Kaia Gerber nową ambasadorką YSL Beauté

Kaia Gerber nową ambasadorką YSL Beauté

Fot: Photogenica

Karierę ułatwiła jej sławna mama, ale dzisiaj jest supermodelką z grupy IT models. Choć ma dopiero 17 lat, jej lista sukcesów się wydłuża.

Z wyglądu jest niemalże dokładną kopią swojej mamy Cindy Crawford, tak jak ona interesuje się światem mody. W pierwszej kampanii reklamowej (dla Young Versace) wystąpiła już w wieku 10 lat. Na swoim koncie ma sesje w Vogue, Teen Vogue, Love czy Interview, występowała też w pokazach domów mody takich jak: Marc Jacobs, Burberry, Alexander Wang, Prada, Chanel, Fendi, Moschino i Versace. Ma opinię osoby mocno zaangażowanej w swoją pracę, nie kapryśnej, ciężko pracującej na swój sukces.

Do listy swoich osiągnięć może teraz dopisać kolejny sukces. Marka Yves Saint Laurent Beauté ogłosiła niedawno, że Kaia Gerber została ambasadorką ich makijażu. Modelka potwierdziła wiadomość i wystosowała oficjalne oświadczenie. „To dla mnie wielki zaszczyt zostać nową twarzą YSL Beauté i szansa na napisanie historii pełnej koloru, zabawy i makijażu. Kocham DNA marki, fakt że jest szalona, a jednocześnie luksusowa i po prostu cool (…) Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć pozytywny wizerunek i przesłanie, które zainspiruje innych do tego, żeby czuć się pewnymi siebie ludźmi, dbać o siebie i wierzyć we własne możliwości”. Entuzjazm ze współpracy wyraziła też marka YSL Beauté. „Kaia jest kwitnącym talentem, właścicielką oszałamiającej urody, z niebywałym wyczuciem stylu. Jest idealnym uosobieniem swojego pokolenia i jego potrzeby na autentyczność oraz swój własny styl. Nie ma wątpliwości, że przekaże właśnie te wartości. Jako marka całkowicie się z nimi utożsamiamy”, powiedział w oficjalnym oświadczeniu Stephan Bezy, dyrektor generalny YSL Beauté.

Pierwsze zdjęcia z kampanii zobaczymy w styczniu 2019 roku. Autorem zdjęć będzie David Sims, autorem stylizacji Tom Pecheux z YSL Beauté.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz