Joanna Krupa twarzą nowej marki! SCAPPA EYEWEAR

Joanna Krupa okulary

fot. mat. prasowe

SCAPPA to z włoskiego „ucieczka”. Dlatego marka zaprasza do ekscytującej ucieczki w świat designu, mody i elegancji. Każda kobieta odnajdzie tu model idealnie podkreślający jej urodę, osobowość oraz styl.

SCAPPA to wyjątkowa, ekskluzywna marka, której korzenie wywodzą się z Włoch – kolebki designu. Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularów powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Swoim wizerunkiem markę wspiera Joanna Krupa, współczesna ikona kobiecej elegancji. To właśnie ona, uczestnicząc w procesie projektowania, nadała najnowszej gamie oprawek unikatowego, lekkiego i bardzo wdzięcznego charakteru. Każdy model pochodzący z kolekcji słynnej modelki charakteryzuje się modnym, nietuzinkowym wzornictwem idealnie wpisującym się w najnowsze, światowe trendy.

Za reaktywację pełnego finezji brandu odpowiada spółka New Vision Optica. Połączenie włoskiego zmysłu estetycznego, tradycji oraz kunsztu tworzenia zarazem rzeczy pięknych i praktycznych, z najlepszymi krajowymi projektantami, pozwoliło odrodzić się ekskluzywnej marce – SCAPPA EYEWEAR.

Joanna Krupa okulary Scappa

fot. mat. prasowe

 

okulary Joanna Krupa

fot. mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.