Klorane Bébé

fot. mat.pras. Klorane

Klorane Bébé – nowa linia kosmetyków dla dzieci. Wiodącym składnikiem jest nagietek z upraw ekologicznych. 

Klorane Bébé Eryteal 3w1 maść do przewijania 

ERYTEAL 3 w 1 maść do przewijania z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw pielęgnuje i chroni przed wysypką pieluszkową i podrażnieniami spowodowanymi suchością skóry. Dzięki dużej zawartości oliwy z oliwek i tlenku cynku, znanych ze swoich właściwości ochronnych, już od pierwszego użycia maść łagodzi, oczyszcza i pomaga szybko zmniejszyć wysypkę pieluszkową. Cena 75 g – 29,98 z.

Klorane Bébé Calendula żel delikatnie myjący ciało i włosy dla dzieci od urodzenia

Delikatny żel oczyszczający. Dla niemowląt i dzieci. Z ochronnymi i łagodzącymi kwiatami nagietka pozyskiwanymi z ekologicznych upraw. Delikatnie oczyszcza, bogaty w środki nawilżające – formuła biodegradowalna* o łagodnym i relaksującym zapachu. Chroni skórę przed przesuszeniem i pozostawia włosy łatwe do rozczesania. Produkt przebadany klinicznie pod kontrolą pediatryczną. Wzbogacona w składniki nawilżające formuła o łagodnym i relaksującym zapachu delikatnie oczyszcza ciało i włosy. Skóra jest chroniona przed wysuszeniem, a włosy łatwo się rozczesują. Nie szczypie w oczy. Ceny: 500 ml – 35 zł, 200 ml – 23,90 zł

fot. mat.pras. Klorane

Klorane Bébé Calendula krem odżywczy Cold Cream

Wzbogacona w naturalny krem Cold Cream Klorane formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 96% składników pochodzenia naturalnego intensywnie i trwale odżywia, koi i chroni suchą i bardzo suchą skórę. Skuteczna również na spierzchnięte dłonie i ciemieniuchę. Nowa biodegradowalna formuła z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Nie szczypie w oczy. Cena 200 ml – 40 zł.

Klorane Bébé Calendula mleczko nawilżające od 1 dnia życia

Formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 96% składników pochodzenia naturalnego intensywnie nawilża, koi i chroni skórę przed wysuszeniem z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Cena 500 ml – 47,90 zł. 

Klorane Bébé Calendula krem nawilżający do twarzy i ciała dla dzieci

Wzbogacona w naturalne olejki roślinne formuła o łagodnym i relaksującym zapachu, zawierająca 97% składników pochodzenia naturalnego intensywnie nawilża, koi i chroni skórę przed wysuszeniem. Nowa naturalna formuła: z kojącym nagietkiem lekarskim otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Cena 200 ml – 40 zł. 

Klorane Bébé Calendula szampon ułatwiający rozczesywanie

Wzbogacona w składniki ułatwiające rozczesywanie formuła o łagodnym i relaksującym zapachu delikatnie oczyszcza i ułatwia rozczesywanie, pozostawiając włosy jedwabiście gładkie. Nowa biodegradowalna formuła z kojącym nagietkiem otrzymywanym z kwiatów pochodzących z ekologicznych upraw. Nie szczypie w oczy. Cena 200 ml – 29,90 zł. 

Klorane Bébé Calendula Chusteczki Delikatnie Oczyszczające

Chusteczki dla dzieci delikatnie oczyszczające od 1. dnia życia. Do twarzy, dłoni i okolicy pieluszkowej. Z ochronnymi i łagodzącymi kwiatami nagietka  pozyskiwanymi z ekologicznych upraw. Delikatnie oczyszczają, nawilżają i zmiękczają  – formuła w 98% pochodzenia naturalnego. Chusteczki nie kleją się. Przebadane klinicznie pod kontrolą pediatryczną. Chusteczki w 100% z biodegradowalnych włókien. opakowaniu znajduje się 70 szt. chusteczek. Cena 70 szt – 39,90 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.