Kolekcja kosmetyków od Davida Beckhama

Kolekcja kosmetyków od Davida Beckhama

Fot: Photogenica

David Beckham wkracza do świata kosmetyków i proponuje preparaty do pielęgnacji dla panów.

Sławę przyniosła mu gra w piłkę nożną i małżeństwo z Victorią Adams z popularnego zespołu Spice Girls. Panowie podziwiali jego grę w piłkę, panie urodę. Od prawie 20 lat David Beckham skutecznie buduje jednak swój wizerunek profesjonalisty, kogoś więcej niż byłego piłkarza i męża żony. Aktywnie działa w świecie mody, zarówno przy projektach jak i przed obiektywem aparatu. Udziela się w akcjach charytatywnych, chętnie działa w kampaniach społecznych. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych. Znają go młodzi i starsi, a Beckham chętnie korzysta ze swojej popularności.

Teraz 42-letni David Beckham we współpracy z L”Oreal opracował House 99, linię kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn. Numer w nazwie nawiązuje do 1999 roku, kiedy poślubił Victorię, został po raz pierwszy ojcem i wraz z drużyną Manchester United wygrał trzy mistrzostwa w jednym sezonie. W kolekcji znajdziesz 13 różnych kosmetyków dla panów: kremy do golenia, kosmetyki do nawilżenia czy olejki do brody.

“Dla mnie pielęgnacja to nie tylko to, jak wyglądasz, ale też jak się czujesz. To testowanie nowych rzeczy, szukanie nowego komfortu” – powiedział Beckham w oficjalnym oświadczeniu, prezentując kolekcję. Sprzedaż rozpocznie się 1 lutego w brytyjskich sklepach Harvey Nichols (także online). W marcu House 99 trafi do sklepów w całej Europie. Reakcje w mediach społecznościowych pokazują, że szybko znajdzie licznych nabywców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.