Jakie etui wybrać dla swojego smartfona?

Etui jest niezbędnym dodatkiem do smartfona. Dzisiejsze telefony są profesjonalnymi urządzeniami dotykowymi, za sprawą których łączymy się z Internetem, dzwonimy i wysyłamy SMS-y.

Pokrowiec chroni telefon przed zarysowaniami i pęknięciami – na przykład tymi wywołanymi przez kontakt wyświetlacza z kluczami czy innymi przedmiotami. Zobaczcie, jakie etui najlepiej ochroni Waszego smartfona przed uszkodzeniami.

Pokrowiec z klapką z własnym nadrukiem

Flipcase’y, czyli etui z klapką, stanowią świetną alternatywę dla swoich silikonowych odpowiedników. Etui z klapką jest nie tylko eleganckim wykończeniem Twojego telefonu, ale również stanowi jego solidne zabezpieczenie przed porysowaniami lub przypadkowym uruchomieniem klawiszy.
Podwyższony rant przedni zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami wywołanymi przez inne przedmioty, przechowywane na przykład w tym samym plecaku czy torbie.
Co ważne, etui wyposażone jest w wycięcia na kamerę, wyprofilowane wycięcia na przyciski i wszelkie wejścia (na przykład na ładowarkę).

A może gumowy bumper?

Inną propozycją może być gumowy bumper, który dzięki swojej elastyczności dobrze dopasowuje się do kształtu telefonu, chroniąc jej boki i tył. Case spełnia swoje zadanie także wtedy, gdy telefon upadnie nam wyświetlaczem bezpośrednio w dół. Gumowe etui ze spersonalizowanym nadrukiem jest dobrze widoczne dla otoczenia wtedy, gdy dzwonimy lub robimy selfie. Możemy w ten sposób wyrazić swoją osobowość i własny styl. Dobre dopasowanie do kształtu telefonu sprawia, że telefon jest dobrze chroniony, a zarazem poręczny i funkcjonalny.
Gumowa osłona pozwala na szybkie założenie i zdjęcie pokrowca w razie potrzeby. Pełna lista modeli telefonów, do których można zamówić spersonalizowane etui znajduje się na stronie internetowej https://zaprojektujetui.pl/.
 

Dlaczego warto wybrać etui na smartfon z indywidualnie dobraną grafiką?

spersonalizowany wzór;
• etui stworzone na podstawie własnego pomysłu – dające satysfakcję;
 pełna kontrola nad projektem;
• etui idealnie dopasowane do Twojego gustu – nie musisz ograniczać się wzorami proponowanymi przez producentów;
• skrojone na miarę modelu Twojego smartfona – wystarczy, że podczas składania zamówienia podasz konkretny model Twojego telefonu, a etui zostanie do niego dopasowane;
• błyskawiczna realizacja – w 24 h od złożenia i opłacenia zamówienia.


fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz