ITGirls i born2be – odsłona pierwsza

fot. mat.pras.

Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą  warszawskich ITGirls. Młode, ale z konkretną wizją swojego stylu! Poznajcie pierwszą bohaterkę cyklu born2be x #ITGirls!

Najnowszy cykl born2be x #ITGirls to przegląd warszawskich #ITGirls. Nowe pokolenie warszawskich influencerek będzie udowadniać, że liczy się styl, a nie moda! Cykl rozpoczyna stylistka Glamour – Magda Jagnicka.

Born2be zrobiło sesję razem z Magdą Jagnicką, która tym razem weszła w rolę  modelki. Buty na platformie, neonowe kolory na ubraniach, garnitury w kobiecym kolorze i plisowane spódnice – to tylko część nowości, które możemy oglądać. Jak nosić sneakersy do eleganckiego outfitu? Czy połączenie neonowego cienkiego golfu z garniturem w kratę może się udać? Born2be i Magda Jagnicka udowodnią, że przełamywanie modowych konwenansów opłaci się każdemu! 

fot. mat.pras.

Sesja zdjęciowa to świeże spojrzenie na modę, ale w oparciu o popularne w latach 80 i 90 neony, które w tym sezonie przychodzą ze zdwojoną siłą! Officowy look w połączeniu  z najnowszymi sneakersami to propozycja dla tych, którzy nie boją się nietuzinkowych rozwiązań, a modę traktują bardziej jak zabawę. Dlatego wybór Magdy Jagnickiej do premierowej sesji był strzałem w dziesiątkę! Nieposkromiona natura naszej bohaterki, jej modowy eklektyzm idealnie wpisały się w undergroundowy klimat video, rodem z lat 90, a wszystko to podkreśliły oryginalne, pełne mocnych kolorów stylizacje!

Pomysł: Oliwia Grochal, video i zdjęcia: Andrzej Belina Brzozowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.