Joanna Jabłczyńska – Przez życie mknę na kółkach

fot. serwis prasowy Venus

Czy sport i kobiecość mogą iść ze sobą w parze? Oczywiście!!! Najlepszym przykładem jest Joanna Jabłczyńska – nowa ambasadorka marki Venus. Ma niespożytą energię. Na co dzień jest piękna, zadbana, uśmiechnięta i w superformie. Słowem, prawdziwa Venus.

Tekst: Ewa Anna Baryłkiewicz

Joanno, jak dba Pani o urodę? Pani zawód „wymusza” przecież perfekcyjny wygląd…

Żyję bardzo szybko, więc niewiele mam czasu na dbanie o urodę. Muszę polegać na szybkich, sprawdzonych rozwiązaniach, stworzonych dla osób aktywnych (czytaj: takich jak ja). Od tego roku jestem Ambasadorką marki Venus – i to właśnie Venus dba teraz o moją urodę. Ja muszę tylko pamiętać o tym, żeby systematycznie używać ich produktów.

Dlaczego wybrała Pani właśnie tę markę? Czym urzekły Panią kosmetyki z logo Venus?

Przede wszystkim jakością. Ale urzekli mnie również ludzie, którzy dla tej marki pracują. Po prostu biła z nich pozytywna energia – od razu wiedziałam, że współpraca będzie się dobrze układać. A same kosmetyki? Pięknie pachną i są skuteczne. Zdążyłam już przetestować je w każdych warunkach. Nigdy nie zgodziłabym się zostać Ambasadorką produktu, w który nie wierzę. Produkty Venus mogę więc z czystym sumieniem polecić wszystkim czytelniczkom.

Cały wywiad znajdziecie w ONLY YOU nr 1/2014:

ONLY YOU 1.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.