80, rockowa, kochająca marmurkowy dżins, przeskalowane ramiona, nity, frędzle, cekiny, paski w talii i dyskotekowy błysk – rozkręci każdą imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.