IZABELA JANACHOWSKA TWARZĄ NOWEJ KAMPANII

IZABELA JANACHOWSKA TWARZĄ NOWEJ KAMPANII

Fot: mat. pras.

MARKI SELFIE JEWELLERY NA SEZON WIOSNA – LATO 2018!

IZABELA JANACHOWSKA bez wątpienia uznawana jest za najsłynniejszą w Polsce „wedding planerkę”, która nie boi się wyzwań, wielokrotnie udowadniając, że własne zdanie, dążenie do spełnienia i zadowolenie z siebie jest najważniejsze!

Styl Izabeli oscyluje między klasyczną elegancją podsyconą przez miłość do latynoamerykańskiego tańca, będącego Jej drugą naturą oraz subtelną, dziewczęcą odsłoną, podkreślającą jej osobowość i charakter. Prezenterka uwielbia ekskluzywne dodatki i oryginalne, przyciągające wzrok akcesoria, dlatego każdy look urozmaica stylową biżuterią, którą łączy i miksuje na różne sposoby.

To właśnie niezależność, kreatywność i styl IZABELI JANACHOWSKIEJ idealnie odzwierciedlające wizję marki SELFIE JEWELLERY – której zadaniem jest podkreślenie wewnętrznego „Ja!” – zachęciły markę do mianowania prezenterki twarzą najnowszej kolekcji na sezon wiosna – lato 2018.

Po raz kolejny marka SELFIE JEWELLERY pozostawia pełną dowolność w interpretacji swoich projektów, podkreślając tym samym znaczenie indywidualizmu i osobowości w kreowaniu własnego stylu.

Głównym założeniem marki jest zasada „pick and mix”, czyli możliwość modułowego łączenia ze sobą wszystkich elementów, które razem tworzą bardzo spójną całość. Te dyskretne dodatki zapewniają efekt niewymuszonej elegancji, co doceniły już takie osobowości polskiego show biznesu, jak Edyta Górniak, Marcelina Zawadzka, Karolina Pisarek, Margaret, Paulina Krupińska czy Zosia Ślotała.

IZABELA JANACHOWSKA TWARZĄ NOWEJ KAMPANII MARKI SELFIE JEWELLERY

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KRÓTKIM MATERIAŁEM ZDJĘCIOWYM, DOKUMENTUJĄCYM KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.