Jak szybko „rozchodzić” buty

Jak rozchodzić buty
Fot: Flickr/Maria Morri

Każda kobieta zna poczucie euforii, kiedy niesie do domu wymarzone buty, na którą oszczędzała kilka tygodni. Każda wie także, że te najpiękniejsze, które bez wątpienia są wyjątkowe na witrynie sklepu, w domu okazują się często niewygodne. Stopa wprawdzie wygląda w nich pięknie, ale ból przy chodzeniu jest nie do zniesienia. Nie ma sensu się w nich męczyć. Są teraz sposoby, by niewygodne modele stały się wygodne.

Wszystko za sprawą właścicieli strony LifeHacker, której autorzy pokazali jak w tempie ekspresowym „rozchodzić” nowe modele butów. Przynajmniej tych zrobionych z prawdziwej skóry. Do przeprowadzenia tego magicznego procesu potrzebujesz jedynie suszarki i pary grubych skarpetek. Załóż skarpetki na stopy, włóż buty. Włącz suszarkę i ogrzewaj nią buty z odległości ok. 10 cm w miejscu, gdzie są za ciasne. Po 20-30 sekundach podgrzewania pochodź w butach przez ok. 60 sekund. Skóra powinna zmięknąć i się rozluźnić. Jeśli zdejmiesz skarpetki i założysz obuwie ponownie, powinny być dużo wygodniejsze.

1 Comment

  • wer_nix napisał(a):

    Najlepiej to sobie po prostu kupić wygodne buty 😉 No ale wiadomo, czasem wszystkie potrzebuja troche czasu.. pamietam, jak w Wojasie sobie kupiłam takie mega szpilki, które miałam założyć na drugi dzień i niestety miałam torche problem 😀 ale pomógł taki spray na “rozchodzenie” obuwia. Ale podobnych problemów nie miewalam z plaskim obuwiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.