Kaia i Presley Gerber w wiosennej kampanii Calvin Klein

Kaia i Presley Gerber w wiosennej kampanii Calvin Klein

Fot: Calvin Klein

Ta kampania z pewnością przyciągnie dużą uwagę mediów. Nic dziwnego, w reklamie legendarnej już marki Calvin Klein występują dzieci Cindy Crawford.

Młodziutka, zaledwie 16-letnia Kaia Gerber to niemal kopia matki. Dwa lata starszy Presley wyglądem przypomina ojca, przedsiębiorcę i byłego modela Rendego Gerbera. Chociaż są bardzo młodzi, oboje od kilku lat odnoszą sukcesy w świecie mody. Teraz do listy osiągnięć mogą dopisać wiosenną kampanię Calvin Klein 2018. Rodzeństwo Gerber wystąpiło niedawno w kolejnej odsłonie reklamy jeansów #MyCalvins, w kampanii zatytułowanej “Our Youth” będącej częścią większej kampanii „Our Family”.

Zdjęcia do „Our Youth” wykonał Willy Vanderperre. Ubrani w jeans, Kaia i Presley pozują na tle starej stodoły. Kalvin Klein chce, aby kampania „Our Family” celebrowała jedność pomiędzy ludźmi, pokazując że wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną. Reklama, w której występuje rodzeństwo, ma spotęgować to przesłanie.

To pierwsza kampania Kai Gerber dla Calvib Klein, prawdopodobnie nie ostatnia. Młoda modelka zadebiutowała na zeszłorocznym tygodniu mody w Nowym Jorku, potem chodziła po wybiegach w Londynie, Mediolanie i Paryżu. Na każdym z nich udowadnia, że nie jest jedynie młodszą wersją swojej legendarnej matki.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz