Kolejne szczegóły o kolekcji H&M i Kenzo

Kolejne szczegóły o kolekcji H&M i Kenzo

Fot: Mat. Pras. H&M

Kolekcja H&M i Kenzo zapowiada się na jedno z największych wydarzeń roku 2016, jeśli chodzi o modę. Poznaliśmy jej kolejne szczegóły.

Jeśli śledzisz media społecznościowe, wiesz, że zarówno H&M jak i Kenzo podsycają zainteresowanie swoją wspólną kolekcją. Ze zdjęć widać, że dominującym motywem (lub jednym z nich) będą na pewno tygrysie paski, które znajdziemy na wielu elementach garderoby: leginsach z wysoką talią czy golfach. Na zimę przygotowano kurtkę parka, eleganckie torby i skórzane rękawiczki z logiem Kenzo.

Kolejne szczegóły o kolekcji H&M i Kenzo

Fot: Mat. Pras. H&M

Kolekcja trafi do sprzedaży w 250 wyselekcjonowanych sklepach na całym świecie już 3 listopada. Prezentację wszystkich ubrań zobaczymy kilka tygodni wcześniej. Jak twierdzą Carol Lim i Humberto Leon, projektanci kolekcji, każdy jej element będzie idealnym połączeniem obu marek. „Podeszliśmy taktycznie do technik szycia, haftów i ozdób” – powiedział Humberto Leon. – „W każdym ubraniu jest powiew kobiecości i zabawy”. Projektantom wtórują przedstawiciele H&M. – „Nasza współpraca z Balmain była seksowna i efektowna” – potwierdza Ann-Sofie Johansson, główna projektantka H&M. – „Ta nowa ma być dynamiczna, wyraźna i zabawna.”

Kolejne szczegóły o kolekcji H&M i Kenzo

Fot: Mat. pras. H&M

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.