Jak kupić bieliznę dla niej?

Jak kupić bieliznę dla niej?

Jak kupić bieliznę dla niej?

Wielu Panów decyduje się na wizytę w sklepie z bielizną, widząc w niej prezent idealny. Chociaż często znają swoje wybranki od lat, w sklepach często okazują się być kompletnie bezradni. Jak kupić idealną bieliznę dla niej?

Poznaj jej rozmiar

To najważniejsza sprawa, zwłaszcza jeśli kupujesz dopasowaną bieliznę, taką jak stanik. Nie eksperymentuj i nie zgaduj, chyba że jesteś profesjonalnym brafitterem. Sprawdź dyskretnie rozmiar na kilku modelach stanika, które nosi twoja partnerka. Jeśli się nie uda, wybierz inny element bielizny: elegancki peniuar lub koronkową koszulkę.

Poznaj jej gusta

Jeśli kupujesz kobiecie bieliznę, najprawdopodobniej wiesz, co jej się podoba. Czy woli klasyczną czerń, czy zakłada raczej jaśniejsze kolory? Czy nosi bardziej zabudowane majtki, figi czy może stringi? Czy preferuje koronkowe, eleganckie modele, czy może jednak bardziej sportowe i nowoczesne? Możesz oczywiście kupić coś zupełnie innego, ale ryzykujesz, że nie trafisz w jej gust.

Wybierz dobry, niekoniecznie duży sklep

Chociaż w tych największych sklepach często znajdziesz wysokiej jakości bieliznę (np.: kolekcja Rosie Huntington – Whitley dla Marks & Spencer), wybierz mniejsze sklepy. To właśnie w nich znajdziesz wyspecjalizowanych sprzedawców, którzy poświęcą ci więcej czasu, udzielą dobrych rad i pomogą wybrać najlepszą bieliznę.

Pamiętaj, kupujesz dla niej, nie dla siebie

Powinna czuć się w niej wyjątkowo, ale też wygodnie. Jeśli bielizna nie spełnia obu wymagań, pewnie założy ją raz, a potem schowa na dnie szafy. Jednak jeśli kupisz coś w jej stylu, możesz być pewien, że zarobisz dodatkowe punkty.

Zatrzymaj rachunek

Nawet jeśli jesteś przekonany, że kupiłeś zestaw idealny, daj jej możliwość zwrotu lub wymiany. Zatrzymaj rachunek no i upewnij się, że sklep, w którym kupujesz, przyjmuje zwroty.

Galeria: 1 – Curvy Kate, 2. Gatta, 3. H&M, 4. Curvy Kate, 5. Victoria’s Secret, 6. Victoria’s Secret

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.