Invisibobble SLIM – gumki do włosów

Invisibooble slim

fot. mat.pras.

Nowa kolekcja gumek do włosów SLIM zapewnia wysoki komfort noszenia – nie moczy się, jest higieniczna, nie plącze się i jest delikatna dla włosów. A gdy zacznie się rozciągać, wystarczy zalać ją gorącą wodą – znów nabierze sprężystości i wróci do swojego pierwotnego kształtu.

Gumki Slim ułatwią ci też efektowne upięcia włosów.

Niski kucyk

Tę fryzurę potrafiliśmy zrobić już w przedszkolu. W tym sezonie must-have wszystkich kobiet jest niski kucyk, który będzie wiązany na poziomie karku, nie wyżej. Zachwyci ona każdego, niezależnie od preferencji – kobiety aktywne, żyjące w pośpiechu oraz te, które cenią sobie styl. Do wykonania tej prostej lecz szykownej fryzury wystarczy gumka w neutralnym kolorze.

À la balerina – kok baletnicy

Kiedyś kojarzyły nam się z baletnicami, dzisiaj widzimy je na pokazach takich marek jak Chanel czy Antonio Grimaldi. Jest to bardzo wygodna i elegancka fryzura, która dodaje kobiecie uroku i podkreśla piękno. Warto postawić na gumki w kolorze zbliżonym do koloru włosów, żeby zachować czysty, nienaganny wygląd.

Messy bun – luźny kok

Wszystkie modelki i nowojorskie celebrytki oszalały na punkcie tego niedbałego uczesania, które dopełnia styl off-duty. Messy bun to luźny koczek, związany nonszalancko gumką w wygodną konstrukcje. Dawniej taką fryzurę nosiłyśmy w domu, teraz są
obowiązkowym dodatkiem stylizacji niewymuszonej elegancji. Podobnie jak w looku à la balerina świetny wygląd zapewnią gumki w kolorze neutralnym.

Cena 21 zł.

fot. mat.pras.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.