Kochasz gin i podróże? To praca dla ciebie!

Kochasz gin i podróże? To praca dla ciebie!

Phot: Photogenica

Chcesz zwiedzić Wielką Brytanię i jeszcze na tym zarobić? Zostań ambasadorem ginu.

Podróżować i jeszcze na tym zarabiać? Taką możliwość daje swoim ambasadorom producent ginu Sipsmith. To kolejna akcja marki. Pierwsza zorganizowana w 2017 roku była ogromnym sukcesem. Zatrudniono 5 ambasadorów marki. W tym roku firma Sipsmith postanowiła poszerzyć grono zatrudnionych. Ma ich być aż 52!

Co znalazło się na liście obowiązków ambasadora? Każdy będzie „zobowiązany do prowadzenia akcji związanych bezpośrednio z produktem, nawiązując kontakty z miejscowymi ośrodkami sprzedaży i promocji, rozprzestrzeniając jednocześnie miłość do samego ginu”. Ambasadorzy mają także odwiedzać letnie festiwale muzyczne i wspomagać miejscowe zespoły sprzedaży. Powinni prowadzić odpowiednie kanały w mediach społecznościowych i szukać nowych możliwości sprzedaży.

Pracę poprzedzi jednodniowe szkolenie w Londynie, gdzie każdy szczęśliwy wybraniec będzie mógł do woli rozkoszować się ginem. Potencjalni ambasadorzy powinni już zgłaszać się przez media społecznościowe. Wiadomo, że Sipsmith szuka raczej młodszych osób, najchętniej studentów, wymagany jest też biegły angielski. Niestety nie ujawniono wysokości pensji. Sądząc z komentarzy w mediach społecznościowych chętnych nie zabraknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.