Julita Bator – “Przepis na zdrowie”

książka przepis na zdrowie

fot. mat. prasowe

 

Julita Bator, autorka bestselleru “Zamień chemię na jedzenie” w swojej najnowszej książce rozmawia z wybitnymi specjalistami na temat problemów, z jakimi często zmagają się Polacy. Zarówno tych zdrowotnych, jak i psychologicznych czy rodzinnych.

Z Marią Wąszewską-Berlińską rozmawia o sposobach na bycie świadomym rodzicem, z drem n. med. Jakubem Bukowczanem porusza temat insulinoporoności, a z prof. dr hab. Jagodą Cieszyńską dyskutuje o dysleksji i prawidłowym rozwoju dzieci. To nie jedyni w tej książce eksperci, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie. 

Książka zawiera konkretne porady, ciekawe ćwiczenia i praktyczne lifehacki. Dowiemy się z niej, m.in jak:

– schudnąć bez efektu jojo,

– sobie radzić z insulinoopornością,

– pysznie jeść i wciąż być fit,

– podnieść libido,

– dbać o wzrok,

– pomóc dziecku radzić sobie z dysleksją,

– być świetnym rodzicem.

„Zmagając się z towarzyszącymi mojej rodzinie wieloma problemami, takimi jak: dysleksja, nadwaga, trudności dzieci z nauką i niewłaściwe zachowanie, bóle głowy i kręgosłupa, szukałam najlepszych lekarzy i rozwiązań. Przyznam, że nie zawsze było to łatwe, gdyż wsparcie szkoły czy lekarzy często okazywało się niewystarczające. W końcu jednak trafiliśmy na kompetentnych specjalistów, którzy zmienili nasze życie. Szukając rozwiązań, przekonałam się, że kluczową rolę odgrywa właściwa diagnoza. Znalazłam także innowacyjne i skuteczne metody, którymi dzielę się z czytelnikami – podkreśla autorka”.

 

Opis pochodzi od wydawcy

Wydawnictwa Znak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.