Jak zaprezentować wiosenne trendy w 7 krokach

Jak zaprezentować wiosenne trendy w 7 krokach

Jak zaprezentować wiosenne trendy w 7 krokach

Wiosna w pełni. Sklepy oferują niezliczoną ilość ubrań i dodatków, wśród których dostrzec można kluczowe tego sezonu trendy. Ważne, aby w natłoku ofert pamiętać o zadaniu sobie pytania: „czy ten modny w tym sezonie dodatek pasuje do mojego osobistego stylu i go uzupełni?”

Jak wśród wiosennych trendów wybrać coś dla siebie, bez poczucia, że robimy to na siłę lub, że daną rzecz założymy tylko raz? Jeśli jeszcze Wam się nie udało, wyznaczcie swój styl i się go konsekwentnie trzymajcie. Kopiowanie innych rzadko kiedy kończy się sukcesem. Nasz osobisty styl jest naszym wyróżnikiem i wizytówką.

Nie ma nic gorszego, niż wrócić do domu z torbami niepotrzebnych ubrań, bo koleżanka powiedziała, że „to jest teraz na czasie i powinnaś to mieć”. Nie warto kupować ubrań pod wpływem zewnętrznych impulsów, bo skończy się na tym, że po jednokrotnym użyciu taki „ciuch” zniknie w czeluściach naszej szafy i nigdy do niego nie wrócimy mówi Gosia Marszałek – stylistka Galerii Łomianki”. Jak zaadaptować wiosenne trendy do swojej osobistej garderoby?

Jak ujarzmić wiosenne trendy w 7 krokach

1. Kolor lawendowy (i inne pastele) – każdej wiosny witają nas w sklepach pastele. W tym sezonie stawiamy na wyjątkowe odcienie lawendy. Pamiętaj, że modny kolor to nie wszystko – równie istotny jest fason. Dobrze skrojoną lawendową marynarkę lub spodnie z jakościowej tkaniny śmiało możesz założyć nawet do biura.

2. Ołówkowa spódnica – wielki czas „ołówków” na wybiegach zasiał nadzieję na to, że panie o kobiecych kształtach zdecydują się na nią i odkryją uroki swojej sylwetki. Nie ma piękniejszego fasonu spódnicy. Na wiosnę zapomnij o czerni i granacie – odważ się na kolory.

3. Obcasy „kaczuszki” – ten trudny obcas jest zarezerwowany dla szczupłych lub filigranowych kobiet. Jeśli się na niego decydujesz bacznie obserwuj swoje proporcje. But to bardzo ważny środek ciężkości, który pomaga nam równoważyć proporcje sylwetki.

4. Kraty – w tym sezonie najczęściej widywane są w beżach lub szarościach. Jak je nosić? Zdecyduj się na garnitur. W dobrze skrojonym i dopasowanym do sylwetki fasonie będziesz wyglądać jednocześnie silnie i kobieco.

5. Fantazyjny trencz – świat mody, szukając pomysłu na płaszcze, zaprezentował nam ponownie beżowy prochowiec, jednak w wydaniu dużo luźniejszym niż dotychczas. Bufki, niesymetryczne poły, podwinięte rękawy. Jeśli nie chcesz od razu ryzykować takim zakupem spróbuj pobawić się swoim dotychczasowym płaszczem i sprawdź, czy Ci to odpowiada.

6. Oprawki z cienkimi metalowymi ramkami – widzimy je zarówno w kolekcjach od wielkich projektantów, jak i w sieciówkach. Mogą stanowić ciekawe urozmaicenie naszej stylizacji. Uwaga – im pełniejszą masz buzię tym bardziej „pociągłe” oprawki powinnaś nosić.

Postrzępione nogawki jeansów – to już kolejny sezon, kiedy obserwujemy w spodniach postrzępione nogawki. Odsłaniając swoje kostki wyglądamy dużo korzystniej. Każda z nas powinna jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy taki element garderoby jest w naszym osobistym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.