Jakie komplementy zrobią dobre wrażenie na kobiecie?

Jakie komplementy robią wrażenie na kobietach
Rozmowa z płcią przeciwną może być niezwykle trudna. Nie każdy sobie dobrze radzi z tym zadaniem. Często paraliżuje nas strach i nie wiemy, co mamy powiedzieć.

Jeszcze gorzej jest, gdy mamy mało czasu na to, żeby zrobić dobre wrażenie. Wtedy musimy się postarać, żeby się wyróżnić i zostać zapamiętanym, ale w pozytywnym znaczeniu. Taka sytuacja ma miejsce na szybkich randkach. Bardzo dobre wrażenie robią komplementy, ale powinny one być dobrze przemyślane, dlatego zanim zapiszesz się na speed-dates.pl., koniecznie przeczytaj ten tekst, a zrobisz odpowiednie wrażenie. Kilka minut wystarczy, aby powiedzieć odpowiedni komplement.

Doceń oryginalne poczucie humoru kobiety

Wydaje się, że poczucie humoru to domena mężczyzn, ale przecież to nieprawda. Kobiety też potrafią być zabawne! Dlatego, gdy jedna z nich powie w czasie rozmowy coś wyjątkowo zabawnego, doceń to i ją pochwal. Nie uwierzysz, jakie wrażenie może zrobić na niej ten komplement. Dlaczego tak się stanie? Wszystko przez to, że kobiety rzadko bywają chwalone za poczucie humoru, a przecież one też potrafią być zabawne. W dodatku wiele z nich uwielbia żartować i się śmiać, jeśli ktoś to doceni, od razu zyska u nich plus.

Pochwal jej zainteresowania

W trakcie rozmowy wychodzi, że kobieta ma nietypowe hobby albo niezwykle ciekawe zainteresowania. To również warto pochwalić. Kobiety najczęściej są chwalone za swój wygląd, więc jeśli ktoś pochwali je za coś innego, od razu zostanie zapamiętany. Nawet jeśli jej zainteresowania nie są zbyt oryginalne, to warto je zauważyć. Dzięki temu kobieta poczuje się doceniona, a poza tym zyska pewność, że faktycznie jej słuchasz, a nie tylko podziwiasz urodę. W ten sposób na pewno zrobisz na niej pozytywne wrażenie i będzie chciała jeszcze z tobą porozmawiać.

Pochwal jej pracę

Często rozmowa schodzi na temat pracy, a warto wiedzieć, że kariera zawodowa jest bardzo ważna dla kobiety. Zazwyczaj stanowi ogromną część jej życia i chciałaby, żeby inni doceniali, co robi, dlatego warto powiedzieć kilka komplementów na ten temat. Jednak muszą one być szczere, inaczej wyjdziemy na kogoś, kto chce się tylko przypodobać i wywrzemy negatywne wrażenie. Jak więc powiedzieć udany komplement w tym zakresie? Możemy wspomnieć, że robi na nas wrażenie, bo pracuje w danej branży lub ma takie odpowiedzialne stanowisko. Jeśli zacznie mówić o konkretach, możemy pochwalić sposób, w jaki sobie poradziła z danym zadaniem. To również kolejny sposób, aby pokazać, że faktycznie jej słuchamy.

Jak widać, kobiety niekoniecznie chcą być chwalone tylko za swój wygląd. Dlatego warto się wyłamać i docenić jej pozostałe zalety. W ten sposób pokażemy, że nie jesteśmy płytcy i zwracamy uwagę na wiele rzeczy. Jednak należy pamiętać, że komplementy muszą być szczere. Jeśli pochwalimy coś, co tak naprawdę nam się nie podoba, to może się prędzej czy później wydać, a wtedy wywrzemy bardzo negatywne wrażenie. Warto więc dobrze przemyśleć komplement, zanim go wypowiemy.


fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.