Jak buty Crocs prezentowały się na Berlin Fashion Week

fot. mat.pras. Crocs

Marka Crocs nawiązała współpracę z niemieckim projektantem mody Kilianem Kernerem, uzupełniając jego stylizacje podczas Berlin Fashion Week.

Niemiecki projektant, występujący jako KXXK, zaprezentował 34 stylizacje, wszystkie z butami z nowej kolekcji CROCS na wiosnę lato 2019.

16 stycznia 2019 roku, po trzyletniej nieobecności Kerner powrócił do świata mody na pokazie Berlin Fashion Week pod nazwą KXXK i zachwycił publiczność wyjątkową kolekcją Watch & Buy Show, w której uzupełnieniem stylizacji były buty marki CROCS. Kolekcja Kernera ważna “niezależnie od pory roku” to między innymi złota sukienka noszona do białych klasycznych chodaków. Pozostałe stylizacje pokazane zostały z charakterystycznymi Classic Clog w różnych kolorach.

Według Kernera jego kolekcja “gotowa do noszenia” oznacza wolność podejmowania własnych decyzji, bycia odmiennym, kreatywnym, wymagającym, postępowym i prowokacyjnym.

Przez kilka ostatnich tygodni spotkało mnie kilka niespodzianek. Najpierw spontaniczna decyzja o powrocie na Fashion Week, a następnie marka obuwnicza Crocs jako partner kooperacyjny. Po prostu pasuje, jest wspaniałym dodatkiem do moich różnych miejskich stylizacji. Byłem zaskoczony, że Crocs oferuje tak wiele różnych stylów. Oczywiście, Classic Clog musiał otworzyć mój show. Ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze się wydarzy w tej nowej, naprawdę wspaniałej współpracy – Kilian Kerner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.