Klorane linia na bazie wyciągu z drzewa oliwnego

Klorane

 

Nowa linia do włosów Klorane Pielęgnacja anti-age, pogrubiająca i nadająca włosom witalność z wyciągiem z drzewa oliwnego. Klorane wyciąg pozyskuje z oliwek koroneiki uprawianych w Grecji, w regionie Peloponez. Odmiana ta ceniona jest za wysoką zawartość polifenoli. Zbiory oliwek odbywają się od listopada do lutego, a owoce oliwne koroneiki tłoczone są już w dniu zbioru. Po tłoczeniu na zimno uzyskuje się część płynną i stałą (wodę i olej). Ten wodny ekstrakt oliwny, bogaty w substancje czynne, podlega stabilizacji za zimno, a następnie jest transportowany do Gaillac we Francji, gdzie w Laboratoriach KLORANE jest poddawany filtracji i solubilizacji. Tak otrzymuje się eliksir młodości – wyciąg z drzewa oliwnego. Zawiera on 9 substancji odżywczych:

  • POLIFENOLE, które są silnymi antyoksydantami. Chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i uszkodzeniami spowodowanymi działaniem czynników zewnętrznych,
  • WITAMINA B8 – przyspiesza procesy metaboliczne, pomagając przywrócić włosom dawną witalność,
  • 5 MINERAŁÓW – potas, magnez, wapń, sód i krzem, które wspierają remineralizację włosów i skóry głowy,
  • WITAMINA B5 – dodaje włosom połysk i objętość,
  • CUKRY, które dostarczają składniki odżywcze i odbudowujące.

W nowej linii Klorane znajdziemy:

KLORANE Szampon z wyciągiem z drzewa oliwnego, cena 38 zł/200 ml

Dodaje włosom gęstości i witalności. Wyciąg z drzewa oliwnego działa antyoksydacyjnie, chroniąc włosy i dostarczając im substancji aktywnych, zwiększając grubość, odbudowując strukturę i dodając witalności. Gęstość zapewnia kompleks nawilżająco-wypełniający (gliceryna-betaina), które pogrubiają i nawilżają włókno włosa, natomiast polisacharydy & lipidy działają odżywiająco i chronią włókno włosa. Witalność włosów podnosi kompleks rewitalizujący skórę głowy i włosy: składnik HMC (metylohalkon hesperydyny) chroni kolagen, a estry kwasu nikotynowego pobudzają mikrokrążenie. Szampon ma delikatną bazę myjącą o neutralnym pH. Formuła szamponu ulega biodegradacji. Nie zawiera silikonów ani parabenów.

KLORANE Koncentrat z wyciągiem z drzewa oliwnego, cena 46 zł/125 ml 

Formuła eliksiru młodości zawiera aż 6x większe stężenie ekstraktu z drzewa oliwnego w porównaniu do szamponu. Trzykrotnie wzmocniony kompleks nawilżająco-wypełniający (gliceryna-betaina) pogrubia i intensywnie nawilża włókno włosa. Witalność zapewnia kompleks rewitalizujący skórę głowy i włosy: składnik HMC (metylohalkon hesperydyny) chroni kolagen, a estry kwasu nikotynowego pobudza mikrokrążenie. Koncentrat Klorane nie zawiera silikonów ani parabenów.

Aby zwiększyć efekt działania Koncentratu z wyciągiem z drzewa oliwnego, zrób 30-sekundowy masaż. Jego celem jest zwiększenie mikrocyrkulacji skóry głowy, pobudzenie i przywrócenie czynności mieszków włosowych.

  1. Spryskaj włosy koncentratem od nasady po końce
  2. Masuj kark okrężnymi ruchami
  3. Okrężnymi ruchami masuj skronie
  4. Okrężnymi ruchami masuj wierzchołek głowy i kark jednocześnie
  5. Powtórz masaż w odwrotnej kolejności

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.