Kolekcja Maroccan Dream od marki Bell

Bell

Na rynku pojawiła się nowa letnia kolekcja marki Bell – Marocco Dream. Znajdziesz w niej lakiery do paznokci, wodoodporne kredki do oczu oraz matowe pomadki w płynie.

W nowej kolekcji marki Bell uwagę zwracają trzy kredki do oczu. Nie dość że są wodoodporne, to jeszcze są dostępne w trzech opalizujących kolorach.

Waterproof Eye Pencil

Kredka do oczu w głębokich, opalizujących odcieniach, idealna do eksperymentów z kolorami. Jest trwała, odporna na działanie wody i nie rozmazuje się. Dzięki wygodnemu, cienkiemu sztyftowi aplikacja jest precyzyjna i pozwala zdefiniować kształt oka. Efekt: spojrzenie pełne szlachetnego błysku i orientalnej zmysłowości. Cena ok. 7,99 zł.

Matowa pomadka w płynie

Łączy w sobie zalety błyszczyka i nawilżającej pomadki. Płynna konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa – produkt rozprowadza się gładko i precyzyjnie. Dzięki właściwościom nawilżającym, pomadka zapobiega wysuszaniu, powstawaniu nieestetycznych skórek i sprawia, że usta są miękkie i kuszące. Pozostawia matowy efekt w intensywnym, nasyconym kolorze. Cena ok. 8,99 zł.

Lakier do paznokci

Szybkoschnące lakiery Bell w pięciu odcieniach. W kolekcji znajdziecie głębokie kolory z połyskującymi drobinkami, subtelne pastele i delikatną biel. Ich aplikacja jest gładka, nie pozostawia smug ani zacieków. Lakiery kryją paznokcie trwałą powłoką już po nałożeniu drugiej warstwy. Cena ok. 6,99 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.