Jakie są zalety cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny, nazywany dietą pudełkową, podbił serca wielu zapracowanych osób, które pomimo wszystko chętnie dbają o zdrowe odżywianie się. Usługa ta skupia coraz większe grono zaufanych klientów. 

Na polskim rynku można spotkać wiele firm oferujących catering dietetyczny. Warszawa to jedno z popularniejszych miast, w których usługi te zapewniane są na coraz to wyższym poziomie. Szeroka gama produktów gwarantująca wybór odpowiedniej ilości kalorii, preferowanych potraw, ulubionych warzyw czy owoców, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. To właśnie ta cecha zapewnia pozyskiwanie kolejnych jednostek. Jeśli jednak nadal należysz do grona niedowiarków lub masz dylemat, czy to rozwiązanie będzie odpowiednie dla Ciebie, zapoznaj się z zaletami cateringu dietetycznego!

Catering dietetyczny – od czego zacząć?

Przede wszystkim od sprawdzenia oferty danej firmy. Na stronie internetowej napotkasz wiele ciekawych programów żywieniowych. Zostały one stworzone na podstawie wymagań klientów związanych z efektami, jakie mogą uzyskać po stosowaniu danej diety. Przykłady diet znajdziesz np. na stronie http://apeteat.pl/oferta_catering_dietetyczny_warszawa. W ten oto sposób możesz zamówić catering oparty na redukcji masy ciała, zachowaniu zdrowej równowagi. Znajdziesz również coś dla aktywnych sportowo, osób nastawionych na detoks lub otrzymasz możliwość zakupienia samych obiadów i tzw. lunch boksów. Każdy program dietetyczny jest personalizowany pod względem kaloryczności. Ponadto catering jest dostosowywany do Twojego trybu życia. Ty wyznaczasz i prezentujesz swój codzienny tryb życia, rutynę, w którą możesz wpleść zdrowe odżywianie. Następnie, gdy dokonasz już wyboru, wyznaczasz konkretną godzinę oraz adres dostawy. To bardzo miłe uczucie, gdy otwierasz drzwi i spoglądasz na świeżo przygotowane i odpowiednio zapakowane posiłki.

O diecie pudełkowej słyszymy już od pewnego czasu. To wszystko za sprawą zapracowanych ludzi biznesu. Ci otwarcie publikują zdjęcia, na swoich profilach społecznościowych, na których chwalą się pysznym posiłkiem z cateringu dietetycznego. I bardzo słusznie. Dieta pudełkowa to przede wszystkim oszczędność cennego czasu! Nie musisz zastanawiać się, co zjesz na obiad, ani kiedy to zrobisz, skoro masz napięty grafik. To także różnorodność. Każde danie jest inne, egzotyczne i oryginalne. Zapachy i smaki mieszają się, zapewniając kubkom smakowym niezłą ucztę. Pamiętaj, to nadal zdrowe odżywianie, tylko w tym przypadku nie musisz wyliczać kalorii – diety pudełkowe zostały opracowane we współpracy ze specjalistami, dzięki czemu wartość każdego dania jest już podana.

Jak już wspomnieliśmy, dieta pudełkowa dociera pod wskazany adres i wcześniej podany czas, dlatego też wielkie zakupy w supermarketach Cię ominą. Nie stracisz cennych chwil w kolejce do kasy, nie wspominając już o rozterkach pt. „Co zjem dzisiaj na kolację?”. Wtedy prawdopodobnie decydowałeś się na to, co jadłeś dwa dni temu. To uczucie déjà vu, stale Ci towarzyszy. Nuda na talerzu, znajomy smak.

Pamiętaj, że dieta pudełkowa to cel sam w sobie. Odpowiednio zachowane odstępy czasowe budują regularność spożywania posiłków. Popularne powiedzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch” nigdy nie było Ci tak bliskie, jak teraz. 


Fot. materiały prasowe

Materiał Partnera

3 komentarze

  • Wiki pisze:

    W Poznaniu, jak i każdym większym mieście jednym z lepszych wyborów jest bezwzględnie WygodnaDieta. Oferują kilka różnych rodzajów diet, które są smaczne i zawsze świeże. Ja korzystam z takiego cateringu już kilka miesięcy. 😉

  • Paloma pisze:

    Widzę, że koleżanka z komentarza stołuję się tam gdzie ja 😀 zawsze fajnie zobaczyć innych ZADOWOLONYCH, odchudzających się. Jedzenie – marzenie jak sama nazwa wskazuje. Pyszne gołąbki na obiad, zdrowa owsianka na kolacje i nawet zdarzy się zdrowe ciasto na podwieczorek 😀 Żyć nie umierać na takiej diecie.

  • O. Kraglicka pisze:

    Ważne by wybrać taki catering, w którym jedzenie jest na prawdę pyszne, z którego nie zrezygnujemy po tygodniu bo szukanie nowego to nie jest bułka z masłem… Na szczęście mam swój ukochany w naszym Poznaniu. Serwują jedzeniemarzenie po prostu 🙂 dlatego tak się nazywają. Jak dobrze, że jutro znowu przyniosą mi obiadek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.