Kate Middleton inspiracją dla nowych szminek

Kate Middleton inspiracją dla nowych szminek

Fot: ctilburymakeup

Charlotte Tilbury nie ukrywa swojej sympatii do księżnej Cambridge. Kate Middleton była główną inspiracją dla nowych produktów marki.

Jest wykształcona, zawsze uśmiechnięta, być może kiedyś zostanie królową. Jest matką przyszłego króla Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, nic więc dziwnego, że przyciąga uwagę mediów. Od początku związku z księciem Williamem świat śledzi każdy krok Kate Middleton. Choć zawsze przestrzega protokołu królewskiego, żona księcia zachwyca swoją naturalnością i otwartością na ludzi. Chętnie spotyka się z poddanymi, zakłada ubrania z sieciówek (oczywiście dodając do nich królewską biżuterię), jest mistrzynią modowego recyclingu.

Teraz księżna Cambridge stała się inspiracją dla kosmetyków, a konkretnie szminek. To zasługa Charlotte Tilbury, która od lat deklaruje publicznie ogromną sympatię i szacunek do członków rodziny królewskiej. Jej marka wypuściła właśnie na rynek dwie nowe szminki – The Legedary Queen (ang: legendarna królowa) ma wyrazisty kolor czerwonego wina, The Dutchess (ang: księżna) ma barwę różowej róży herbacianej. Jedna szminka kosztuje 24 £ czyli ok. 110 zł. To nie pierwsze „królewskie” kosmetyki od Charlotte Tilbury. Marka ma już w ofercie szminkę The Queen (ang: królowa). Jeśli kupisz wszystkie 3 na raz, zapłacisz 60 £, czyli „zaledwie” 282 złotych.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz