Jak przechowywać pościel w szafie

Jak przechowywać pościel w szafie

Fot: Photogenica

Podobno nie ma czegoś takiego jak odpowiednio duża szafa. Z roku na rok wkładasz do niej kolejne rzeczy.  Miejsca systematycznie robi się coraz mniej. Co zrobić z pościelą, poduszkami i kołdrami, które zajmują miejsca najwięcej i tworzą bałagan?

Na szczęście z pomocą przychodzi Internet. Wystarczy przejrzeć media społecznościowe, aby znaleźć dziesiątki (jeśli nie setki) lepszych lub gorszych porad na lepszą organizację szafy. Ludzie chętnie dzielą się swoim pomysłem ze światem. Ten najnowszy wymyślili autorzy profilu @PrideofHOUSE i zbudzili zachwyt czytelników.

Koncepcja jest bardzo prosta. „Wystarczy, że cały zestaw pościeli włożysz do środka jednej z poszewek na poduszki a potem po prostu ułożysz równo w szafie” czytamy w tweecie @PrideofHOUSE. Ich pomysł w ciągu kilku godzin podchwyciły media społecznościowe na całym świecie. Sądząc z entuzjastycznych reakcji tych, którzy zdążyli wdrożyć go w życie, szafy na całym świecie zmienią image. Post został opublikowany 1 styczna 2018. Od tego czasu dostał już 15 tysięcy lików i ponad 4 tysiące odpowiedzi. Jedna z nich pochodziła od guru domowej organizacji, brytyjskiej prezenterki Kirstie Allsopp. „To zmienia wszystko”, napisała.

Chętnie spróbujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.