Jak nosić pierścionki?

Jak nosić pierścionki

Fot: Shutterstock

Zakładasz jeden czy więcej pierścionków? Nie obawiaj się, że zbyt duża ich liczba może być niemodna i przytłoczyć stylizację.

Jedni wierzą w maksymalnie rozbudowane stylizacje, inni zachowują minimalizm. To jak nosisz biżuterię w dobie mediów społecznościowych, zależy wyłącznie od ciebie. Nie ma określonej, maksymalnej liczby pierścionków, jakie powinnaś założyć na palce. Możesz zaszaleć, zwłaszcza w lecie.

Mieszaj kształty

Jeśli wszystkie twoje pierścionki są z tego samego lub podobnego metalu, załóż te w różnych kształtach i wzorach, tak aby nadać swojej stylizacji fajniejszego, bardziej eklektycznego wyglądu.

Zachowaj lekkość

Jeśli wygląd dziecka emo jest ci daleki lub potrzebujesz zachować pełną sprawność palców, nie zakładaj więcej niż jeden pierścionek na jeden palec. Więcej pierścionków na jednym palcu załóż wyłącznie jeśli pierścionki są cienkie.

Zachowaj umiar

Jeśli zakładasz więcej niż jeden pierścionek na jeden palec, nie nakładaj biżuterii na całą rękę. Wybierz maksymalnie dwa palce, a potem zaszalej, dobierając dowolne kombinacje.

Zachowaj zróżnicowanie

Wybierz jeden większy pierścionek z bardziej świecącym kamieniem i pozwól mu błyszczeć, dobierając do całej stylizacji cieńsze, jednolite pierścionki.

 

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.