Kolastyna, olejek regeneracja i odżywianie

20161117_153123 jasne low

Multifunkcyjny regenerująco-odżywczy olejek Kolastyna przeznaczony jest do stosowania na ciało, twarz i włosy. Doskonale odżywia skórę, zapewniając jej optymalne nawilżenie.

Wyjątkowa kompozycja drogocennych olejków – mitycznego olejku moringa, ze słodkich migdałów, jojoba i makadamia – zapewnia skórze niepowtarzalne doznania oraz doskonałą pielęgnację ciała, twarzy i włosów. Dzięki lekkiej nietłustej formule olejek zapewnia komfort w stosowaniu. Dzięki tym naturalnym składnikom skóra jest odczuwalnie nawilżona i ujędrniona, poprawie ulega jej elastyczność, a zmarszczki zostają wyraźnie wygładzone. W przypadku zastosowania produktu do pielęgnacji włosów – zyskują one jedwabisty dotyk i połysk.

Moja opinia

Olejek zamknięty jest w ładnej buteleczce z atomizerem. Pompka dobrze działa i pozlawa na łatwą aplikację kosmetyku. Jedynie na małych partiach ciała, np. na rękach czy twarzy, może być z tym kłopot, bo wówczas część kosmetyku ląduje poza tym obszarem. No ale też na ulotce producent lojalnie napisał, że kosmetyk należy nanieść na zagłębienie w dłoni i rozprowadzić na skórze. Olejek jest faktycznie lekki i nie tak tłusty, jak typowe olejki, choć oczywiście też nie jest tak, że na ubraniu nie pozostawi plamy – i dobrze, wszak to wciąż olejek! Co do nawilżania – mogę powiedzieć, że efekt nie jest nadzwyczajny, choć przy skórze niezbyt suchej na pewno się sprawdzi. Jego podstawowe właściwości, czyli regeneracyja i odżywianie trudno ocenić, ale codzienne stosowanie na pewno wspomaga kondycję skóry. Zaraz po zastosowaniu jest ona wygładzona i bardziej sprężysta. Olejek ma bardzo intensywny zapach, w którym dominuje zapach migdałów. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy i aromat tej mocy powinien mnie od razu skasować (ból głowy, mdłości), ale nie! Być może nie jest on więc całkiem syntetyczny, bo tylko naturalne dobrze znoszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.