Jedziesz na wakacje? Jeśli chcesz być trendy, nie zapomnij wziąć fotografa!

Jedziesz na wakacje? Jeśli chcesz być trendy, nie zapomnij wziąć fotografa!

Fot: Pixabay

Zwykła komórka czy aparat już nie wystarczą. Zgodnie z nowym trendem zdjęcia na wyjeździe musi zrobić profesjonalny fotograf.

Podróż poślubna, wakacje czy może spontaniczny wypad na kilka dni w góry – jeśli chcesz nadążać za trendami, powinnaś zabrać fotografa. Profesjonalny fotograf zrobi ci najlepsze zdjęcia, którymi będziesz mogła pochwalić się w mediach społecznościowych. Ta nowa moda ma coraz więcej zwolenników, którzy w Internecie urządzają konkursy na najlepsze zdjęcie. Zakłady fotograficzne i fotografowie freelancerzy szybko odpowiedzieli na zapotrzebowanie, dopisując usługę do swojej oferty. Wielu z nich oferuje dodatkowo usługi stylisty, fryzjera i makijażysty, czasem nawet producenta do zmontowania materiału. Wszyscy towarzyszą ci w podróży, tworząc pamiątki, które – według zapewnień – będziesz z rozrzewnieniem oglądać przez lata. Obiecują, że zdjęcia powstaną w jakości, którą na co dzień oglądasz raczej w magazynach z modą niż w albumach z pamiątkami.
Usługa nie jest oczywiście tania. Pięciodniowy wyjazd to wydatek od ok. 70 tys. do 140 tys. zł. Jak się jednak okazuje, chętnych nie brakuje, a liczne relacje możesz oglądać na Facebooku czy Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.