Kolekcja H&M x Erdem

Kolekcja H&M x Erdem

Fot: H&M

Jest bardziej romantyczna i delikatna niż zeszłoroczna kolekcja H&M z Balmain. 2 listopada z pewnością ustawią się po nią długie kolejki.

Coroczna kolekcja ubrań we współpracy ze znanym domem mody to dla H&M już tradycja. W przeszłości z sieciówką współpracowały takie domy mody jak Karl Lagerfeld, Sonia Rykiel, Jimmy Choo czy Stella McCartney. Zeszłoroczna współpraca z Balmain wzbudziła entuzjazm na całym świecie i ogromnie wzmocniła H&M w mediach społecznościowych. Tym razem sieć zdecydowała się na mniej znany dom mody Erdem. Rezultat współpracy możemy już zobaczyć w sieci.

ERDEM x H&M

Ubrania do kolekcji H&M x Erdem zaprojektował sam Erdem Moralıoğlu, nazywany przez media romantycznym wizjonerem. Na każdym jego ubraniu znajdziesz motyw kwiatowy. Jego suknie noszą na czerwonych dywanach m.in. Emma Stone, Ruth Negga, Keira Knightley czy Nicole Kidman. Każda kolekcja jest wydarzeniem nie tylko w rodzinnym Londynie, ale też na najważniejszych tygodniach mody na całym świecie. W tej dla H&M, oprócz ubrań i dodatków kobiecych Erdem Moralıoğlu po raz pierwszy zaprojektował też ubrania dla mężczyzn. Inspiracją projektów były filmy, programy telewizyjne i teledyski z lat 90. oraz wspomnienia projektanta z dzieciństwa. – „Wyobraziłem sobie, że grupa przyjaciół pakuje się i wyjeżdża na weekend na wieś” – opowiada Erdem Moralıoğlu w wywiadach. Film promocyjny do kampanii wyreżyserował sam Baz Luhrman, ulubiony reżyser projektanta. W sieci możemy zobaczyć już jego zajawkę.

Kolekcja H&M x Erdem trafi do sklepów H&M na całym świecie 2 listopada, będziesz mogła kupić ją też przez Internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.