IsaDora – postaw na blask!

błyszczyki IsaDora

fot. mat. prasowe

Od jakiegoś czasu na ustach największych gwiazd da się zauważyć błysk rodem z lat 90 XX w. W letniej kolekcji IsaDora znalazły się połyskujące, nawilżające błyszczyki Sheer Sunshine Gloss, które idealnie wpasowują się w ten trend.

Letnie kolekcje makijażu aż kipią od soczystych kolorów i połyskujących drobinek! W tym sezonie warto postawić na rozświetlenie twarzy. Ta tendencja pochodzi jeszcze ze wczesnych lat 90 XX w, które teraz powracają pełną parą! Nadajemy ustom ”wet effect”. IsaDora w swojej letniej kolekcji Bronzing Make-Up postawiła na to w szczególności, prezentując nowy połyskujący błyszczyk do ust Sheer Sunshine Gloss, który nada ustom mokre wykończenie.

Błyszczyk ma formułę, która opiera się na capric tryglicerid – pochodnej oleju kokosowego – która pielęgnuje, nawilża i nadaje blask. W skład wchodzi również olej z nasion chia, który poprawia wygląd ust; witamina E oraz filtr SPF 15. Do wyboru jest 6 soczystych kolorów: trzy róże – Sheer Gold, Sheer Praline oraz Sheer Fiesta, dwa odcienie czerwonego: Sheer Sunset i Sheer Summer oraz brąz Sheer Bronze.

Już po jednym pociągnięciu usta mają piękny, błyszczący, mokry wygląd. Błyszczyk nie lepi się. Chroni też usta przed działaniem promieni słonecznych! Idealny na upalne, pełne słońca rajskie wakacje i lato w mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.