Inveo – hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs

Coloris Inveo

Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs dostępne jest w sieci sklepów Rossmann, Drogeriach Natura oraz na www.beautik.biz, ok. 60 zł/3,5 ml.

Działanie: wzmacnia rzęsy, stymuluje ich wzrost.
Składniki: bimatoprost wykorzystywany w leczeniu schorzeń oczu, ekstrakt ze świetlika lekarskiego.
Polecany: paniom, panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami.

Serum powstało na bazie składnika wykorzystywanego w leczeniu schorzeń oka – bimatoprostu. To Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, czyli syntetyczny prostamid zbliżony pod względem budowy do prostaglandyny, naturalnego hormonu regulującego procesy fizjologiczne w organizmie. Występuje on we wszystkich naszych tkankach oraz płynach ustrojowych. Przy podawaniu bimatoprostu zauważono, że nie tylko leczy oczy, ale też znacznie poprawia kondycję rzęs. Po 4 tygodniach stosowaniu leku, rzęsy stawały się dłuższe, mocniejsze i ciemniejsze. Dlatego zaczęto go wykorzystywać w serum Inveo.

Dodatkowo zostało ono wzbogacone ekstraktem z ziela świetlika lekarskiego Euphrasia officinalis. Bogaty w garbniki, glikozydy i kwasy fenolowe, działa ściągająco oraz kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża i zmniejsza nadwrażliwość na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje, a także wygładza naskórek.

Formuła serum Inveo sprawia, że rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe, ciemniejsze, a skóra wokół oczu nie jest narażona na podrażnienia.

Jak długo trzeba czekać

Pierwsze efekty stosowania serum pojawiają się zazwyczaj po 6-8 tygodniach. U niektórych osób po 10 tygodniu aplikacji. Szybkość działania zależy od indywidualnych cech użytkownika serum. Najważniejsze jednak, aby nie przerywa
kuracji. Preparat wymaga od nas cierpliwości i regularności stosowania. Tylko wtedy przyniesie upragnione efekty.

CO NAS URZEKŁO

Skuteczność przy małej liczbie składników i to, że serum nie uczula.

Teraz serum w promocji!

Do każdego serum Inveo w prezencie otrzymasz Lash Boosting Mascara Very Black z silikonową szczoteczką.

Więcej:

www.inveo.biz.pl
http://blog.inveo.biz.pl/
facebook.com/LauraContiPoland

Artykuł znajdziecie w ONLY YOU nr 3/2014:

ONLY YOU nr 3.2014

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.